poster

Nemilosrdná spravedlnost

 • USA

  Out for Justice

 • slovenský

  Nemilosrdná spravodlivosť

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1991, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  ***

  Tady byl Seagal ve své kariéře na vrcholu! Filmy jako tento, Nico, Těžko ho zabít, Muž s cejchem smrti a další z tohoto období, jsou jeho hereckým maximem! Jak začal drnkat na ekologickou notu (Patriot, Aljaška v plamenech) začal hrůzně přibírat na váze a stával se z něj spíš "Muž s cejchou smrti" společně s přesunutím produkcí filmů většinou na balkán do céčkových až déčkových sfér, tak v ten okamžik Seagal vlak s kariérou herce opouští a stává se jen vyčpělou vzpomínkou na dávno zašlou slávu!(19.1.2015)

 • Shit
  ****

  Steven Seagal ještě v době kdy nemusel nosit kimono a kdy ještě nemá opuchlej ksicht a může pořádně otevřít očí. V těhle filmech na začátku 90. let je dobrej a dá se na to koukat a dokonce se u toho i pobavit. Steven je sice dobrej, ale filmu taky dost pomáhá kvalitní záporák v podobě nafetovanýho Williama Forsythea a drsnější děj, závěrečná bitka mezi Seagalem a Forsythem je prostě skvělá. Nemilosrdná spravedlnost patří do top 5ti filmů u Seagla, to sice moc neznamená, ale na jeho poměry je tohle prostě skvost.(27.5.2006)

 • JASON_X
  ****

  Starej dobrej (vlastně mladej dobrej) Steven se svou huhňavou a topornou italštinou je k sežrání. Coby nekompromisní policajt Gino se probíjí nočním i denním Brooklynem v honbě za vyšinutým vrahounem Richiem. Za ním zůstávají řezné, sečné, bodné i střelné rány, vyražené zuby, zlámané ruce, ustřelené nohy, rozbité hlavy a přeražené nosy. Richie (skvělý William Forsythe) je Talián, gangster, vysavač na koks a psychopatické vraždící hovado (nejvíc mě pobavilo, když odbouchl babu, která si na něj dovolila zatroubit). Gino je samozřejmě taky Talián, ale Rodinu má těžce na háku. Má na háku i všechny grázly, protože se nikoho nebojí. Všechny totiž dokáže zbouchat. Bez problémů třeba vymlátí kulečníkovou hernu plnou pokérovaných rváčů. Gino je sice tak trochu trapák, jeho výrazy, pózy i hlášky jsou často k smíchu, ale jedna hláška se mu zatraceně povedla: "VYŘIĎ BRÁCHOVI, ŽE MU UŘÍZNU HLAVU A NACHČIJU MU DO KRKU!" Není to úžasné? O tomhle filmu přesně platí rčení: "Je to tak blbé, až je to roztomilé".(2.12.2013)

 • majo25
  ****

  Nemilosrdná spravodlivosť patrí podľa mňa medzi päť najlepších seagaloviek. Akcia strieda akciu, aikido súbojov, na ktoré sa divák asi najviac teší, je dostatok, ale aj milovníci strielačiek si prídu na svoje. Scenár síce nie je žiadna pecka, ale určite lepší ako predchádzajúce dve seagalovky (Ťažko ho zabiť a Muž so znakom smrti), má gule a viac než obstojnú zápletku, aj keď by som privítal vyššiu gradáciu. Forsythe v roli záporáka je zasa presvedčivý. Starý dobrý nekompromisný Seagal, ako ho poznáme.(14.12.2016)

 • anais
  **

  Steven Seagal hraje, podobně jako ve filmu Nico, odchovance své čtvrti. Každý ho zná, ať dobrák či zločinec, se všema je zadobře. Udržuje křehkou hranici mezi dobrem a zlem až do chvíle, kdy mu jeden z jeho dětských kamarádů zastřelí parťáka. Pokud máte rádi Stevena Seagala, tak vězte, že Nemilosrdná spravedlnost je jeden z jeho lepších filmů. Děj je hloupý, najde se tu i pár nelogičností, ale o to zas tak nejde. Seagal kosí jednoho bídáka za druhým, a to zastíní kdejaký dějový neduh.(13.3.2005)

 • - Slovo „fuck“ je ve filmu vysloveno 114 krát. (POMO)

 • - Rolu Gina Felina mal pôvodne hrať herec Sylvester Stallone, ktorý chcel ešte raz spolupracovať s režisérom Johnom Flynnom (spolupráca na filme Lock Up). John Flynn však nakoniec obsadil Stevena Seagala. (Seag)

 • - Spoiler: Když je Bobbyho (Jay Acovone) zastřelí Richie (William Forsythe), má mrtvýcelou bundu od krve. Jakmile na místo činu dorazí Gino (Steven Seagal), Bobby má na bundě jen pár krvavých fleků a navíc leží v jiné poloze. (Sabrewulf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace