Dům voskových figurín

• USA House of Wax (více)

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea s bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ... (oficiální text distributora)

WolfR

Remake, Dům voskových figurín je film s v celku dobrým námětem, ovšem zdaleka ne, dobře využitým. Film upadl do klasické “teen“ vyvražďovačky, ovšem těch pár smrtí je v celku povedených a nápaditých. Je to sice horor bez atmosféry a napětí, ovšem s dobrou, avšak skromnou výpravou a hezkým vizuálním provedením. Hlavní zabijáci se v celku povedli a jsou dokonale slizcí a zvrácení, ale jejich oběti jsou strašně hloupé. Herecké výkony jsou průměrné, teda až na Paris Hilton, která se opět ztrapnila, ale aspoň se ukázala ve spodním prádle. Jestli chcete vidět pár vražd a voskové figuríny, tak se rozhodně podívejte, ale jinak nemá smysl ten film vyhledávat. 2 hvězdy. PS: Ještě jsem zapomněl zmínit, že ikdyž je film takový nemastný, neslaný, tak závěr je ale úplně perfektní! Prostě fantastický! Ten fakt stojí za to! ()

FAITH.BABE

Průměrná zábava na páteční večer, když se po práci vyvalíte do křesla. Pár moc fajn scén (odlupování xichtu z čerstvě zavoskovaného Jareda Padaleckiho a Paris s oštěpem v lebce). Soundtrack taky moc fajn: Spitfire od The Prodigy, Helena od My Chemical Romance, či Minerva od Deftones. Prostě taková pohodička. ()

otík

Klasický průměrný horor, který se od ostatních tohoto typu odlišuje snad jen slušnou kvalitou triků, která vynikne především v závěrečném voskovém finále. Že je to za vlasy přitažené, postavy se nechovají zrovna příliš přirozeně a je to zcela předvídatelné, není třeba zdůrazňovat. Ale i tak je se místy čeho leknout, čemu pousmát a nad čím jen tak kroutit hlavou. A to není až zas tak málo. ()

Slavníkovec

B horor, žádný smysluplný děj, trapné zabíjení. Hrozná Paris Hiltonová. Námět rozhodně ne až tak hrozný, jak vypadá výsledek. Film nepředvedl nic co by stálo za to ho znovu shlédnout, Pro zajímavost Elisha CUTHBERT, známe z populární mechaniky pro děti z ČT 1. Já věděl, že to zkusí jednou ve filmu. ()

Sabrewulf odpad!

Už je opravdu trapné, jak do většiny nových hororů všichni strkají ZVUKOVÉ lekačky. To umí každá ****. Někdy to možná i sedne, ale vrchol je scéna, kdy se Elisha otočí a za ní stojí její kluk - "DZZZZZZNNNN!!!!!!" Odkud se ten zvuk vzal? ..... Tuhle srágoru nezachrání ani Elisha jednoduše proto, že ji nesnáším. ()

okkac

Jedna hvězdička za to, jak skončí Paris Hilton a druhá za těsné a později i propocené tílko Elishi Cuthbert. Díky tomu jsem to dokoukal až do konce. ()

zombkiler

Výborný horor, kde mi vadila samozřejmě jenom Paris Hilton - dobře jí tak.Jinak jsem byl velmi viděšení a napětím jsem skoro vůbec nedýchal.Je mi jasné že je to popcornový horůrek se špatným scénařem a horšími hereckýmy výkony ale vůbec nechápu tak nízké hodnocení (47%) ()

Nivenx

Není to až tak zlé, jak se to tady tváří. Sice remake Dům voskových figurín zaostává ve spoustě směrech, ale koukatelné to je. 50% ()

URBAN

Už dávno jsem měl v plánu tento film shlédnout, ale myslel jsem si že to bude jen nějaký průměrný až podprůměrný horor a on je, ale je zahalen v hezkém kabátku. Prostředí tohoto hororu bylo jedinečné. Zpracovat horor do tohoto stylu oceňuju, ale v jádru je to klasická vyvražďovačka. Sečteno podtrženo je to silný průměr. ( 8.7.17/MAC ) ()

CinemaRanger

Dokud byl film atmosférickým hororem, byl jsem nadšen. Říkal jsem si, proč je zdejší hodnocení tak nízké a dokonce jsem uvažoval o čtyřech hvězdách. Pak se ovšem překlenul do bídného teen slasheru. Konec byl přímo komický - !SPOILER! (už na začátku jsem si říkal, že by byla p*del, kdyby jim ten barák z vosku roztál) !KONEC SPOILERU! ()

fantoci

Tuctový horror v minulosti už několikrát zpracovaný. Kvalitu zvyšuje jen moderní technika a modernější trikové záběry. Milovníci žánru jistě si na tento film zajdou do kina a možná i koupí, či jiným způsobem seženou DVD. Je trochu na škodu, že obdobné horrory točí puritáni. Jinak nebudete ušetření detailů na uříznutou hlavu, ustřihování prstu, probodnutí hlavy a pod. ()

Babba

Hrozne se mi libil napad udelat vsechno z vosku a když sem se dival na bonusy tak sem neveril svým ocim jak to vsechno udelali. I docela me prekvapila Paris Hilton kterou ma rad asi malo kdo ale vcelku to dobře zahrala (hlavne tu scenku jak ji proletela ta tyc celem :-O) ()

Doudis19

Večer s Domem voskových figurín, je jak večer s krásnou, (vizuální stránka) ale hloupou (stupidity) holkou, co potřebuje pár kilo schodit (alespoň 20 minut). Svoje si odmaká, že litovat nebudete a ráno po ní už ani pes neštěkne.. ()

miguel_111

Sexy Elisha Cuthbert a sympaťák Chad Michael Murray vo vynikajúcom slasher horore debutujúceho režíséra Jaume Collet - Serry. Dal by som aj viac keby tam nebola otrasná Paris Hilton. Pre mňa 60% ()

kjakob

V podstatě jsem byl spokojený, jelikož jsem podle ohlasů nečekal vůbec nic. Je to zase ta samá směska nechuťáren, špatně hrajících herců (Paris Hilton!) a hororových klišé. Chybí tomu pořádná atmosféra, celé se to zase zvrhe v postupné vyvražďování, které navíc postrádá originalitu. Elisha je sexy, což je s digitálním katastrofickým finále asi jediný důvod proč to celé absolvovat. ()

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak