• zette
  ****

  Predevsim rana tvorba Jana Lacka mi je sympaticka, Skaly a ludia nejsou vyjimkou. Opet vyborny namet, zde doplneno i o dobre herecke vykony, dialogy a slusne zpracovani. Jsem vdecny CSfilmu, ze takove filmy dava do sveho vysilani.(15.10.2013)

 • Flakotaso
  **

  Zvláštní film, takový skoro-noir těžkého průmyslu/prostředí stavebních inženýrů s českým Kirkem Douglasem Robertem Vrchotou a uvěřitelnou femme fatale Valentinou Thielovou. Formálně je to téměř nenapadnutelné, kamera Vladimíra Ješiny je velmi dobrá, stejně jako agresivní Zelenkova hudba. Příběh a zejména vývoj zápletky po smrti jednoho z hlavních představitelů je ovšem tak neskutečně prvoplánový a unyle podávaný, že je těžké udržet pozornost i přes výše zmíněné klady a zaujme až překvapivě patetický (v dobrém) závěr. Dá se předpokládat, že po výtečné uvolněné komedii Štastie príde v nedelu se jedná o jakési lehké "vykoupení" režiséra Lacka ve formě zpracování ideologicky vhodného a "poučného" námětu.(27.2.2014)

 • PatoP
  ****

  Dramatický film o vine a zodpovednosti. Tretí film režiséra Jána Lacka, ktorý sa teraz zameral na sfilmovanie problémov inžinierov a robotníkov pri hĺbení tunelu. Ten, kto má rád filmy o tvrdých chlapoch a ťažkej práci, si príde na svoje. Mimochodom ma zaujalo, ako Bedřich Prokoš rozpráva pekne čisto po slovensky, čo je u českých hercov zriedkavé.(20.12.2008)

 • Flego
  ****

  Prekvapivo plnokrvný film zaoberajúci sa prehnaným šturmovaním pri plnení socialistických plánov, kde bolo vždy 100 % málo. Príbeh dvoch rovín rozpráva o zodpovednosti, poctivosti a vine. Robert Vrchota a obe hlavné ženské postavy ( Hilda Augustovičová a Valentina Thielová ) podali skvelý výkon.(4.7.2018)

 • - Natáčalo sa v Bratislava, Harrachove a Žďakove. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace