Manželé Steve a Jossie Strongholdovi jsou na první pohled úplně obyčejní realitní agenti, když ale povinnost zavelí, stávají se z nich odvážní superhrdinové. Jejich čtrnáctiletý syn Will doufá, že se i u něj projeví superschopnosti, zatím ale k něčemu takovému nedošlo. Nastupuje na střední školu pro superhrdiny, předstírá, že zdědil po otci výjimečnou sílu. Pravdou ale je, že je úplně obyčejný kluk, co má strach ze své budoucnosti. Spolu s Willem nastupuje na střední i jeho kamarádka Layla, která dokáže ovládat rostliny. Will, Layla i ostatní prváci jsou novou školou ohromeni, škola se totiž díky antigravitačnímu pohonu vznáší v mracích, skrytá před očima veřejnosti. Hned po příjezdu do školy čeká nováčky rozřazování podle schopností, přičemž některé z nich čeká dráha superhrdinů, jiní se stanou jen jejich parťáky neboli poskoky. Willa provázejí potíže už od prvního dne, když ale začne zlo ohrožovat jeho rodinu, přátele i školu, dokáže se vzchopit a najít v sobě superhrdinu. (TV Nova)

Pythonator

Na to jaká je to zase teenagerovská sračka, se jedná o překvapivě snesitelné a zábavné dílko. Silná klučičí infantilita kupodivu podávána natolik stravitelně, že se ani dospělý nepoblije. Na výstřih Kelly Preston hned tak rychle nezapomenete. ()

soukyd33

Já se bavil, a to mi stačí. Celkově je to film plný zvláštních schopností, které jsou ale použity zábavnou formou. Stále se něco děje, což u těchto filmů není časté. Doporučuji shlédnout, ale nic velkého nečekejte. Vše se včas dozvíte. Hvězdiček 3*** ()

maxELfilmy

Já se u toho nádherně bavil. Poslední souboj je hrozný. Když přidám, že postavy jsou simpatycký. Cool efekty. Pár dobrých vtipů. Celkově se jedná o super srandu. Hodnocení: 7,5/10 neboli 4/5. ()

Dinoo

Heh tak jo no. Je tu zas rozprávka kde zachraňujú celý príbeh deti.V poslednej dobe sa takéto filmy stali trendom.Michael Angarano zahral celkom slušne a myslím ,že môže byť spokojný,ale už by sa mohla nejaka takáto detská rozprávka skončiť zle. Dej bol veľmi predvídavý a stále som tušil čo sa stane. Veľmi príjemne ma potešil "Busdriver" príjemná postavička v takomto filme.Len tak mimochodom prečo má Michael Angarano vo svojom profile ,že hral v roku 1964 v nejaom filme menom Another World ,keď on sa narodil až v roku 1987 ,žeby nejaký iný život ? ;) ()

someone

Tak tenhle film je jedna z největších vykrádaček, co jsem za poslední dobu měl možnost shlídnout. Kdybych to měl vyjádřit procentuelně, tak zhruba 90% Harry Potter a zbytek bych rozdělil mezi Fantastic 4 (viz zrzavej Kameňák, pruhovanej Natahovák a nebo Bojmír Ohnívák) a ostatní produkty studia Marvell. Pro fanoušky Harryho tady jsou tak jasné analogie, že by se film klidně mohl jmenovat "Harry Potter 8: Bradavice 2050" a prašule by se jen hrnuly. Tak např. příchod ředitelky Sky High ve stylu profesorky McGonagalové mě opravdu dostal - sice se tu neměnila z kočky, ale kometa posloužila stejně dobře, aby prváci jen zírali. Nebo speciální autobus se Stanem Silničkou kříženým s Hagridem (fuj, to je představa:-)), kterej vozí děti do Bradavic (pardon, do Sky High), to bylo vopravdu dost. Nebo rozřazování prváků do kolejí (zde jen dvě - hodná kolej pro Parťáky, zřejmě Nebelvír a zlá pro Hrdiny, asi Zmijozel - ostatně zde bych mohl autory pochválit, protože v Harrym další dvě koleje byly stejně jenom do počtu), sice ne pomocí mluvícího klobouku, zato pomocí řvoucího profesora Boomera - analogie se Snapem mě v jeho případě nejdříve jen tak probleskla, ale poté, co otec (Kurt Russell) pronesl něco ve smyslu "Boomer se mstí proto, co jsem mu udělal..." mi to docvaklo. Pár věcí se sice autoři této plagiátořiny snažili zamaskovat tím, že pozměnili několik drobností - viz. místo Snapea je do Harryho matky zamilovanej profesor Quirell (ztřeštěnej učitel Parťáků - tady zřejmě ještě předtím, než potkal Voldemorta), ředilka vs. ředitel, živí Harryho rodiče, Harry nemá jizvu na čele apod. Ale opravdu jsem každou chvíli čekal, že se fotky při prohlížení alba začnou hejbat a hlavní hrdina poté, co zjistí že má sílu a umí lítat (zřejmě Vingardium Leviosa), vytáhne z gatí hůlku a začne z ní švihat kletby na všechno kolem a dílo bude dokonáno. Ale abych jen nehanil - vzhledem k tomu, že Harry Potter patří mezi mé oblíbence, nemůžu dát jinak než malou hvězdičku a tu druhou uděluji za jednu z nejhezčích záporaček (Mary Elizabeth Winstead), co se ve filmech měly možnost objevit. Jo a vzhledem k tomu, že jsem celý film byl opravdu napjatý, co autoři ještě zkopírujou, mi to celkem uteklo. Zdaaar a bezskrupulentním plagiátorům nazdááááár!;-) ()

Litaniel

Na odreagování je to dobrý...porce nenucené, předvídatelné ale pěkně udělané zábavy. Neurazí ani nenadchne prostě průměr... ()

mpet

Další z řady amerických komedií na téma střední školy. Jen místo typické střední na tuto chodí superhrdinové, jinak je to typické klišé. Přesto koukatelné a občas i zábavné. ()

Wiceman

Moje srdcovka :) Kdysi ještě na střední jsem si přál být na takovýhle prďácký škole. Bohužel jsem bez superschopností tak jsem uvíznul pouze na obchodce :( Každopádně tenhle film leč je sice dětsky blboučkej, tak se mi i po letech na něj dobře kouká. Má to sympatický obsazení i prostředí filmu. Zkrátka a dobře je to teen film s teen problémama zasazenej do prostředí superhrdinů a na nic extra si nehraje. Příjemná odreagovačka :) Čtyři hvězdy. ()

Rathe

Na to, že jsem tam poznal pouze Kurta Russella, tak to nebylo tak hrozné. Škola mladých hrdinů byla pozoruhodná jako provedení jejich schopností. Samozřejmě Disneyovka musí skončit happy endem. Na ukázání nějakých perfektních hereckých výkonů zde nebyl moc prostor. Takže takový hezký a skoukatelný film, který rychle utíká. ()

BeholdTheFun

V podstatě jsem čekal něco jako Kick ass, ale tohle je o mnoho levelů horší, a navíc pro šestiletý pacholky s autismem. Cílovou skupinu to asi nadchne, ale já si musím objednat chemošku. Kdyby se někdo rozhodl zpracovat tohle téma v R rated verzi, byl bych všema deseti pro. Takhle ale extrémní průser. Ta jediná hvězda je za Kurta a Mary Elizabeth. Jediný světlý místa na téhle hlouposti. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman