poster

Škola superhrdinů

 • USA

  Sky High

 • Slovensko

  Super strední

 • Slovensko

  Škola superhrdinov

Akční / Rodinný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2005, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukyn007
  ****

  Asi je to odvážné, ale 4 hvězdy si to zaslouží. Čekal jsem naprostou ptákovinu, ale byl jsem mile překvapen. Smysluplné dialogy, skvělé obsazení a celkem z toho byla parádní podívaná. Filmu by mnohem více pomohly daleko lepší efekty. Místy to opravdu bylo do očí. Producenti tomuto snímku asi moc nevěřili. Mýlili se.(22.1.2011)

 • ThomasCrown
  ****

  Výborné spracovanie témy strednej školy, kde síce platia všetky známe filmové pravidlá, ale vizuálna a príbehová stránka to zaobalí do príjemného tvaru. Pozitívom je, že sa nerozoberá dilema na čo byť hrdinom, ale načrtne sa nová téma "sidekickov". Obsadenie je vybraté skvele a Kelly Preston to nehorázne pristane.(23.1.2011)

 • Jendus
  ***

  Co k tomu říct... V první řadě je třeba si uvědomit, pro jakou cílovou skupinu asi byl film natáčen. V tomto případě se jedná o děti, kterým se pravděpodobně líbí svět hrdinů se zábavnými schopnostmi. A to já už nějakou dobu nejsem... Proto těžko hodnotit a myslim, že ani nemůže být adekvátní kritizovat tady cosi jako scénář, přihlouplé postavy, nelogičnosti atd... Z tohoto všeho mi na rozum vyplývají 3*, ptž před takovými 15 roky bych si to určitě vychvaloval a vžíval se do strastí rodiny Nezdolných :D.(4.3.2009)

 • n562
  ***

  Od tohoto filmu jsem čekala hodně a o to jsem byla zklamanější. Připadalo mi to jako pokus o vylepšení Spy kids, ale bohužel nevydařený! Dala by jsem 3* za pár vydařených scén a docela povedenému začátku filmu, který mě donutil, dokoukat to až dokonce a nakonec jsem musela uznat, že to není tak špatné, jak se na první pohled zdá.Velitelovi a Kometě jste se prostě museli smát i kdyby jste nechtěli...(3.5.2006)

 • milka
  ***

  Příjemná rodinná podívaná a tak trochu hraní Úžasňáci. Vtipy jsou povedený, tempo super, příběh je taky dostačující a s herci jsem neměl problém, potěšil hlavně Bruce Cambell. Triky nepatří možná k nejlepším, ale v tomhle případě to vůbec nevadilo. Jen škoda toho trochu odfláklýhlo konce. Ta akčnější část už totiž moc nefunguje a těch předešlých 90 minut to trochu sráží. I tak se ale jedná o hodně velké překvapení a výbornou zábavu pro celou rodinu. Rád se na to kouknu znova. 70%(25.1.2011)

 • - Pro Danielle Panabaker to byl první v kině uváděný film, ve kterém si zahrála. (HappySmile)

 • - Herečky Lynda Carter (ředitelka) a Cloris Leachma (sestřička) si spolu kdysi zahrály v seriálu o superhrdince Wonder Woman. Lynda hrála Wonder Woman a Cloris její matku královnu Hippolytu. (HappySmile)

 • - Komentářem pana Boye o tom, že parťáci vždy nosí barvy jako hrdinové, ke kterým patří, aby s nimi ladili, je narážka tvůrců na Batmana a Robina. Batman nosí tmavé barvy (modrá a šedá) a Robin naopak barvy jasné (červená, zelená a žlutá). (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace