Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Manželé Steve a Jossie Strongholdovi jsou na první pohled úplně obyčejní realitní agenti, když ale povinnost zavelí, stávají se z nich odvážní superhrdinové. Jejich čtrnáctiletý syn Will doufá, že se i u něj projeví superschopnosti, zatím ale k něčemu takovému nedošlo. Nastupuje na střední školu pro superhrdiny, předstírá, že zdědil po otci výjimečnou sílu. Pravdou ale je, že je úplně obyčejný kluk, co má strach ze své budoucnosti. Spolu s Willem nastupuje na střední i jeho kamarádka Layla, která dokáže ovládat rostliny. Will, Layla i ostatní prváci jsou novou školou ohromeni, škola se totiž díky antigravitačnímu pohonu vznáší v mracích, skrytá před očima veřejnosti. Hned po příjezdu do školy čeká nováčky rozřazování podle schopností, přičemž některé z nich čeká dráha superhrdinů, jiní se stanou jen jejich parťáky neboli poskoky. Willa provázejí potíže už od prvního dne, když ale začne zlo ohrožovat jeho rodinu, přátele i školu, dokáže se vzchopit a najít v sobě superhrdinu. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (234)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $35miliónovTržby USA $63,946,815Tržby Celosvetovo $86,369,815 ║ Zo začiatku to malo trošku pomalší rozbeh ale potom to nabralo ten správny spád a z ponúknutej témy o superhrdinoch to začalo ťažiť to správne čaro takej až detskej hravosti, nechýbalo také správne tématické uťahovanie z comicsu, k tomu fajn ladila aj "nevyspytateľná" Mary Elizabeth Winstead. Takže nakoniec z toho bola celkom milá zábavná superhrdinská traškarica. /65%/ ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Asi jsem měl opravdu šílenou náladu, ale já se u téhle taškařice, která si s grácií vychutnává všechny možné comicsy a schopnosti všech možných hrdinů, neskutečně bavil. Kurt Russell a Kelly Preston jsou rodiče jak mají být a jejich synáček právě jde do školy pro superhrdiny, kde je za velkého syna těch největších hrdinů co svět poznal. Pár problémů dospívání a krásná ME Winstead (mimochodem Danielle Panabaker je hezčí :)) ještě ztíží mladému synáčkovi život. Vše se změní, když konečně i on dostane dlouho očekávané superschopnosti. Přesně trefená tenká čára mezi kvalitní komedií se sklony k parodii a naprosto trapnou parodií s tuctem nechutností. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Dysneyho rodinná scifi pohodovka........... Soundtrack Michael Giacchino: 1. I Melt With You - Bowling for Soup ,2. Through Being Cool - They Might Be Giants ,3. Save It For Later - Flashlight Brown ,4. Everybody Wants to Rule the World - Christian Burns ,5. One Thing Leads to Another - Steven Straight ,6. Lies - The Click Five ,7. Voices Carry - Vitamin C ,8. Please, Please, Please Let Me Get What I Want - Elefant ,9. True - Cary Brothers ,10. Just What I Needed - Caleigh Peters ,11. Can't Stop the World - Ginger Sling ,12. And She Was - Keaton Simons ,13. Twist and Crawl - Skindred , ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tohle nebylo vubec spatny. Samozrejme, ze to je cele udelane spis pro deti, protoze to produkuje Disney, ale zas tak moc detinsky, jak jsem se obaval, to nebylo. Pribeh je originalni, narvanej spoustou odkazu na ruzne superhrdinske filmy, plnej vtipu, misty akcni a hlavne neuveritelne sviznej. Tech 90 minut utece jako nic. Triky taky nejsou nejhorsi, ale mohly ty superhrdiny vic vyuzivat, na to, kolik nich tam je, se poradne predvede jen par. Fakt jsou to takovy hrany Uzasnakovi. Herci sice nehrajou nejak extra, ale pro danej zanr to uplne staci. Ale je tu jedna vyjimka. Bruce Campbell, to je neuveritelnej krutak. Celou dobu jsem se dobre bavil a ani na okamzik sem se nenudil, ale na 5* to nebude, protoze si tu tvurci neodpustily takovy to poucovani a misty je film predvidatelnej. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Ale jo náhodou mě to bavilo, hlavně protože jsem si myslel že to bude chujovina. Když jsem zjistil že hlavní hrdina je ten týpek co hrál v "Legendách z Dogtownu" trochu jsem pookřál a Kurt Russell nebo tlustej Bruce Campbell byli opravdu hustý. Ta hippie holka byla navíc hezká a většina vtipů se povedla. Superhrdinský schopnosti jsou už sice trochu vyčpělý a v tomhle filmu žádný nový neuvidíte. Efekty jsou dost rozdílné kvality, ale přišlo mi že záměrně, takže taky spokojenost. A nejlepší postava je ten autobusák. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (13)

  • Pro Danielle Panabaker to byl první v kině uváděný film, ve kterém si zahrála. (HappySmile)
  • Kurt Russel nosí oblek s chladícím zařízením - trubkou, kde cirkuluje ledová voda. Pro Kelly Preston byl na nošení příliš těžký. (HappySmile)
  • Herečka Linda Carter (ředitelka školy) zpočátku nosila zlaté náramky jako poctu svojí roli Wonder Woman ze stejnojmenného seriálu, ve kterém zazářila v roce 1976. Avšak Warner Bros., kteří vlastní práva k této postavě, nechtěli, aby se náramky objevily ve filmu studia Disney, takže musely být odstraněny ze šatníku postavy, kterou Lynda hrála. Nicméně na konci filmu i tak ředitelka řekne: "Však nejsem žádná zázračná žena (Wonder Woman)." (HappySmile)

Související novinky

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Z Kalifornie přišla smutná zpráva, ve věku 94 let totiž včera filmový svět opustila americká herečka Cloris Leachman. Zprávu o úmrtí médiím předala její manažerka Juliet Green. Ve filmu se Cloris… (více)

Reklama

Reklama