Noc v Roxbury

Noc v Roxbury

A Night at the Roxbury

Komedie

USA, 1998, 82 min

Tenhle snímek jsem viděla na silvestrovské dopoledne a jen kvůli němu jsem vyrazila po půlnoci v Harachově na tamější diskotéku, abych předvedla ty geniální taneční kreace. Stejně jako hlavní hrdinové ani já nebyla doceněna. Když jsem byla dotazována, zda-li si dám pivo, ani moje odpověď - NE!..... AAANOOO! - nesklidila moc velký úspěch.(2.1.2010)

Jedna z těch crazy buddy komedií z přelomu tisíciletí, která mě ale dlouho míjela. Na Jesseho a Chestera to sice nemá, ale Kevina a Perryho to v klidu strká do kapsy a ano, jistě, je to debilní a hloupé, ale když je člověk naladěn na správnou vlnu (nejlépe v kolektivu podnapilých přátel), celkem se i zasměje...70%(30.7.2014)

• karlik4801

Menší podobnost s Klubem sráčů tu je, je to skoro stejně debilní. Ale Noc v Roxbury vypadá lépe ve všech ohledech. Štáb odvedl lepší práci, herci zahráli dementy lépe a scénář nepokulhává na kde jaké trapné blbosti. I tak jsem se zasmál málo kdy. Nejlepší na značce Noc v Roxbury je legendární video s Jimem Carreym.(11.7.2013)

• Wormboy

Tak toto je absolutna uchylnost. Ked som to sledoval prvy krat, myslel som, ze rozmlatim monitor, take nervy som nemal uz riadne dlho, ti dvaja tipci su absolutne otrasni a liezli mi na nervy neskutocnym sposobom. Jednu hviezdicku davam vsak predovsetkym vdaka tomu, ze film som videl nasledne niekolko krat pod vplyvom rozneho druhu alkoholu a po niekolkom raze som sa dokonca zacal bavit...heh.(18.12.2006)

Slusna americka komedia - dvaja chlapi sa tuzia dostat do spolocnosti kam ich nikto nikdy nepozval - a sakra, ze sa dostali! Will Ferrell dokazal ze sice nema na takeho Styva Martina, ale ako US priemeny komik moze byt, Chris Kataan slusne sekunduje. Dan Hedaya /Komando 1985/ sa tu tiez oobjavil. Tak uz ostava len jedno - poriadne totam roztocit : 65 %(1.1.2019)

• - Jim Carrey pomáhal se scénářem, nebyl však uvedený v titulcích. (PußyMagnet)

• - Amy Heckerling režírovala některé scény, nebyla však uvedena v titulcích. (PußyMagnet)

• - Emily strhne Stevenovi řetízek, ale když potom spolu leží v posteli, tak ho Seven opět nosí. (LukeN73)