Noc v Roxbury

A Night at the Roxbury

Noc v Roxbury

Komedie

USA, 1998, 82 min

Humor přesně podle mého vkusu, můžu se na to koukat pořád dokola a řezat se budu stejně. Sahal ste mi snad někdo během psaní tohoto komentáře na zadek? Nemůžu se vyvarovat pocitu, že lidi co to tu hodnotí 1* a míň vůbec nepochopili, o co ve snímku jde, proč je tak natočený, celou tu geniální absurditu, tss tss tss.(22.12.2007)

Tento film budete po zhliadnutí buď úplne milovať, alebo nenávidieť a mňa proste vytrhol z kresla! Totálne pošahané scénky, jednoduchý, ale impulzívny príbeh a čo je najlepšie, film má bez tituliek asi len 70minút a je nabitý absurdnými somarinami a skvelými fórmi a gagmi typu: "Kto ma chytá za zadok? To ty?" "Nie, pane! Ja nie." "Ale mohol by si!" :) 75%.(22.8.2006)

Je velice těžké natočit vkusnou, stylově brilantní komedii, která je opravdu vtipná. Noc v Roxbury JE Vkusná, stylově brilantní komedie, která JE vtipná. Herecké výkony jsou přitažené za vlasy, ale naprosto uměrné celému filmu.. A Ano... Will Ferrel NENÍ normální člověk. Will Ferrel je BŮH... Héj..kdo ste mi sáh na zadek?(2.4.2006)

Tahle komedie má koule! Pokud po ní budete vyžadovat extra silný příběh, dokonalé herecké výkony, super akci a nějaký hloubější děj tak zde pohoříte. Toto je klasická komedie, která slouží jako odreagovačka po špatném dni. K tomuto účelu slouží dokonale. Již od začátku poznáte, že tato komedie je úlet, který se ani nechce tvářit vážně, což si na této komedii cením. Hlavní dva představitelé jsou parádně trhlí a Will Ferrell je blázen od pohledu, tato role se mu opravdu povedla. Perfektně zvládnuté vedlejší role, přes otce hlavních dvou hrdinů, Duncana jako vyhazovače, Lochlyna Munra jako neodolatelného trenéra fitnes až po moji nejoblíbenější vedlejší roli Chazze Palminteriho trpícího stihomamem, že jeho zadek je středem vesmíru. Spousty legendárních scén, které můžete vidět každou chvíli a stejně se jím budete smát. Navíc celý film doprovází neodolatelná taneční hudba z 90. let, která spraví náladu. Dabing se pro tento film dokonale povedl. Moje hodnocení 75%. "Šaháš mi na zadek!?", "pane z toho místa, kde právě stojím je to fyzicky nemožné", "znám tvý fígle!"(28.5.2011)

Tak tenhle humor mi teda vážně nesedí! Zvláští ale, že baštim Klub sráčů, když hlavní hrdinové byli ještě vetší debilové, než tady. Hold asi čím více, tím lépe (alespoň co se debility týče). Nějakým záhadným způsobem však došlo k trojnásobnému přehrání filmu za sebou, takže za každé přehrání jedna * , ať nežeru...(8.11.2010)

• - Emily strhne Stevenovi řetízek, ale když potom spolu leží v posteli, tak ho Seven opět nosí. (LukeN73)

• - V jedné scéně poslouchá Dan Hedaya s přáteli Emily, jak hraje na klavír "Where Everybody Knows Your Name", úvodní píseň k Cheers. Dan Hedaya hrál tři roky v Cheers Nicka Tortelliho. (PußyMagnet)

• - Film vznikl jako parodie na Saturday Night Live. (PußyMagnet)