Noc v Roxbury

A Night at the Roxbury

Noc v Roxbury

Komedie

USA, 1998, 82 min

Tak co? Neuvěřitelná sprška hlášek, u kterých jsem až brečel smíchy. Vynikající soundtrack se songem What is Love od Haddawaye s nezapomenutelným škubáním hlav. Když takhle začnu škubat hlavou, tak známí hned poznají z kterého filmu to je. Nikdo jiný by to nezahrál tak dobře jako Chris Kattan a Will Ferrell. Jedna z nejlepších komedií, kterou jsem měl tu čest vidět.(20.9.2011)

Tohle je vážně pecka. Sice budete mít mozek po celou dobu v klidovém stavu, ale na druhou stranu se vážně dobře pobavíte. Sice jsem se u toho smíchy nepopadal za břicho, ale vnitřní uspokojení bylo veliké. Nezapomenutelné jsou taneční kreace a s nimi spojené strategie jak navázat kontakt s ženami. Musím pochválit i hudební stránku filmu, nostalgie po megahitech mého dětství je veliká. :-)(27.1.2008)

Byla to teda řádná demence, ale místy vážně hodně vtipná. Jenom se mi zdálo, že režisér mohl trošku ubrat z děje (který stejně byl jakože nebyl) a zatlačit víc na fóry. V tu chvíli by totiž Noc v Roxbury stoupla mnohem výš a stala se tak parádní komedií. Takhle je to jenom lehce nadprůměrná blbost s pár povedenými scénami. 70%(28.10.2016)

Co mají všichni s tím, že je to stupidní, nudné a bez nápadu? Jasně, lidi s IQ nad 170, a že jich je tu požehnaně, (podle těch sofistikovaných komentářů bych hádal, že každý druhý :)) ) se u toho asi moc nenasmějí, ale pro obyčejného smrtelníka, který hledá film na večer, u kterého se dá pohodlně uvelebit, mozek uvést do režimu spánku, pro takového je Noc v Roxbury dobrou volbou, u které se královsky nasměje... "Ty mi šaháš na zadek?" Tenhle film mě příjemně překvapil i svým koncem... prostě pohodových osmdesát minut, kterých nelituji a určitě je v nejbližší době zopakuji.(5.9.2008)

Hehehe, Noc v Roxbury, to je prostě něco! :) Příběh o dvou niemandech, kteří chtí vlastní klub.. ale to podání a skvělý jednoduchý humor tak skvěle naservírovaný. Tenhle film je pro mě prostě klasika a úžasně se při něm bavím! "Hej Djui, šaháš mi na zadek?" "Pane, z místa, kde právě stojim je to prakticky nemožné!" "Znam tvý triky!!" Klasika! :)(3.3.2007)

• - Když jdou Steve a Doug do otcova obchodu, potkají krásnou dívku kráčející jim naproti. Jde vidět, že v prvním zaběru mají sluchátka na uších, když se k ní rozběhnou, mají je dole a když ji osloví, mají je opět na uších. (LukeN73)

• - Emily strhne Stevenovi řetízek, ale když potom spolu leží v posteli, tak ho Seven opět nosí. (LukeN73)

• - Film vznikl jako parodie na Saturday Night Live. (PußyMagnet)