Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiální text distributora)

Trailer

PogoJoe

Tenhle film je pecka! No tak je tu spousta trapnejch blbejch fórků, a co? Je to hlavně úsměvná pohádka o naplnění snů dvou bráchů podbarvená geniální hudbou, na které jsem in 90s vyrůstal. A to jejich rytmický pokyvování hlavou nezestárne snad nikdy - je to jeden z nejimitovanějších filmových pohybů vůbec. ()

Arsenal83

Najlepšia bola úvodná pesnička Haddaway - What Is Love. A vlastne aj tie ďalšie vypaľovačky 90. rokov - Ace of Base, No Mercy atď. Ale od toho momentu hviezdy už len uberáme, ale že normálne v sekundách. Dvaja retardi sa snažia byť niečo ako blbí a blbší, ale ono im to nejak nejde. Nejde im tá základná úloha, a to pobaviť. Aspoň ale vidím, na čom si Will Ferrell rozbiehal kariéru. Je neuveriteľné, že sa chytil. V tomto filme ho totiž musíte porovnať s Jimom Carreym a ten rozdiel je priepastný. Za výborný soudntrack, na ktorý vám ale bude stačiť YouTube, dám jednu zbytočnú hviezdu. ()

C0r0ner

Byla to teda řádná demence, ale místy vážně hodně vtipná. Jenom se mi zdálo, že režisér mohl trošku ubrat z děje (který stejně byl jakože nebyl) a zatlačit víc na fóry. V tu chvíli by totiž Noc v Roxbury stoupla mnohem výš a stala se tak parádní komedií. Takhle je to jenom lehce nadprůměrná blbost s pár povedenými scénami. 70% ()

Lateef

Steve Butabi a Doug Butabi...jste bratři??? Neee!!! Anooo!!!...Stojí za to si tenhle fiml pustit??? Anooo!!! Má to nějaký děj??? Neee!!! Je to sranda??? Anooo!!! ... jo, je to dobrý, bavil jsem se, Willa Ferrella mám rád a když se k němu tentokrát přidal ten prcek Chris, vznikla docela dobrá dvojice komiků...příběh dvou bratrů, mlátících svými hlavami ze strany na stranu a toužících po otevření tanečního superpodniku, je pitomoučký, ale příjemně zpestřený vtipnými scénami a dobrou hudbou...malých rolí se zhostili Michael "Big Mike" Duncan a Richard Greeco...zkrátka takový oddechový snímek pro deštivá odpoledne, ale zaplácnete jím asi jen hoďku a čtvrt...30 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

genetique

Tento film budete po zhliadnutí buď úplne milovať, alebo nenávidieť a mňa proste vytrhol z kresla! Totálne pošahané scénky, jednoduchý, ale impulzívny príbeh a čo je najlepšie, film má bez tituliek asi len 70minút a je nabitý absurdnými somarinami a skvelými fórmi a gagmi typu: "Kto ma chytá za zadok? To ty?" "Nie, pane! Ja nie." "Ale mohol by si!" :) 75%. ()

• Když jdou Steve a Doug do otcova obchodu, potkají krásnou dívku kráčející jim naproti. Jde vidět, že v prvním zaběru mají sluchátka na uších, když se k ní rozběhnou, mají je dole a když ji osloví, mají je opět na uších. (LukeN73)