poster

Noc v Roxbury

 • USA

  A Night at the Roxbury

 • Slovensko

  Noc v Roxbury

Komedie

USA, 1998, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Kattan a Ferrell jako dvojka neskutecne trapnejch vymastenejch dementu, ktery jsou schopny parit celou noc a pro nic jinyho nezijou. Jejich akcicky na baleni zenskejch, tanecni pohyby a neskutecne vymlety hlasky jsou vlastne prakticky to jediny, co se ve filmu deje, takze film v slusnym tempu a za zvuku sviznejch pisnicek uhani kupredu. Takze na jednu stranu super vymastena sracka, na druhou stranu dokonala stupidni zabava, ktera mi vzdy perfektne zvedne naladu.(25.9.2009)

 • Genero
  ****

  Will Ferell je rozhodně naprostý retard, mongol, žalostný idiot, debil, trapák, slizoun a ubohé hovado. A proto ho mám rád. A tahle komedie je téměř genitální! Kdo by nevzpomněl, jak jako lůzr obrážel ve čtrnácti vesnické diskotéky na fichtlu, jako správný drsňák preferoval Landu a Ace of Base, protančil nejedny střevíce od babičky, sáhl slečně Žofii vzadu za hospodou na kundu, dostal přes obličej od automechanika Roberta, poprvé se ožral do mrtva magickým okem a poblil se do mušle. Ach to mládí. Položme si otázku, proč je, kurva, tenhle film v modrých? Odpověď je překvapivě jednoduchá: Rozhodně ho lze považovat za urážku yntelektu všech upjatých filmových fanánků z místní růžové lobby, zpod jejichž elastického tílka vyčuhuje cedulka se značkou HOMO. A to i přesto, že tam konečně někdo někomu sahá na zadek.(7.9.2012)

 • tom88
  ***

  Veľmi som sa pobavil pri tejto nenáročnej komédii. Nečakal som od toho vôbec nič, ale prekvapilo to pozitívne hlavne velkou porciou zábavy a to som ešte ani nevedel, že tam hrá Will Farrell, ten bol zase super a spolu s Chrisom Kattanom to celé ťahali. Je to jednoduchá, trochu priblblá komédia, ktorá ale svojim vtipom a krátkou stopážou určite poteší. Super oddychovka. 65%.(26.7.2007)

 • MMR
  *****

  Parádní. Jak mi tahle komedie mohla tak dlouho unikat? Místy jsem se velice bavil, ale byla tam i trošičku hluchá část. Obyčejně bych dal asi 4 hvězdičky, ale dávám 5. A proč? Soundtrack. Super songy v pozadí, prostě nádhera, hudba 90.let, ta hudba, která je mi nejbližší a na kterou nikdy nezapomenu, na kterou nikdy žádná jiná hudba mít nebude. A těch hlášek. „Ty debile, já tě vydědím, to uvidíš!“(20.3.2011)

 • Georgex
  ****

  Tahle komedie má koule! Pokud po ní budete vyžadovat extra silný příběh, dokonalé herecké výkony, super akci a nějaký hloubější děj tak zde pohoříte. Toto je klasická komedie, která slouží jako odreagovačka po špatném dni. K tomuto účelu slouží dokonale. Již od začátku poznáte, že tato komedie je úlet, který se ani nechce tvářit vážně, což si na této komedii cením. Hlavní dva představitelé jsou parádně trhlí a Will Ferrell je blázen od pohledu, tato role se mu opravdu povedla. Perfektně zvládnuté vedlejší role, přes otce hlavních dvou hrdinů, Duncana jako vyhazovače, Lochlyna Munra jako neodolatelného trenéra fitnes až po moji nejoblíbenější vedlejší roli Chazze Palminteriho trpícího stihomamem, že jeho zadek je středem vesmíru. Spousty legendárních scén, které můžete vidět každou chvíli a stejně se jím budete smát. Navíc celý film doprovází neodolatelná taneční hudba z 90. let, která spraví náladu. Dabing se pro tento film dokonale povedl. Moje hodnocení 75%. "Šaháš mi na zadek!?", "pane z toho místa, kde právě stojím je to fyzicky nemožné", "znám tvý fígle!"(28.5.2011)

 • - Film vznikl jako parodie na Saturday Night Live. (PußyMagnet)

 • - Když jdou Steve a Doug do otcova obchodu, potkají krásnou dívku kráčející jim naproti. Jde vidět, že v prvním zaběru mají sluchátka na uších, když se k ní rozběhnou, mají je dole a když ji osloví, mají je opět na uších. (LukeN73)

 • - Amy Heckerling režírovala některé scény, nebyla však uvedena v titulcích. (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace