Agentka FBI Gracie Hart se stala mediální hvězdou poté, co zabránila atentátu během slavnostního vyhlášení Miss USA. To jí komplikuje práci, když málem zmaří akci při přepadení banky, protože ji pozná jedna z přítomných žen. Naštvaný šéf McDonald jí dá na vybranou, buď skončí v kanceláři, nebo se stane novou tváří FBI a bude zastupovat úřad na veřejnosti. Naštvané Gracie se nedaří ani v soukromí, právě se vzpamatovává z rozchodu s Ericem. Nakonec s odporem na svou novou roli kývne. Popere se kvůli tomu s agentkou Sam Fullerovou, která je novou posilou jednotky, a projde opět pro ni ponižujícím procesem zkrášlení. O rok později je už ve své nové "kůži" dokonale zabydlená a vše s přehledem zvládá. Bohužel zůstává novou Gracií i v soukromí, což se odráží na jejím povýšeném chování k fanouškům i Sam, která jí byla přidělena jako ochranka. Vše se změní, když jsou v Las Vegas uneseni její přátelé, moderátor Stan Fields a Miss USA Cheryl Fraiserová. Gracie je sice vyslána do Vegas, aby uklidnila veřejné mínění, ale když ji samolibý šéf místní pobočky Collins odmítne k případu pustit, rozhodne se jednat na vlastní pěst. (TV Nova)

lisi26

Dokonce jsem uvažoval o slangovém výrazu pro výkaly. Jak sleduji výkony Sandry Bullock tak jsem velmi sklamán, protože v některých filmech jsem jí mohl. Tohle byl děs. ()

AdamesWWE

[5/10] Priemerné pokračovanie slušnej jednotky, naneštastie ma tu Sandra Bullock nebavila tak ako v jednotke, ale William Shatner poteší, no zamrzí neúčasť Caina. A ostatní sú nezaujímaví.. Ani príbeh ma neoslovil, film je dlhší a horší ako jednotka, nudnejší a nezáživnejší. ()

Radim

Oproti jedničce tomu chybí vtip, lehkost, nadhled, děj i vtipy jsou trochu křečovité. Na druhou stranu až taková katastrofa to nebyla, Sandra je Bullock se mi prostě líbí a obačas jsem se i usmál. 40%. ()

Mauric

Horší než jednička,ale zas tak strašný to nebylo.Krásně jsem se u toho naobědval,u dojemných scén jsem koukal do pizzy(s ančovičkama Leo =o) ) a kdykoliv během filmu jsem si odskočil k paní ledničce a strýčkovi špajzovi(né,že bych byl nějakej jedlík,zeptejte se Vitasona :) ).Člověk vlastně o nic nepřijde když pár scén vynechá,ale celkově vzato mě tenhle film nenudil a divim se,že zastává místo v BOTTOM200.Žádnej trhák to neni,ale těch 40% si zaslouží. ()

AIMÉE

Ještě drsnější a ještě horší. Celek působí monotónně a k smíchu (bohužel k tomu klišovitému). Není divu, že už Cainea znovu nenalákali. ()

Ollie235

No vida, další kandidát na post nejzbytečnějšího filmového pokračování. U týhle státaniny sedí více přídomek ,,ještě nudnější". Dvě s odřenýma ušima. ()

alenka

neprislo mi to zase tak spatny, al ena druhou stranu, co na tom bylo dobryho, ze..pratelstvi uspesne belosky s introvertni cernoskou? to asi ne. neustale reseni traumat v romantickych komediich je ubijejici. jednou je dobry napda dobry, vickrat uz je ale lepsi to nepokouset. ()

newt17

Je smutné, když jediným kvalitním vkladem tvůrců je použití hudby ze Slepičího úletu v jedné scéně. Pamatuju si, že jsem se jednou pousmál, ale už vážně nevím čemu a rozhodně nemám v plánu pustit si film znovu, abych to zjistil. ()

Venous666 odpad!

Říkal jsem si, že už po prvním dosti trapném díle se to nedá více pokazit. Opět jsem si mýlil a zbytečně jsem promrhal necelé dvě hoďky filmu. Sandra Bullock si tedy dvakrát hodila špatnou šňůru ... ODPAD ()

chrispe

Nevím, jestli je to horší jak jednička... asi je to na stejné úrovni. Plusem je, že tam nebyla další agentka (třeba agresivní Sam), kterou by opět zkrášlili a pod zdatným vedením Sandry Bullock alias Gracie Hartové zachraňovali svět - a taky hezounek Enriqueho Murciano. Jako velký mínus bych viděla postavu Sam, kterou jsem tak docela nepochopila a jejíž "drsňáctví" mi až lezlo na nervy. ()

Bozvav

Zatím co jednička alespoň pobavila, dvojka je takový ten ukoptěný bratranec z třetího kolena. Za mne jedna a půl hvězdy. ()

inachisio

Tenhle film by měl šanci, kdyby neobsahoval spoustu dlouhých, zbytečných a mnohdy trapných dialogů. Vtip se objevoval v malé míře jen na začátku, tudíž na zbytku nebylo zajímavého téměř nic. ()

koniklecka

Příběh, jestli se tomu tak dá vůbec říkat, byl horší než u jedničky, ale takhle před spaním moc nemám ráda krváky, nedělá to dobře na žaludek. Kdežto po shlédnutí této komedie jsem ve stejném stavu, jako jsem byla před tím a mohu jít v klídku spát. A o dost hezčí chlap než v jedničce! Takže tak ty dvě a kousíček * to snese. ()