Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Pavlínka9

Postava Hitche podle mě byla Willu Smithovi šitá přímo na míru, jelikož jsme mu ji věřila na 100%. Příběh dvou lidí, kteří již nikdy nechtěli milovat, aby nikdy už nepoznali pak tu bolest, tak to bylo předvídatelné, jak to bude pokračovat, ale mě víc zaujala Julie Ann Emery, která tam měla sice malou roličku, ale skvěle se ve svém životě plácala a perlila :) Je to slaďárna, člověk tam pozná kousek sebe, i když třeba jen v pár záběrech, ale já sem se bavila :) A od něj bych si suché martini přinést nechala ;) ()

venison

Už přes 10 let stará komedie "Hitch: Lék pro moderního muže", která za mě stále funguje.. Príma relax s roztomilými gagy, někdy mírně přepálenými situacemi, příjemným obsazením, ryze americkým scénářem a celkově pozitivní atmosférou.. Pořád mě ty dialogy baví :-) ()

Timak

já ten film mám prostě rád. A Kevin James je prostě skvělej. V podstatě jeho velký debut a povedlo se. Klidně bych zvládnul pokračování. Hezky jsem se bavil a to i po více shlédnutí. Opravdu povedená komedie ()

Master19

Možná by si Hitch zasloužil i 4*, ale za ten zmatený začátek a utahaný a nudný konec to je jedna * dolu. Každopádně střední pasáž je rychlá, vtipná, prostě výborná. Třeba u alergické reakce (jakkoliv je ten vtip otřepaný) jsem se opravdu zasmál... ()

Aven

Trošku mě vadil ten happy end, ale zbytek filmu je vynikající takže to překousnu a jednu hvězdičku nestrhnu. ()

Brandon

Jojo, ulovit pravou ženu je věda. Hitch je úspěšný poradce, který radí smolařům, jak ty babočky polapit ;-) Vytváří příležitosti. Přitom sám se snaží rozlousknout tvrdý oříšek v podobě neotřelé novinářky. Chytré, vtipné, zábavné. ()

sahe

Tak špatné to není, vynikající také ale ne... námět je to celkem zajímavý, někde ovšem je to podle mě až přehraný... ale Eva Mendes je tu docela ok... Smith má lepší role... ()

Danny F.

Jako komedie čistý průměr, jako romantika s otřepanými frázemi hluboký podprůměr. Místama jsem se i upřímně zasmál. 50% ()

Tereza666

Rozhodně jedna z těch lepších a s velkým překvapením musím říci inteligentních komedií. Smithův humor jsem měla vždycky ráda. Jedno velké milé překvapení. ()

skretik

Strašná sprostosť, ktorá pobavila a dokázala som sa v pohode od toho odtrhnúť k učeniu :D, čo malo výnimočne pozitívny efekt na učenie :D. ()

JohnSmith

Slušná romanťárna s výborným Smithem. Jeho rady k randění jsou moc fajn. Eva Mendes mi pak moc nesedla, prostě novinářka. ()

davidek

Taková normální komedie o lásce a dobývání. Konec bohužel typicky americky ujetej. Bral bych, kdyby to nedopadlo až takovým hepíkem, ale i tak bych 4* nedal. :-) ()

smolicek04

Veľmi dobrý romantický film z Willom Smithom tak ako ho ešte nepoznáme. Aspoň ja teda nie.....zatiaľ som ho videl len v akčných filmoch neviem čí to bol nápad obsadiť ho do tohto filmu ale vyšlo mu to. Skutočné dobré výkony. ()

Guzo

Poslední dobou mi Will Smith ve filmech fakt vyhovuje, ať už je to v Legendě, či v Hancockovi. Do romantické komedie mi sice až tak nepasuje, ale svojí roli tady zahrál výborně. Jen je mi trochu líto, jak v závěru klesnul a vysloveně dolejzal za Sárou, která ho v tu chvíli "nechtěla". A potom ty kecy kolem, které se snad někomu líbily, ale sem se prostě nehodí, tohle nemá bejt komedie, co vás má naučit být romantikem a správným partnerem, má pobavit na tohle téma.. ()

Ravi

Pokud hledáte romantickou komedii, která není úplně padlá na hlavu, nebo dokonce hloupá, je Hitch ideální výběr. Přesně se totiž vleze mezi - sem chlap a tohle snesu, možná mě to i překvapí - a -sem žena a chci hezkej romntickej film, na kterej budu koukat se svym miláčkem a bude ho bavit, juchuu -. Hitch má totiž tu výhodu, že rozjíždí silný příběh dvou lidí a zároveň kombinuje prvky: kdo co dělá blbě při randění. Asi tak 75%=4/5 ()

Siri69

Po shlédnutí tohoto filmu jsem byl nadmíru spokojen !!! Je to jedna z těch amerických komedií, které mají hezký příběh a myšlenku. A NE jedna z těch, který jsou slepený z několika trapně-rádoby-vtipných momentů, jak už je to u amerických komedií zvykem... Mendes a James - Spokojenost... Smith - Jojo, tahle role mu sedla !!! 4,5* ()