Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

pajapeta

Jak se Chytrej a Chytrá testujou, až se zamilujou. On poradí tlustýmu účetnímu, jak sbalit celebritu a ona - bulevární novinářka - mu pak zkazí kšefty. Tlustej účetní i Randeolog svého štěstí dojdou. ()

malisse

Vtipná komedie, kdo se chce zasmát a podívat se večer na film plný smíchu a romantiky, tak ať jde do něj. Will Smith je značkou smíchu a v roli Hitche to jen a pouze potvrzuje :-) ()

Santerus

Škoda niekoľkých prexponovaných scén, ktoré sú žiaľ v prípade takzvaných "hercov - bavičov" takmer pravidlom. Našťastie, tu sa pohybovali len na hranici trápnosti, nie za ňou, ako to obvykle býva. "Znásilnený" záver mi tiež ubral z dobrého pocitu a preto ja uberám jednu hviezdičku. V danej kategórii si ale táto sympatická romantická komédia štyri body, s odretými ušami, zaslúži. ()

neo101

jako Hitch je dobrej, ale co je krásného na Evě Mendes, která by na to rande potřebovala dvě ty židle, protože má řiť jak vjezd do pískovny? Že má pihu jako Cindy Crawford? kvalitu drží Smith a James. ()

mzop

Z amerických komedií jedna z těch povedených. Nebýt některých přeslazených momentů (např. idealistického happy endu vztahu pana účetního ), dala bych snad i pět hvězdiček. Opravdu jsem se bavila, všichni herci v čele s Willem Smithem zahráli perfektně, dialogy sedly jak hrnek na prdelku, žádné dlouhé dramatické scény ani přesycená hudba. Na tenhle film se určitě ještě podívám. ()

El_Barto

Jedna z mála snesitelných romantických komedií, protože se nejedná o prvoplánovou romantiku (hlavně v první polovině). Snesitelná je taky proto, že na rozdíl od většiny dnešních komedií není založená na primitivním humoru, jako trilogie Hangover, Ted, nebo Apokalypsa v Hollywoodu. Ačkoliv bohužel si neodpustila typická romantická klišé typu: Děsivé tajemství, které se ve druhé polovině odhalí a zničí celou předcházející část filmu budovaný vztah, potom oba trpí a v závěrečné konfrontaci se dají dohromady. To se naštěstí dá vydržet kvůli ze začátku hlavní, později upozaděné zápletce, při které se tlusťoch snaží sbalit super bohatou a super sexy ženskou. Bohužel humor není ani „třaskavý“ takže divák (já) se nesměje od začátku do konce, ale sledování filmu je příjemně strávený čas… ()

phoenix9

Rozhodne najlepší Will Smith-ov neakčný film s originálným námetom , a k tomu nešikovný Kevin James ktorý sa začne správať ako chlap , a samozrejme Eva Mendes ktorá je v tričku The Beatles rozkošná. Komédia ktorá je v rámci žanru nadpriemer vás pobaví a mala by inšpirovať filmárov , aby točili táketo komédie , a nie 35 % jednohubky:D Pre mna tento za 71 % ()

Swantos

Tento film mě opravdu zaujal.. Líbí se mi nápad jakým to bylo natočené a jednoznačně Will Smith coby poradce zahrál perfektně! Film z normálního života, může se přihodit naprosto každému, přesně to co mám rád! ()

virus5161

Buhuzel se to po 37 minute stava takovou Smithivinou, ze jsem to vypl,a promintnu-li do hodnoceni pomer pocitu inteligne traveneho casu, snad i nejaky komentar, tri jsou vic nez dost. zezacatku s epomerne slusne tvarici komendie se behem nekolka malo minut meni v tak nesnesitelnou romantarnu, ze jedine "ukonceni produkce" dovoli dat nadprumer. alespon mam ten pocit, selanka mi prijde zbytecna. ()

Kuzco

Plné stereotypů, ale pokud chcete věřit, že snem každé holky je být sbalena v baru nebo na diskotéce a snem každého muže je tento sen uskutečnit, proč ne..? Jen by mne zajímalo, jestli jsou i filmy o tom, že se do sebe dva zamilují, ONA naštve JEHO a ONA to pak musí žehlit, nebo jsou prostě všechny ženský na světě hysterky..? Vtipné to asi trochu bylo, ale rozhodně ne tak, aby to vyvážilo zbytek. Za mě nuda a naprosté znechucení Evou Mendes-mohla by přestat tak přehrávat, vypadá jako někdo z Ordinace. ()

Horn

Podle mne naprosto odpočinková, nijak dějově komplikovaná komedie, kterou je možné shlédnout opakovaně. Smith ve své typické roli a velmi koukatelná Mendez. ()

chnapo1

Veľmi ma pobavil, ako komédii by som dal 100%, ale tá romantická zápletka až tak moc nevyšla, tak dávam 90 :) je to skvele premyslené a naozaj som sa na tom dobre nasmial, a k tomu všetkému Will Smith a jeho skvelý výkon.. čo viac si priať ()

Rathe

Kdo ví, jak to ten Will Smith dělá, že dodá filmu šťávu. A ačkoliv film ze začátku ukazuje, že Hitch je opravdu lék pro moderního muže. Závěr filmu jasně dává najevo, že největší možnost, jak získat ženu, je samotná přirozenost. Ale nesmí jít jen o sex. Film přináší i slušnou dávku humoru. ()

mirika39

Skvelé, vtipné, dômyselné a tak-tak-tak výstižné! Všetky ženské argumenty "prečo teraz nechcem vzťah" som sama v minulosti použila! Úžasné ako niekto dokáže prečítať ženy a krásne to zhrnúť do 115 minút, tak aby sa človek ešte aj skvele pobavil. Večná pravda, že muži sa zamilovávajú očami a ženy ušami. Bezpochyby, každý nezadaný muž, ktorý chce vzťah, alebo vzťah s určitou konkrétnou osobou, by si mal pozrieť tento film, ktorý by sa pokojne mohol volať aj "Návod pre nezadaných". ()

pornohavo

Celkom zábavná komédia o poradcovi pre nesmelych mužov, niečo v štýle "ako zbaliť ženu" Will klasický výborný, Eva uveriteľná. Trochu klišé ale zopár momentov ma naozaj pobavilo - 66% ()

Sejkorka

Zajímavé téma, poměrně slušní herci, odpočinková komedie se spoustou nepravděpodobností. Byť je nápadník veden profesionálním konzultantem (Will Smith), je pravděpodobné, že by pomohl řadovému účetnímu získat srdce multi milionářky ? Nejlepší je střed filmu, ke konci to jde hodně strmě dolů. 3* jsou s odřenýma ušima. ()