poster

Hromy a blesky

 • USA

  Ready to Rumble

 • Slovensko

  Hromy a blesky

Komedie / Sportovní

USA, 2000, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  odpad!

  To snad ani nemůžou myslet vážně! Natočení takovéto blbosti by se mělo rovnat automaticky rozsudku smrti. Tak zoufale trapácký děj, že to až nutí člověka k pláči, i když to (prý) je komedie. Herecké výkony? Tak to ani nechtějte vidět. I cvičení šimpanzové by sehráli podobnou hovadinu s grácií shakespearovských herců. Děti z jeslí by asi vytvořily smysluplnější dialogy a i ten nejposlednější režisér ochotníků z nějaké zaprděné díry daleko od civilizace by tomu dal lepší řád a pořádek. Kdo si chce zkazit náladu na následující týden, směle do toho! Ať se na to podívá!(21.8.2002)

 • Caelos
  ***

  Nebylo to špatné, poměrně často jsem se zasmál, byť fekálního humoru jsem ušetřen nebyl. Hodně mimo bylo obsazení role Jimmyho Kinga, připomínal wrestlera asi jako já připomínám chleba s máslem. A Rose McGowan, byť v malé roli, opět mi připomínala figurínu. Možná je to make upem, ona v každém filmu vypadá jako z plastu. Tady je to ale dotaženo do extrému. Samotný wrestling, kterého je tady imho požehnaně, je povedený a hlavně přehledný, to se mi líbilo. No a finále, to bylo hodně super.(17.4.2011)

 • Shit
  ****

  No prostě a jednuduše zábava, nic jinýho to neni, jako film to stojí za hovno, ale bavil sem se skvěle. Spousta známejch westlerů v čele s Dallasem Pagem a Billem Goldbergem, k nim jako záporák Joe Pantoliano a skvělá dvojička David Arquette a Scott Caan a parádní wrestlerský finále, jen ten Platt tam nějak neseděl jako wrestler, ale jelikož neukazoval sádlo a byl vždycky v nějakým oblečku, tak to nevadilo. A ta závěrečná titulková scéna se setřihem všech kopanců do koulí z celýho filmu byla fakt sugestivní(24.3.2008)

 • blackJag
  ***

  Přijde mi to skoro neuvěřitelné, že jsem kdysi jako školou povinný capart celé to wrestlingové divadlo taky žral :-) Kupoval si časopisy, nahrával si zápasy na VHSky - z éry, kterou jsem sledoval, se ve filmu dokonce jedno/dvě okostýmované individuum mihne (Bam Bam Bigelow a Macho Man), nicméně z celé té taškařice mám rozpačitý dojem. Námět je vlastně výborný, Platt jako odepsaný wrestlingový bard je skvělý, ale scénář jde jako obyčejně proti veškerým kvalitám. Škoda. 50%(23.10.2015)

 • Pythonator
  *

  Smutná komedie. Ne, že by byla smutná, ale smutné je jak se někdo snažil a vyšlo z toho tohle. Leda by se snad ani nesnažil. To by bylo ještě pochopitelné. Chápu, že pro fanoušky wrestlingu je to skvělý film. Pro ty, kterým přijde wrestling jako úplně zbytečný a trapný, je pak zbytečný a trapný i tento film.(22.10.2015)

 • - Scott Caan neměl kaskadéra, vše natočil sám. (Caelos)

 • - Produkce filmu byla výrazně podporovaná wrestlingovou společností WCW, která v té době bojovala s WWF o vyšší TV ratingy (tzv. Monday Night Wars neboli souboj mezi týdenními shows WWF Raw is War a WCW Monday Nitro). S cílem zvýšit sledovanost svého produktu, hlavní booker WCW Vince Russo se rozhodl, že se David Arquette krátce po zveřejnění filmu stane novým WCW World Heavyweight šampiónem. Došlo k tomu 25. dubna 2000 na show WCW Thunder, David Arquette následně přišel o titul na pay-per-view show WCW Slamboree 7. května. (ArtyWWE)

 • - David Arquette a Rose McGowan si už spolu zahrali vo filme Vreskot (1996). (RosieMcgowa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace