Sedmý hřích

• USA Original Sin (více)
TV spot

Kuba, devatenácté století. Bohatý obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) hodlá upevnit své společenské postavení sňatkem s Američankou. Nehledá skutečnou lásku a dohoda je uzavřena čistě na obchodním základě. O to víc je pak překvapen, když mu do života místo prosté ženy vstoupí svůdná Julia (Angelina Jolie). Netrvá dlouho a Vargas se do ní zamiluje. Zanedlouho se objeví i tajemný a podezřívavý Walter Downs (Thomas Jane), který tvrdí, že Julia není tím, kým se být zdá. Vargas sice zpočátku odmítá uvěřit, ale když manželka zmizí i s jeho penězi, rozhodne se zjistit, jak se věci doopravdy mají. Vydává se na pouť temnou stranou vášně, která jej může zavést až do pekel... (oficiální text distributora)

fisus

Za krásnou Angelinu přidávám jednu hvězdičku k původním dvěma.Ale být to třeba Stoneová,byl by to odpad jak vyšitý! ()

vito_corle

Přesně nevím co mám o tomhle filmu napsat, byla to blbost vetší blbost jsem v životě neviděl. Dal jsme tři hvězdy pouze za Angelinu Jolie. ()

mls

No tento film ma celkom na začiatku prekvapil prostredím a celkom na konci tiez. A v strede ma prekvapoval skoro stále - zvratmi ktoré v súvislosti s celkovým vyznením filmu postrádali logiku. ()

Hogo Fogo

V tomto filme je až nepríjemne zreteľné, kto je ozajstný herec - Banderas - a kto len mediálne nafúknutá hviezda - Angelina. Okrem toho, nuda, nuda, nuda. ()

IvcaG

Sex, Money, Sex, Money... No přiznejme si, že opravdu nic moc, no spíš nic než moc. Jen proto, že bylo použito hvězdné obsazení Banderas+Jolie z toho kasovní trhák neudělá a ani neudělalo. Slabý podprůměr a to je podle mě dáno chabým příběhem s ještě horší zápletkou, která nijak neuchvátí... ()

Hapretor

Moji dva oblíbení herci a herečka - Antonio Banderas, Angelina Jolie, Thomas Jane - a přitom taková nuda. A i tak trochu blbost. ()

Rockerman

Děsivý, téměř telenovelový blábol, s ještě děsivějšími dialogy, srážejí tento film až k odpadu. Lehce překvapivý závěr a ovšem krásné tělo Angeliny mě přemluvili, abych to ohodnotil aspoň jednou hvězdou a rychle pryč od toho. Nechápu Banderase a Jolie, že nepoznali, jak trapný scénář to je. Peníze však nesmrdí, že? ()

Petrushka5

Neuvěřitelně pomalý děj, nelogičnost, příšerné scény etc. Vše zachraňuje alespoň fakt, že Banderas a Jolie dobře vypadají. ()

catt

Pokud bych hodnotil po návštěvě kina, dal bych dvě hvězdičky. Ale návštěva je dávno pryč, vzpomínka na Agelinu dávno vyprchala (zas tak dobrá nebyla), tak proč dávat víc? ()

Brinkley

Děsivá nuda, do závěrečných titulků jsem zkrátka nevydržela. Mohu tak mít alespoň naději, že film zachránil třeba překvapivý, strhující závěr... Bohužel i kdyby tomu tak bylo, po půl hodince snímku mi již byl konec zcela buřt, ať už mělo být rozuzlení jakékoli. Nejzdařilejší moment filmu byl ten, kdy jsem stiskla na svém dálkovém ovladači stop. Do té doby však předvídatelný děj, špatné herecké výkony, stupidní dialogy... Kdybych byla mužem, dám o hvězdičku navíc za Jolie, která zde vypadá skutečně neskutečně sexy. Ale i to je otázkou názoru. ()

Wencek

Strašně nudný kostýmový film. Udělali by všichni dobře kdyby chodili radši bez těch kostýmů alespoň by bylo na co koukat. 2* za A.Jolie a za hezké prostředí. Jinak Fuj. ()

waska

Vcelku nudná telenovele odehrávající se na Kubě, která je obohacena nahým vnadným tělem Abgeliny Jolie. Jinak mě tenhle film docela zklamal, popravdě čekal jsem víc. ()

Bludicka.Julie

Jsem asi divná, ale mně se to fakt líbí a docela hodně. Určitě za to z velké části může výběr herců, to přiznávám. Nevím, čím to je, ale vždycky nějak fandím mrchám.:) Jen ten konec se mi zdá takový nehodící se... ()

estee

Na Angelinu mám slabosť, hoci jej akčné úlohy sa mi moc nepáčia. Neuveriteľne mi však pasuje do úloh nie celkom vyrovnaných žien, ktoré vám obrátia život naruby a pritom toho ani nemusí veľa nahovoriť. Potenciál takejto postavy bol aj v tejto romantickej dráme a A. Banderas jej skvelo sekundoval. Dojem z filmu však zničila katastrofálna kamera (to, že som väčšinu filmu sledovala ohavným spôsobom useknuté tváre a postavy nebolo chybou v prijímači) a prekombinovaný záver. ()