Sedmý hřích

• USA Original Sin (více)
TV spot

Kuba, devatenácté století. Bohatý obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) hodlá upevnit své společenské postavení sňatkem s Američankou. Nehledá skutečnou lásku a dohoda je uzavřena čistě na obchodním základě. O to víc je pak překvapen, když mu do života místo prosté ženy vstoupí svůdná Julia (Angelina Jolie). Netrvá dlouho a Vargas se do ní zamiluje. Zanedlouho se objeví i tajemný a podezřívavý Walter Downs (Thomas Jane), který tvrdí, že Julia není tím, kým se být zdá. Vargas sice zpočátku odmítá uvěřit, ale když manželka zmizí i s jeho penězi, rozhodne se zjistit, jak se věci doopravdy mají. Vydává se na pouť temnou stranou vášně, která jej může zavést až do pekel... (oficiální text distributora)

herr_carter

Kromě odhalených koz neshledávám na tomto filmu ale absolutně nic zajímavého, nuda, nuda, šeď, šeď.................moje hodnocení = 2 z 10. ()

1860

Tohle bylo hodně průhledné, až tak, že vám bude připadat, že jste četli předlohu i když vůbec žádná neexistuje.. prostě holka, který všechno žere její bohatý přítel s marným pokusem o nějakou psychologii, velmi slabý film, který by doporučil jen nějaký blázen nebo zaslepená fanynka Banderase.. ()

Pttak

Rozpočet je teda propadák co si budem vykládat, ale mě se to prostě líbilo dávám ***** ať si každej vykládá co chce. ()

pjotr76

Z nudy jsem si pustil tento výtvor na svém počítacím stroji a asi deset minut po shlédnutí marně vzpomínám jak to dopadlo. Krásně přiblblé a násilně eroticko thrillerové beze stopy erotiky a jakéhokoli napětí. Hovadina na entou. Odpad to ale asi není, tak nevím jak hodnotit. ()

Drc

Celkem koukatelný film o lži, podvodu, vášni a samozřejmě lásce. I když asi ničím neohromí a nepřekvapí, dobře se na to dívá. Vypíchnul bych pouze hlavní aktéry, kterým to dohromady opravdu jde. ()

Schuldiner

...ta Angelina.. Ne, že bych jí nějak zvláště zbožňoval, ale zde je opravdu unikátně.. ..vyzývavá... Takže obě hvězdy sou čistě a jen za ní!!! ()

Prochy38

Film to nebyl špatný, ale taky mě nijak extra neoslnil. A. Banderas i T. Jane své role zvládly dobře a krásná A. Jolie stejně tak. Příbeh jednoduchý, byl jsem zvědavý, jak to nakonec skončí. Dobré výkony i milé prostředí. Pohodové drama... ()

Paldiny

Príbeh o tom aká vie byť láska slepá a nebezpečná. Angelina Jolie nie je pre mňa ideál krásy, no s Banderasom im to sluší. Potom je len škoda, že je film tak rozťahaný, prispatý a nudný, popritom potenciál tam bol ako herecký, tak i filmový. Myšlienka, alebo povedzme-že poučenie sa napriek tomu nemíňa účinku, len ho všetci tak ochotne ignorujeme. ()

Tunri

Hm, takový skok v ději na konci, nic moc, možná nějaké vysvětlení jako sled událostí by se hodilo. Film vlastně táhnou jenom erotické scény. ()

kamil.i

Ani prekvapivý dej, aby to bol plnohodnotný príbeh, ani dostatok erotiky, aby to bolo aspoň soft porno. Takže sa to potáca do nikam. ()

Mat21

Sedmý hřích aneb nikdy nevěřte ženám. Poklidný život kubánského pěstitele kávovníků a obchodníka s kávou Luise Vargase se již brzy otřese v základech. Již brzy k těmu zavítá jeho vyvolená, američanka Julia Russell, se kterou se seznámil skrze milostnou korespondenci a ač ji nikdy nespatřil, sňatkem s ní chce dosáhnout poklidné volnosti středních let. Když ovšem stane na jeho prahu smysluplná kráska, sňatek z rozumu se velmi rychle zvrtne v milostnou posedlost a poblouznění láskou. První okamžiky pobytu Julie jsou však zároveň zahaleny tajemstvím, což umocní příjezd soukromého detektiva Waltera Downse vyšetřujícího její údajné zmizení. K prozření Luis Vargas dochází v okamžiku, kdy bezestopy zmizí nejenom Julie, ale taktéž všechny úspory na účtech, ke kterým jí dal plný přístup. Zhrzený a podvedený Luis se však nevzdává, pátrání po Julii a pravdě mu však změní život. ● Sentimentální úvod, kterak si podat inzerát a s Angelinou Jolie po boku pokojně zestárnout, velmi rychle vezme za své a zlomí se v nečekané drama. Není divu, Angelina není k mání pro každého a kdo ji chce získat, musí být ochoten obětovat vše, majetek i vlastní život. ║11.10.2010║ ()