Sedmý hřích

• USA Original Sin (více)
TV spot

Kuba, devatenácté století. Bohatý obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) hodlá upevnit své společenské postavení sňatkem s Američankou. Nehledá skutečnou lásku a dohoda je uzavřena čistě na obchodním základě. O to víc je pak překvapen, když mu do života místo prosté ženy vstoupí svůdná Julia (Angelina Jolie). Netrvá dlouho a Vargas se do ní zamiluje. Zanedlouho se objeví i tajemný a podezřívavý Walter Downs (Thomas Jane), který tvrdí, že Julia není tím, kým se být zdá. Vargas sice zpočátku odmítá uvěřit, ale když manželka zmizí i s jeho penězi, rozhodne se zjistit, jak se věci doopravdy mají. Vydává se na pouť temnou stranou vášně, která jej může zavést až do pekel... (oficiální text distributora)

SOLOM.

Příběh jen na to že je tak dlouhý, je svým způsobem dost nudný. Sexy Angelina je asi tím jediným, co mě zde zaujalo a kurňa postelová scéna s Banderasem je pomalu to jediné, co si při vzpomenutí na tento film po čase vybavím. Mělo to být hlavně o emocích, ale ty neměly tu správnou chemii, aby více zafungovaly, no a hlavně již zmíněný příběh není nějak extra záživný. Těch několik „zvratů“ to moc nevytrhlo, když omáčka okolo byla značně nedochucená… ()

Terva

Scénář : Michael Cristofer¨podle knihy Cornella Woolricha. Kamera : Rodrigo Prieto. Hudba : Terence Blanchard. CITÁT - Právě jsem si koupila klobouk, právě jsem si koupila klobouk. Nezáleží na tom. Prostě ne. Stalo se.......... ()

Jillen

To stálo vážně 42 milionů? A to Banderas a Jolie dostali po dvacítce, ne? Je to úděsné a nudné, nevím jak jsem to přežil bez újmy, asi sem byl moc unavený než abych to nějak řešil. Zrůdná výprava, herecké výkony a scénář. Předražená, rádoby hvězdně obsazená telenovela. 10% ()

numi

Stokrát luhovaný pytlík čaje vážně nemůže chutnat. A to ani v tom případě, že si jej dáte do hrníčku s nádhernými křivkami Angeliny Jolie a pijete jej s charismatickým Antoniem Banderasem. Nesedlo mi ani kubánské prostředí, ve kterém se příběh odehrává, takže to vypadá na pořádný divácký debakl. Jenže! Angelina Jolie se do role "Julie" setsakramentsky hodí, a i když z toho žádný velký požár není, tak to mezi ní a Antoniem Banderasem docela slušně jiskří. Pár dobře nasnímaných či výborně vygradovaných scén se taky povedlo, sem tam se divák i lekne a poprvé je dokonce i překvapen dějovým zvratem. Tedy, jak kdo. Ale myslím, že po té úvodní selance to zas až tak očekávatelné není. No, závěr je trošku upachtěný, ale celkově jde o lehce podprůměrný film s výborným castingem, který jej tahá do teplejších vod. [leden 2006] ()

Vojcl

Sedmý hřích může potěšit snad jen fanoušky červené knihovny, protože ničím jiným tenhle snímek není. Také nechápu, proč film dostal přívlastek erotický, když se v něm odehraje prakticky jen jediná milostná scéna (a to ještě nijak extra šokující). Bez Angeliny a Banderase bych tenhle hloupý slaďák poslal bez výčitek do odpadu. ()

YURAyura odpad!

Toto jsem byl nucen sledovat na kamaradovo prani, jelikoz je do te okozene "herecky" platonicky zamilovany. A opet nezklamala holka sikova - usnul jsem ;]] A kamaradovi se to taky nelibilo, no jeste ze jsme mohli nacaty filmovy vecer dokoncit s Braindead.... To uz je ale jina vesnice.... ()

Damiel

Tenhle film dělala hlavně jména - A&A. Jinak poměrně baná,ní záležitost, která mě ale - narodzíl od jiných zdejších uživatelů - neurazila. ()

Skip

Neznám román Cornella Woolriche Waltz into Darkness, podle nějž byl tento film natočen a i když nepovažuji Sedmý hřích za vysloveně slabý film, tak Truffautova adpatace s názvem La sirène du Mississippi s Jen-Paulem Belmondem a Catherine Deneuve se mi líbila mnohem víc. ()

Aleee89

Angie moc ji nemusím, ale začíná mi být sympatičtější než byla předtím. Hrála vcelku dobře. Děj docela obstojný, ale připadá mi, že film je postavený hlavně na postelových scénách, které opravdu nic nezakrývají... ()

fallangell

Miluju zasadni dejove zvraty, ktere posunou cele vnimani deje na opacny pol. Jen ted vim, ze kdyz se presypaci hodiny deje otaceji vice nez jednou, a v tomto pripade se mi zda ze rotovaly stale, uz to tak dobre neni, zkratka vseho moc skodi a zaver tohoto filmu pusobi vic nez komicky. ()

doinel

Remaky občas mohou mít i smysl, tohle ovšem rozhodně není ten případ ... Siréna od Mississippi natočená Truffautem v roce 1969 s C. Deneuve a J.-P. Belmondem v hlavních rolích je skutečně dobrý film (filmařsky především, ale samozřejmě velkou měrou i hereckými výkony), tento Sedmý hřích bohužel ne. Jedině díky A. Banderasovi a A. Jolie dávám dvě hvězdy. Víc ale ani náhodou. ()

Lord.Jim

Nuže, lichotkama to tady rozhodně nehýří – vida, vida, vida: mně to tak "hrůzný" nepřišlo a bavilo mě to. Asi jsem zcela neobjektivní, páč miluju Banderase. P.S. musím změnit hodnocení a jednu hvězdu ubírám - aby to bylo spravedlivé, 4 jsou moc. ()

Martin741

Priserne nudne dialogy filmu vladnu a Thomas Jane ako herec ma na konte aj ovela lepsie filmy, ako tuto ubohost. Banderasa mam dlhodobo na haku a Jolie zas predviedla, ze herecky talent nema ziadny. Ale ze je to sexica a krasna baba, o tom zadna. 40 % ()

SallyZen

Ze začátku hodně slibně vypadající podívaná, ale postupem ubíhajícího času se film měnil v nepříjemnou, zatrpklou pachuť, která mi nemizí ani po filmu. Film začal vysoko a pak už jen klesal a klesal až se dostal téměř na úplné dno. Nevím jestli se scénář držil striktně knižní předlohy, ale to pomalu rozpletájící se rozuzlení mi připadalo dosti směšné. Chování postav bylo hodně k smíchu, hlavně ke konci. Angelina se mi tu dost líbila. Antonio za to moc ne. Ale aspoň za ten začátek a Angelinku ty dvě hvězdy dám. 35% ()

Streeper

Film se mi moc líbil. Nemohla jsem si nechat ujít tohle úžasné duo a spolu jim to vážně sedlo. Děj filmu je zajímavý a zapletený. Od první chvíle jsem věděla, že Angelina bude pěkná mrška ale k ní to sedí. Líbila se mi zápletka i konec. Je to poutavé, zajímavé, napínavé, romantické a je tam i postelová scéna. Mě se film líbil. ()

DruidKarel

Poměrně zdařilý erotický thriller a ač samotného Banderase nijak zvlášť nemusím, Angelina vypadala po jeho boku skvěle. Ale ještě líp by vypadala v mojí posteli. Jo, je to nádherná baba... 3* ()