Sedmý hřích

• USA Original Sin (více)
TV spot

Kuba, devatenácté století. Bohatý obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) hodlá upevnit své společenské postavení sňatkem s Američankou. Nehledá skutečnou lásku a dohoda je uzavřena čistě na obchodním základě. O to víc je pak překvapen, když mu do života místo prosté ženy vstoupí svůdná Julia (Angelina Jolie). Netrvá dlouho a Vargas se do ní zamiluje. Zanedlouho se objeví i tajemný a podezřívavý Walter Downs (Thomas Jane), který tvrdí, že Julia není tím, kým se být zdá. Vargas sice zpočátku odmítá uvěřit, ale když manželka zmizí i s jeho penězi, rozhodne se zjistit, jak se věci doopravdy mají. Vydává se na pouť temnou stranou vášně, která jej může zavést až do pekel... (oficiální text distributora)

Juto

Remake je oveľa slabší . Francúzska verzia je lepšia s Catherine Deneuve a Jean-Paul Belmondo.Kamera ale aj režia a strih sa mi vo filme nepáčia. Herecký výkon Anjeliny nie je dobrý. 5/10 ()

WolfR

Film, který trošku nudí a tváří se na víc než je. Přesto, úplná hrůza to není a zachraňuje to Banderas ale hlavně svůdná Angelina Jolie, 3 hvězdy. ()

sir-dave

Režisér to nejspíše směřoval k milostnému trojúhelníku a vedlejší scénář nechal děravý. Jenže to by chtělo trochu méně iracionálního chování postav, vyvarovat se méně čitelnému průběhu a ne se jenom spokojit se třemi herci a říct Angelině ať ukáže kozy. S příchodem Thomase Jane jsem doufal, že se něco rozjede a ne tu absurdní scénku se slepými náboji. ()

hans500

Průměrný thriller, který zachraňují především dobří herci. Nicméně je film o dost horší než Truffautova "Siréna od Mississippi", takže za 3*. ()

Motinski

Extrémna nuda. Inak túto erotickú telenovelu neviem ani nazvať. Siedmy hriech chce byť psychologicky vyzretý, bohužiaľ to ani trochu nefunguje. Príbehovo prázdne, herecky strohé a dúfam že už nato nikdy nenatrafím. ()

lennyd

Kubánský obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) si na dálku domluví sňatek s neznámou Američankou. O to více je překvapen, když dorazí krásná Julia (Angelina Jolie), do které se Luis ihned zamiluje. Jenže Julia není tak nevinná, jak na první pohled vypadá, a když zmizí se všemi Luisovými penězi, je jasné, že podobný obchod nepodstoupila poprvé. Jenže Luis se nechce o své peníze, ani o krásnou Julii tak snadno nechat připravit ... Film láká na milostnou story mezi Antoniem Banderasem a Angelinou Jolie, a nutno uznat, že kromě jedné lehce dráždivé scény mezi oběma protagonisty nic moc víc nenabízí. Pak už jen nevěřícně zíráte, jak dokáže jedna ženská oblbnout kdekoho, a jak se naivní obchodník nechá obrat o poslední groš, a ještě hezky poděkuje. Ani filmově není film nijak zábavný, kromě výše zmíněné scény, docela nudí, a závěrečné titulky jsem docela uvítal (zvlášť po vskutku debilní závěrečné scénce)... ()

Prekarkar

Většinou se zaměřuji na kameru, hudbu, režii... ale zde mě upoutal děj. Bylo to neuvěřitelné. Takovou lásku najde málokdo :-) ()

VanTom

Příběhově průhledná a konvencemi sešněrovaná červená knihovna, jíž se ovšem vášeň či psychologii nedaří ani předstírat. A tři krátké náhledy vzorových koz Angeliny Jolie ji fakt nespasí. Slovy jedné z postav: levné melodrama. ()

Death

Asi nejvice mi ve filmu chybel nejaky vnitrni naboj. Vse bylo takove vlazne, nevyrazne a neskutecne, opravdu neskutecne NUDNE. Ani vlastne nevim, proc davam dve. Asi se mi alespon trochu libilo prostredi a mozna i nejake ty zvraty, i kdyz ty maji plus spise za pobaveni, nez ze by byly povedene a nebo nepredvidatelne. Pokud muzu radit, tak se filmu radeji obloukem vyhnete. 7. hrich totiz hodne klame telem a i kdyz to vypada, ze by mohl nabizet slusnou podivanou, opak je pravdou. ()

spikey1

hmmm Banďeras a Jolie v erotickém Thrilleru? když už nic jiného tak se na to dobře kouká:D a ono to opravdu moc nefunguje, hraje si to na velkou zápletku ale je to takové šroubované. ()

Smileface

Nemůžu si pomoci,ale mám pocit,že ten film neměl hlavu ani patu.Pod pojmem thriller si představuji něco trochu jiného. ()

sedm.1

Mě to připadlo jak dvouhodinová epizoda z ,,Deníku červených střevíčků''.Angelina je opravdu krásná,Banderas charismatický,ale když neni co hrát,tak to nezachrání nikdo.Na jedno zkouknutí to neni špatný,pak od toho ale fofrem pryč. ()

catherinka

Toto je tak stupidní film, že absolutně nechápu, proč byl vlastně natočen a proč jsem se na něj vůbec dívala. * je jen a pouze za fešáka Banderase a fešandu Jolie. ()

Hortenzia

mne sa to teda v kine celkom páčilo, antonio aj angelina pôsobia dôveryhodne,len scenár je možno až príliš prekomplikovaný (aj keď v zásade viete ako to dopadne) ()

Rousse

Naprosto předvítalné, nelogické, místy až stupidní - Angelina a Antonio se sice snaží, seč jim síly stačí, ale vytáhnout tuhle soap operu do fist class je prostě nadliský úkol. Ten sice nevyšel, ale musí se jim přiznat, že se na ně opravdu dobře dívá:-) ()