Epizody(11)

Zina, Erika a Žofie jsou pěkný trojlístek. Zina je herečka a má jako každý občas v životě obyčejnou smůlu. Její poslední roli přeobsadili a dětské představení Ťapka a Lapka zrušili úplně. Všechno by mohlo být lepší, kdyby se Erika za matku chtěla přimluvit v televizi H2O, v níž pracuje. Ale Erika nechce. Nesnáší totiž protekci. A zase přišla babička Žofie, aby si půjčila cédéčka a patrně zase vrátí místo originálů přepálené kopie Zinu drží nad vodou ztřeštěná sousedka a přítelkyně Agáty, která umí jakoukoli situaci řešit nečekaným nápadem. Ona vymyslí, jak obstarat Zině práci, proniknout do mediálního světa a osobně se seznámit se šarmantním moderátorem Leo Rohanem. Agáta ho považuje za třetího nejvíc sexy muže na pomyslném žebříčku popularity. Když v redakci zpravodajství televize H2O vyhlásí konkurz na moderátora Večerních novin, Agáta neváhá ani chvíli. Probere manželovi šatník, rozpomene se na svou minulost maskérky ochotnického divadla a je to. Zina už nemá šanci se z toho riskantního podniku vyvlíknout. Jediný problém je, jak všechno utajit před Erikou a Žofií Do redakce zpravodajství přišla zpráva, která působí ničivě jako bomba. Moderátor Břéťa Rybník se na ostrově Shimboo zamiloval do čokoládové krasavice a už se nikdy nechce vrátit ani domů ani do televize H2O. Šéfredaktor Kaprálek i jeho podřízení Erika, Leo a Sabina jsou v prekérní situaci. Potřebují náhradu za Rybníka, a to rychle! Erika najde na zemi knír a vyvodí z toho, že její matka Zina má nějakého šíleného milence. Totéž si myslí i Štefan Šubák, soused a platonický Zinin nápadník, který se užírá žárlivostí. Vnutí se k Zině do bytu a jako vždycky chce něco opravovat. Tentokrát sporák. Jenže Štefan a plyn, to je výbušná kombinace! (oficiální text distributora)

Wishkah odpad!

No jako nápad na seriál to tak špatně nevypadalo. Ale bohužel to dopadlo jak to dopadlo. Absolutní absence scénáře, hereckého umění, režie a soudnosti. ()

lukasd

Hluboce se stydím, že jsem týhle zhovadilosti dal po dvou dílech 3 hvězdičky. Po šestém díle musím konstatovat, že jestli to bude mít nadále klesavou tendenci, tak budu muset svoje hodnocení změnit na odpad! ()

spiritus odpad!

MAGA odpad. Tohle je jeden velký pliv na diváky, kteří to ovšem poznali a bylo to na sledovanosti znát.Přesto se našlo ještě mnoho tisíc mongolů co na to tupě čumělo a tento sliz si pochvalovalo. ()

KatRi odpad!

Opravdu těžko se smiřuji s tím, že mmí oblíbenci Kraus a Chýlková hrají v podobných věcech. O představení Nahniličko v pražském divadle Kalich ani nemluvě, stejné zklamání jako toto. Proč? ()

Emzet odpad!

Tohle měla být komedie??? Nejspíš se tvůrci někde dočetli, že když se někdo převléká za jiné pohlaví, bývá to obyčejně bomba (Tootsie, Some Like It Hot) a tak se kolem toho pokusili vytvořit sitcom. Pokusili je důležité slovo... ()

Berry odpad!

Opravuju se z jedné hvězdičky na odpad! Jak jsem jen moha dát této...jak to jen nazvat, této sračce všech sraček jednu hvězdičku? Asi proto, že jsem doufala v to, že se to postupem času spraví. Ale nejen, že se to nespravilo, ono je to čím dál tím horší!!! To jsem zvědavá, jak bude tedy vypadat poslední díl, když už třetí díl byl totální vrchol sraček, trapností, hovadin a kdo ví, čeho ještě dohromady... Vždyť tohle se propadá pod úroveň Rodinných pout a to už je co říct! ()

Chevees odpad!

Mé hodnocení je neobjektivní, protože jsem viděl pouze polovinu jednoho dílu, ale tak nějak tuším, že kdybych viděl dílů víc, mé hodnocení by bylo stejné... ()

Platom odpad!

Co k něčemu takovému napsat? K čemu něco takového přirovnat? Jak něco takového ohodnotit? Nechci být zlý a psát tady vulgární komentáře, ale nechápu, proč tento hnus spatřil světlo světa! Není snadné uspořádat vysílací čas v televizi tak, aby si z něj každý divák vytáhl to své, nějaký ten svůj oblíbený pořad, ale pro koho proboha bylo natočeno toto?! On je žena je přesně tím typem seriálu, který by se dal použít u výslechu těch nejtěžších zločinců či válkou protřelých veteránů. Myslím, že po pěti minutách (to možná přeháním - po úvodní znělce) by se doznal i samotný John Rambo a to k tomu, že se bojí bubáků číhajících pod postelí... pokud on sám není ženou. Ale chápu, že lidé, kteří nemají tu možnost přepnout kanál("ležáci") tento seriál s "oblibou" shlédnou. My plně pohybově schopní bohužel takové štěstí nemáme a dáme přednost seriálům/filmům se skromnější reklamou a propagandou. On je žena v sobě jistě skrývá hluboké poselství, výborné herecké výkony, hvězdné obsazení, revoluční speciální efekty(vousy Ivany Chýlkové nemají chybu), chytlavou hudbu, která podkresluje dokonale vyjádřenou atmosféru a mnoho dalšího... Škoda jen, že z pohledu obyčejného smrtelníka, nejsem na tento seriál dostatečně duševně zralý a tak mi vše podstatné uniká. Přesto si myslím, že je mé hodnocení spravedlivé (kdyby zde existovala minusová hranice, bylo by ještě spravedlivější). ()

Vakomlok odpad!

Fascinuje, že skoro v každým českým rádoby sitcomu prostě někdy přijde moment, kdy se některá postava hrozně špatně převlíkne za opačný pohlaví a všichni to sežerou do posledního falešného vousu na umělém kníru, přičemž to nikdo, ale opravdu nikdo do tři čtvrtin seriálu netuší. No a když se na téhle premise bodří hoši z TV rozhodnou postavit na tom celý seriál, zaručeně to musí dopadnout opravdu otřesně. A taky že dopadlo. Sběř totálně nesympatických a zoufale přehrávajících herců, veškerý kulisy vypadají plastově a nejlepší na tom všem je, že celý seriál zvládá postupovat dopředu, aniž by diváka nějak vytrhnul z letargie, protože se tam absolutně nic neděje. Nejhorší na tom všem je, že už jsem se ani nedokázal smát, jak je to hrozně špatný. Jeden odpad prosím. ()