Kung Fu (TV film)

Kung Fu

Western / Dobrodružný / Akční

USA, 1986, 89 min

• TO

Volné pokračování slavného seriálu. Mnich Kwai Chang Caine vyšetřuje vraždu reverenda, který bojoval proti obchodu s opiem. Proti mnichovi stojí i jeho vlastní syn (Brandon Lee). Pro mě jen průměrný televizní snímek, kouzlo seriálu se kamsi vytratilo.(6.2.2007)

• brasek

Film, ktorý bol náznakom ešte horšieho čo prišlo... seriál Kung Fu bol dokonalý vo svojej starej podobe.(20.10.2013)

• AngelAngie

Oproti seriálové předloze opravdu více než zlé.(13.8.2008)

Je to vlastně takový obyčejný detektivní příběh z divokého západu za použití velmi známé šablony, do kterého je přimíchána vůle pomsty, čínské postavy a Shaolinský odkaz. Dnes už tento televizní snímek nemá čím by uchvátil. Tempo je pomalé, akční scény zoufalé a ono filozofování je tu spíše na obtíž. Těžko říci jak si to vedlo ve své době jako připomínka na seriál, ale dnes to nemá absolutně žádnou šanci.(1.2.2016)

• Terva

První a lepší film ze dvou, ale nikdy to nedosáhne ani z poloviny na seriál.(27.1.2012)

• - Film vychádza z úspešného seriálu zo sedemdesiatych rokov. (Incantator)

• - První film Brandona Lee. (M.B)