Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli. (oficiální text distributora)

patrik221 odpad!

Jako že Paris Hilton je asi nejblbší celebrita co znám. A to už je teda čo povedať :D Proste rozmazlená fiflena která neví co s penezi(okrem kupovaní naprostých chujovin kterých má stejne mraky), preafektovaná čúza která trpí naprostou posedlostí sama sebou a svoji stupiditou nakazuje normálny lidi. No hnus. ALE přece je to MEGA šukézní devka pri které bych neváhal ani vteřinu okusit její šťavnatou myšku a vyšoustat jí mozeg z hlavy :D Takže to vypadá že bych to mohl uhrát na jednu hviezdu.......jenomže tohle je proste taková BLBINA ULTRATRAPNá a zbytečná že to proste nejde. Nech tahle takzvaná princezna zmizne už provždy z obrazovek i stema čoklama. No joo nechal sem se trocha unést. No co? :D P.S Aspon že to její porno celkem ušlo :D ()

lardko odpad!

Film je o namyšlený princezničce , která si myslí že je nejlepší. Ani se nedivím že film má jen ubohých 8 %. Film je strašně nudný a trapný. Strašně mě sralo že ve filmu se chtěli všichni zalíbit tý namyšlený p*če. 3%. ()

Czernozub odpad!

Po několika minutách jsem to vypnul, protože sledování takové naprosté ************ je těžší než spáchat seppuku. ()

Hyger odpad!

Viděno ve škole. Ve společnosti skvělých filmů jako Shawshank a Předčítač se objevila i tato vysoce kvalitní... sračka. Narozdíl od ostatních, Paris Hilton se o nějaké herectví vůbec nepokouší, protože se tak normálně chová. Podle mne to brala spíše jako dokument o jejím životě a další šanci, jak se zviditelnit :D ()

Olík

Ani účast „největší umělkyně naší doby“ Paris Hilton, ani nezkušená režisérská dvojice, ani zástup rádoby herců a hereček známých z béčkových hororů nebo stupidních studentských komedii, ba ani umístění v top ten nejhorších filmů ČSFD – nic mne neodradilo. Neměl jsem brát jasně dané indicie na lehkou váhu – moje chyba :( ()

BeranSon odpad!

Totální, ale totální odpad! s rádoby krásnou a svůdnou Paris Hilton . Žádný děj, žádné kladné body, prostě uplnej hnus!! - 0/10 - ()

Pingu

S club 7 je proti tomuhle oscarový snímek !!!!!!!!!!!!!!!!! Taková slabší hvězdička !!!! Taková hodně hodně z dálky :o))) ()

bubblebobble

Najtrápnejšie na tomto filme je to, že Paris Hilton sa snažila trošku sparodovať samu seba ale konie koncov z toho vyšla ako najväčšia "hviezda". Ǩeď sa snažili ju akože znemožniť s tým videom tak to dokonca niekomu mohlo pripadať cool a nie strápnenie sa. Tento film je jedno veľké podlizovanie sa rozmaznanej milionárke. Asi ho už fakt nikto nechcel keď na jojke to dali 4x za mesiac. ()

Mandalorian odpad!

Hilton není herečka. Je to jen blbá bloncka. A s "kvalitami", které "komedie" nabízela, jsem čekal, že ten shit i režírovala. Fakt tam nebylo nic k smíchu. Asi jsem holt ještě nedozrál do té zprávné fáze lidské demence, kdy se člověk podobným sračkám směje. ODPAD. ()

FOCKE_WULF

Komedie ze stejného pytle jako Prci, prci, prcičky nebo Zahulíme uvidíme, ale asi tak o třídu vtipnější. Za zmínku stojí i povedený soundtrack. ()

BLADER odpad!

Je mi fyzicky zle, keď si na tento film už len spomeniem, nie ešte aby som ho snáď niekedy pozeral. Hnus. ()

Foo

Nebylo to tak hrozný, spíš taková parodie na sebe sama. Komedie typu prcičky od trojky vejš, kterých je takový množství, že si nevzpomenete, jestli jste jej viděli a nebo co v nich bylo. Hvězdu dávám za odvahu. ()