Andy Farmer by chtěl napsat knihu. Přestěhuje se kvůli tomu do provinčního městečka. Potřebuje totiž klid, k němuž by měla přispět i jeho manželka Elizabeth. Stará se nejenom o Andyho, ale také o dům a zahradu. Nemá sice čas, ale stačí jí krátké chvilky, aby dokončila úspěšnou knihu pro děti. Naopak Andy má tvůrčí krizi, takže není divu, že se oba dostanou do sporu, který může vyřešit pouze rozvod. (Warner Home Video CZ)

Pitryx

Já bych to nazval příjemnou oddechovkou. Nebo uklidňovačkou. Nepadal jsem smíchy na hubu, ale bavil jsem se. Prostě průměrná komedie pro průměrného člověka na průměrný den. 201206169515/9657 //** a půl// ()

Pokryvac

Príjemná a vtipná celoročná komédia s výborným Chevy Chasom. Pre Georga Hilla možno troška úlet, avšak komédia aj keď mierne "crazy" je to vkusná a zábavná. Myslím, že tento film je pre neho dôstojnou labuťou piesňou, keďže ukázal, že "vie chodiť" aj v ľahších žánroch. Ondříček predviedol dobrú prácu a niektoré obrazy, ktoré vyčaroval z amerického zapadákova sú skutočne podmanivé. Pri sledovaní som sa cítil príjemne a od americkej komédie viacej nečakám. Absolútna spokojnosť. ()

P@\/EL

Dobrá komedie, jež nabídne několik humorných scén, z nichž některé sice působí trochu nuceně, přesto jsem se upřímně zasmál. Pobavili mě zejména stěhováci a potrhlý pošťák. Děj není moc výrazný a působil na mě neuceleným dějem. Ovšem díky těm humorně laděným výstupům a scénám určitě nelituju, že jsem se na film podíval. ()

Thaarm

Majky? ... Jo... Máš ješte tu mapu? Jo... Nestrať ji, třeba to bude důkaz, který mně zachrání, až budu obžalovánz vraždy... Koho chceš zabít Krougře?... Toho hajzla, co nakřeslil tu mapu. ()

StandikK

Tak to byl fakt nečekaný zážitek. Viděl jsem docela dost filmů z 80 let, ale táto komedie mi utekla. Sice název Blázinec je docela dost přehnaný, ale trochu i odpovídá zkutečnosti. Jsou zde momenty, kdy jsem se fakt neudržel a skoro jsem až brečel smíchy:-))) Osobně bych nezkoušel překonat rekord v jezení ovčích kroketách... :-) ()

starr64

Jako vyznavatelka filmů s Chevy Chasem jsem se na tento film velmi těšila. Ale je pro mě film samotný zklamáním. Chybí víc humoru, více gagu. Film spíše zavání psychodramatem než-li komedií pro relax, tak jako to bývá s filmy Ch. Chasem zvykem. Je škoda, že tvůrci nevyužili více možností, které dává prostor vesnice jako taková i s typickými postavami, které se najdou na každé vsi jak v USA tak v Čechách. Nikdy na vsi nechybí místní blázen, opilec, šílenec na kole, vdaná žena, která je nevěrná. Utíkací psy, které sami o sobě svými útěky vytváří srandovní historky. A jiné - mohla bych pokračovat do nekonečna. Filmu chybí prostě pověstná jiskra a skvělé nápady. ()

PORTER44

Průměrná komedie,pár docela i vtipných scén,nejdříve bláznivý stěhováci,pak bláznivej pošťák a na konec blázní celá ves. ()

CaptainPixel

Potencial velmi dobre obsazene komedie s Formanovym kamosem za kamerou, jenz byl spolehlive zabit koncem krasne gradujiciho scenare, kde evidentne uz nevedeli, jak z toho vseho ven. Dlouho to vypadlo na 4 z 5. Skoda. ()