Holičství 3: Nový sestřih

Barbershop: The Next Cut

Holičstvo: Nový zostrih

Komedie / Drama

USA, 2016, 111 min

Ke třetímu dílu této série budu nakonec lehce hodný, i když si nemyslím, že by se někam zásadně posunula. V podstatě k každém dílu se musí řešit, jestli zůstane holičství na svém místě, nebo ne. Tady je to ještě upgradováno o problém gangů, což celkem funguje. Sem tam je to i vtipné, ale zase ne moc...(22.7.2016)

• Sharlis

Film vyslovene pre čiernych američanov. Prvých max. 10 minút diskusie v kaderníctve ako-tak bavili, ale potom je to desná nuda. Celé je to len a len o tom ako to má čierna mládež tažká, ako ťažko sa im vyrastá, ako sa v ich štvrti strieľajú gangy atď atď atď. Humor sa po úvode absolútne vytratil, potom je to zase o tom ako chce Cube predať kaderníctvo a je to skôr vážne, koncom až rodinná drama (diskusie so zamestnancami prečo by to predať nemal, diskusie so synom "nepridaj sa nikdy ku gangu", bla bla bla). Ak hľadáte film, kde budú vtipné gagy, tak tuto ste mimo.(18.7.2016)

• Real Tom Hardy

"THAT AIN'T SHIT. LAST WEEK I GOT ROBBED TWICE AND GOT MY ASS BEAT BY SECOND ROBBER FOR GIVING ALL MY MONEY TO THE FIRST!" ---------- Hviezdička za cameo Anthonyho Davisa.(21.2.2017)

• Yoss

Zlatá jednotka!(25.2.2017)

• pokyy

Bože, tohle se natočilo proč? Černá propaganda od začátku do konce..:) kdyby to bylo opačně, to by se řvalo.. Ale věnujme se filmu, hned od první scény čumět na nasraný ksicht Ice Cube se ještě dá přežít, ale poslouchat kecy "ublížené" komunity afroameričanů to už byl těžký oříšek. Stěžování na vše, přes prezidenta až na gangy, které tvoří jen černoši mi přišlo neuvěřitelné. "Co pro nás obama udělal, nemyslím pro zemi, ale pro nás?! :DDD" Tenhle film za to nestojí, posouváním jsem ho zkrátil na hodinku a stejně mi trvalo než jsem se z toho dostal. rasistický film, který kdyby natočil běloši (mimochodem ve filmu zazní několikrát že nemají rádi bělochy) tak by se rabovalo!(9.9.2016)

• Ice Cube, Common

• - Natáčelo se v Atlantě. (kellne)