Medvěd grizzly Boog je zlenivělý domácí mazlík patřící laskavé lesní strážkyni Beth, s níž vystupuje na různých akcích. Bydlí v garáži, z níž má udělaný pohodlný pokojíček s koupelnou a záchodem. Jeho jediným problémem je zlý lovec Shaw, který na něj má dlouho políčeno. A právě on se nepřímo stane příčinou změny Boogova života. Osudným se mu totiž stane mladý jelen Elliot, kterého Shaw chytil. Nejprve Booga přemluví, aby ho osvobodil, a pak ho zláká k výpravě do města, která skončí likvidací místního obchodu. Průšvihy, do nichž se medvěd kvůli Elliotovi dostane, nakonec vedou k tomu, že ho Beth musí odvézt do divočiny. Jenže Boog nemá se životem v přírodě zkušenosti a příliš užitečným pomocníkem se mu nestane ani Elliot. Však jsou také místním zvířátkům jen pro legraci. Ta je však brzy přejde. Za pár dnů totiž začíná lovecká sezóna. Tentokrát však bude překvapivá. Zvířátka se pod vedením Booga a Elliota rozhodnou lovcům postavit. Vyzbrojí se vším, co najdou v ukradeném karavanu postarší manželské dvojice, připraví pasti a vymyslí řadu lstí. A Boog konečně najde své místo v životě. (TV Nova)

Luckyman

Celkom podarený animák. Boli tam niektoré fakt skvelé hlášky a .... čo máš k obedu .. drevo a ty? Drevo. Výmena? O chvíľu tu bude dvojka, tak uvidíme o čom to bude. ()

Colour

To, čo malo byť vtipné, bolo trápne. Tancujúci medveď bol nudný, priateľský vzťah medveďa s ukecaným osamelým jeleňom mi pripomínal Shreka a oslíka. Myšlienka o tom, že každý niekam patrí, je síce dobrá, ale dosť otrepaná. Na tomto filme nie je nič originálne ani vtipné. Dokonca ani pre deti by to nebolo dobré. 35% ()

Petula009

Až teď si říkám, co jsem vlastně čekala...něják mě to nedostalo, nepotěšilo ani ničím neobohatilo.Ale je tam prostě pár momentů, pro které bych si t možná pustila znovu:-) ()

Shaleman

Já byl prostě nadšený. Nic moc animace mi krásně sedli k humoru, který se na mě valil po dávkách. Konečně něco, co jsem sledoval pro ten film a ne jen pro posun v dokonalosti počítačové animace ()

Psycho.R

Animovaný filmy mě už teď tolik neberou kvůli počítačovému provedení. Dávám přednost klasický Disneay kresbě. Tenhle film jsem viděl asi třicetkrát, protože jsem dělal v Imaxu a měl jsem ho plný zuby, ale na první shlídnutí se dalo. ()

tančísvlky

Veľmi sympatický animák. Postavičky sú obsadené kvalitne. Trošičku chýba lepší scenár aj tak však jeden z najlepších kreslených filmov vôbec čo som videl. V rámci objektivity však nemôžem dať viac ako tri hviezdičky... ()

balcazar

Nie je to topka, ale je to animák, ktorý si rád pozriem znova. Príbeh o zvierati, ktoré zabudlo na to, ako sa správať v prírode, je istota vtipných a bizarných momentov. K tomu všetkému sa pridá boj proti poľovníkom a jednému najhoršiemu, šialený jeleň, pes paničky menom Klobáska a ďalšie postavičky z lesa. Lovecká sezóna bola taká klasika, ktorá neurazí. ()

bond77

Klasický americký "animáč". Zvíře se omylem dostane do volné přírody a neví jak přežije, ale hned zvířata z lesa zaženou pár lovců spolu s hlavním lovcem. A medvěd potom nechce zpět. Klasický předvídatelný konec. ()

Margerie

Yellowstoneský Méďa Béďa si našel pár nových kamarádů a vyrazil si užít nějaké to dobrodružství taky mimo park. A já se u toho dobře bavila, ať si říká kdo chce, co chce. Není to sice špička animovaných komedií, ale příjemné odpoledne si užijete i tak. A to se počítá. :-) ()

playboy_05

Oni se vykradaji uz i animaky? Tezka nuda, navic ten debilni jelen, diletantsky opsanej podle Shrekova oslika, se u me regulerne radi mezi nejnesnesitelnejsi kreslene postavy vubec. Fuj, jednou stacilo a dvojku fakt nedam. ()

papadoce

Pre tento animák mám proste slabosť. Jednoznačne ho radím medzi 5 najlepších. Netlačí na pílu s minutážou, český dabing je dokonalý, postavičky hádžu vtip za vtipom. Pravda je taká, že nepoznám nikoho ďalšieho, komu by sa to tiež tak páčilo. A to je o dôvod viac nadeliť tomu päťku. ()

Knor

určitě jsou i vtipnější animáky, ale já mám tenhle hodně rád. Nejvíc mě baví pan Buřtík, králičí bitvy a psychopatický lovec. A má to spustu dalších vtipnejch postaviček. ()