Medvěd grizzly Boog je zlenivělý domácí mazlík patřící laskavé lesní strážkyni Beth, s níž vystupuje na různých akcích. Bydlí v garáži, z níž má udělaný pohodlný pokojíček s koupelnou a záchodem. Jeho jediným problémem je zlý lovec Shaw, který na něj má dlouho políčeno. A právě on se nepřímo stane příčinou změny Boogova života. Osudným se mu totiž stane mladý jelen Elliot, kterého Shaw chytil. Nejprve Booga přemluví, aby ho osvobodil, a pak ho zláká k výpravě do města, která skončí likvidací místního obchodu. Průšvihy, do nichž se medvěd kvůli Elliotovi dostane, nakonec vedou k tomu, že ho Beth musí odvézt do divočiny. Jenže Boog nemá se životem v přírodě zkušenosti a příliš užitečným pomocníkem se mu nestane ani Elliot. Však jsou také místním zvířátkům jen pro legraci. Ta je však brzy přejde. Za pár dnů totiž začíná lovecká sezóna. Tentokrát však bude překvapivá. Zvířátka se pod vedením Booga a Elliota rozhodnou lovcům postavit. Vyzbrojí se vším, co najdou v ukradeném karavanu postarší manželské dvojice, připraví pasti a vymyslí řadu lstí. A Boog konečně najde své místo v životě. (TV Nova)

Prankster

Řekl bych že je ro poskládané z námětů jiných animovaných filmů - např madagaskar - medvěd (lev Alex) se octnonu v divočině a jsou z toho v pasti... Navíc už je ohraná přítomnost nějakých simpaťáků, kteří pořádně nezasahují do děje - tady jsou to králíci, ale jinak už to byli třeba i tučňáci, nebo zběsilá veverka z iceage. Stále je to ale animovaný film které žeru takže salbší průměr... ()

Hollister

Základní kostra příběhu už byla použita x krát v jiných filmech. A ani to co je k tomu přilepeno není žádný zázrak. Fórků u kterých se zasmějete je minimum. Povedená je animace, tam asi není na co si stěžovat. Celkově je tenhle animák tak slabší průměr. ()

fordhont

Ze začátku méně vtipný, ale ke konci jsem se docela zasmál. Nečekejte nic převratnýho a tento spíš dětský příběh vás alespoň pobaví. ()

Bigfuckman

Podle čeho se pozná dobrý rodinný animák? Dle mého, že si v něm každý bez rozdílu věku najde to své. Což u lovecké sezóny bohužel chybí. Nevím jestli to bylo koncipované jen pro ty nejmenší, ale mě to tedy moc nenadchlo. ()

Maica

Moc hezky zpracovaná pohádka s krásnými animacemi. Sice bychom těžko potkali v lese nějaké zvíře jako v Lovecké sezóně, ale o tom animace přece jsou... Nejvíc mi bylo líto toho médi, když se mu všichni smáli kvůli jeho batůžku. Chudáček. ()

yaqwsx

Už v polovině filmu mě napadlo, že jsem tendle film už někde viděl. Je to směsice nápadů ze všech ostatních animáků pouze zasazená do nového prostředí. Ale překvapivě tento koncept funguje - já se nenudil, občas zasmál, ale chybělu mi tu něco víc - proto jen 3 hvězdy. ()

habertek

Příjemná podívaná, pobavení, uvolnění....prostě pohodový animák. I když hlavní hrdinové snad mohli připomínat postavy z některých jiných animáčů, ale kdo v této době nekopíruje že? ()

borohub

Sice příběh je lehce debilní, postrádá to veškerý vtip ale stejnak hodnotím 4 hvězdama důvod je jednoduchý. Tento animák mě přišel lehce nadprůměrný než ostatní slátaniny, kterých opravdu není poslední dobou málo ()

helrohir

Skôr priemerný animák snažiaci sa napodobniť úspech filmov ako Shrek či Doba ľadová, čo sa mu však darí len čiastočne. Za niekoľko dobrých vtipov a scénok si aspoň tie tri hviezdy zaslúži. ()

janahorova

Semtam fajn vtípek, vizuálně se mi to zdálo také docela pěkné, bohužel mi přišlo, že filmu chybí příběh který by ho držel pohromadě, spíš to byla série více či méně vtipných scének. ()

Chladek

Podle mě zajímavá, ale už trochu ohraná zábava. Jak jednomu poklidnému nakazí život druhý, nabitý energií mu nakazí život. Nicméně skvělý hlas Martina Lawrence podrýval Boogovu postavu, a to pro mě nahradilo jak nicmoc neříkající animaci, tak ten ohraný motiv. Ale děj je vtipný a nenudil mě jako většina animovaných filmů v poslední době. A co se ještě navíc, poprvé! mě potěšili lidské animované osoby. ()

Weirdman

5/10... Nemastný-neslaný, priehľadný a tuctový animovaný počin, ktorému okrem zdatnej animácie (krom ľudských postáv) hrajú dokarát len bláznivé bobry a veverice... ()

rafix

Je to správná animovaná podívaná. Dobré hlášky a gagy. Hlavně ten ukecaný jednoparohatý jelen ten mě vždy dostával. ()

mr.bredok

Skvěle animované, příběh stravitelný i pro malé děti. A navíc, pokud dostanou myslivci a lovci na prdel od zvířátek, jsem vždy nadšen... ()