poster

Malá Miss Sunshine

 • USA

  Little Miss Sunshine

 • Slovensko

  Malá Miss Sunshine

 • Velká Británie

  Little Miss Sunshine

Komedie / Drama / Road movie

USA, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Nudné, málo vtipné a bez zapamätateľných scén? Užívatelia, ktorí toto napísali, si zrejme pomýlili profil filmu a omylom sem dali komentár k nejakej českej komédii z poslednej doby ;-). Ja som si túto pohodovku vychutnal tak veľmi, že som uvažoval aj o 5*. Ale je pravda, že Bokovka alebo Americká krása to naozaj nie je, preto "iba" 4*. Z celého filmu sa mi najviac páčil Greg Kinnear. Divák si ho tak trochu "nevšimne" popri Carellovi, hláškujúcom Arkinovi a hlavne skvelej malej Abigail ("Naozaj veríš, že vyhráš, moja?"; "YES!!!" ;-)), ale ten chlap to vlastne celé herecky ťahal dopredu, bol motorom filmu. V skutočnosti by som toho Oscara dal radšej jemu.(9.8.2007)

 • cheyene
  *****

  Nečekal jsem, že mě tento snímek osloví až tak moc. Jedna z mála amerických komedií, u níž jsem se opravdu od srdce zasmál a sledoval ji se zaujetím a bez pohoršení nad tím, jak jsou některé vtipy připitomnělé. Děda, Dwayne a Olive jsou suverénně nejlepší postavy, avšak potěší také strýček. Herecké výkony můžeme obdivovat zejména u Abigail Breslin, avšak velmi uvěřitelně a přirozeně se mi jevil také Steve Carell. Když k výše uvedeným kladům připočtu soundtrack a můj oblíbený žánr road-movie, nemusím o hodnocení více uvažovat.(14.7.2014)

 • Lima
  ***

  Jednou za pár let se stane, že nějaký nenápadný filmík zcela nečekaně narazí na "zlatou žílu" v podobě velkého diváckého zájmu a příznivého kritického ohlasu, ale přitom šuškanda a aureola "báječné komedie" vzniklá kolem něj daleko převyšuje jeho skutečnou hodnotu. Příkladem z poslední doby budiž třeba taková ´Moje tlustá řecká svatba´a právě nyní Malá Miss Sunshine - nejpřeceňovanější komedie posledních let. Příjemně pronuděných 97 minut, se zcela banálním humorem, s několika do očí bijícími konstrukty (poněkud opožděný objev barvoslepectví) a s jednou z nejNEpochopitelnějších oscarových nominací pro Alana Arkina coby párkrát hláškujícího dědy. Vyhypeovaná záležitost, která se do budoucna klasikou zcela určitě nestane. Taneček roztomilé Abigail Breslin to nezachrání.....(26.2.2007)

 • D.Moore
  ****

  Povedeně nahořklý film se spoustou vtipných momentů a úhledně spletenými osudy všeho druhu. Snad jedině ta barvoslepost mi připadala až příliš naroubovaná a jakoby nepřirozeně trčící z jinak krásně plynoucího příběhu jedné "normálně podivné" rodinky. Z herců se mi chce nejvíce chválit úžasného Steva Carella a maličkou Abigail Breslin, ale pravdou je, že špatný nebyl nikdo z nich.(14.4.2015)

 • Hrabka
  ***

  Pouze průměrná dramatická road movie s komediálními prvky. Rozhodně se nejedná o nějakou bombu, ale na druhou stranu to vůbec není špatný film. Taková trochu přehnaná, oddychová jízda s občas depresivní, s občas pohodovou atmosférou. Abigail Breslin dokázala, že se z ní stává velká herečka. 60%(30.9.2011)

 • - Spoiler: Greg Kinnear si byl svým tancem tak nejistý, protože si z něj manželka na svatbě utahovala, že požádal o vystřižení svého vystoupení. (HellFire)

 • - Mikrobus značky Volkswagen, který doprovází rodinku celým příběhem, je k vidění v Petersenově automobilovém muzeu v Los Angeles. (Avalon820)

 • - Spoiler: Dědečkovo celé jméno - Edwin Hoover - je odhaleno až po jeho smrti. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace