Labyrint: Vražedná léčba

• USA Maze Runner: The Death Cure (více)

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé. Mohou vůbec ještě někomu a něčemu věřit? Aby Thomas zachránil sebe i své přátele, musí proniknout do legendárního Posledního města, labyrintu řízeného Z.L.S.N. Toto místo se může stát nejhroznějším bludištěm ze všech. Ten, kdo tuto misi přežije, získá odpovědi na všechny otázky, které si Placeři položili od chvíle, kdy poprvé dorazili do labyrintu. (Cinemart)

majorzeman13

Oddychová,nenáročná,pohodová jednohubka na deštivé odpoledne ! Dobré zakončení této trilogie ? Průměrná podívaná ! Velký zápor filmu je jeho přepálená stopáž ! Být to kratší,tak je to snesitelnější film !? ()

goauld

Tak v prvé řadě je nunto říci, že film mohl celkem rychle skončit, protože k záchraně všech možných i nemožných transportovaných "věznů" stačilo přepnout páčku AIM a vystřelit ;-) Jééénže to by pak divák přišel o tzv. "záchrannou misi" - t.j. o celé dvě hodiny hledání jednoho čínánka ve zlém uzavřeném neóny a rádoby vyspělou technologií vybaveném městě. Tím, že se jedná o téénagerskou podívanou, tak samozřejmě je nutno "překousnout" určité zažité klišé a infantilní chování některých jedinů... ale holt se nedá nic dělat. (možná, až dítka jímž je dílo určeno povyrostou, tak poznají, že ta realita a chování je poněkud odlišná od toho "co tam předvádějí" daní aktéři) Co se týče akce - v rámci možností současné doby povinný průměr. Nic co by urazilo, ale také nic co by diváka zvedlo ze židle. ()

Cecko

Asi nejslabší díl ze série. Moje oblíbené prvky typu survival, post-apo či zombie se odsouvají na vedlejší kolej a to je škoda. Z rozvalin starého světa se přesouváme do izolovaného moderního města typu Blade Runner a to je to, co mi na tom celém vadí. V tom městě se odehrávají dobré 2/3 filmu. Dlouhého filmu. Začátek se nesl v podobném duchu jako druhý díl křížený s Rychle a zběsile, což mě celkem příjemně navnadilo, ale jak už to bývá potom se film táhl a táhl, sem tam mě z letargie probral nějaký výbuch či výstřel, ale jinak se mi žádná ze scén příliš do paměti nevryla. I tak je to lepší průměr a pokud je člověk příznivcem tohoto žánru, tak se jedná o ideální volbu na sobotní večer okurkové sezóny. ()

Grease

Dokoukala jsem trilogii,3.dil byl nejslabší. Zbytečně moc dlouhé. Celkově měly všechny 3 díly stejnou atmosféru. Není to hitovka, ale jde se na to koukat. ()

Pepa.Pepina

Film na který se podívám jednou a tím to hasne. Na zabití všedního večera pro fanty sci-fi všeho druhu proč ne, ostatní at volí něco jiného. ()

samurraj

Tak začátek mi bohatě stačil, abych to dokoukal do půlky a vypnul. Banda otrapů se vzduchovkami nakope prdel poldům v neprůstřelných vestách a s automatickými zbraněmi....ještě chybí zmlátit Hulka a překonat rychlost světla... U začátku jsem říkal, to snad ne, pak jsem u toho nudou usnul. Jedna hvězda za snahu je až moc. ()

Samann

Plytká slátanina o lásce, přátelství a zradě. Tady bude trochu spoiler... Rozuzlení nepřišlo, stále jsme se nedověděli, co si hrdinové nepamatují a proč. Holku už to trápit nemusí, ta shořela a my ostatní se můžeme těšit na čtvrtý díl. Čili trilogie na prd, jen víme, že láska a přátelství vládne i v zemi plné zombíků. Tak snad dá v budoucnu čtvrtý díl nějakou odpověď. No ale pokud by to měli sázet jako Residenta, tak raději ne. To si s kámošema v hospodě vymyslíme svoje pokračování :D ()

OsOscar

Dlouho to vypadalo na tři hvězdy, ale ten film je asi tak o 3/4 hodiny delší než měl být. Že je to plné klišé, OK, ale aspoň to mohlo být svižné. Takhle... ()

Sebbe odpad!

Efekty, nápad a některé scény suprové.. Ale toho štěstí co ten Thomas má.. Snad kdyby tam hrál Semir, víc bych tomu věřil. Vždy, když to vypadalo na totální debakl, se tam někde někdo s něčím zjevil a celou situaci zachránil. Hodnoceni odpad nezabrání ani smrt té zrádkyně Terezy. Byl to pro mne opravdu velký přepal, kdy se tomu už ani maličko nedalo věřit. Bohužel a to mě předchozí díly bavily ()

vadox

Ja mam cez 50, ale mam trochu iny nazor, ako ostatni. Nie je to film len pre "mladez". Ja, mazelka a aj deti sme si pribeh vychutnali. Zo zaciatku to bolo take "lenive", ale potom sa to rozbehlo. Mozno niekedy trochu nelogicke, ale kostra celeho pribehu bola zachovana vcelku dobre. Bolo to plne napatia, akcie, prekvapeni. Zaujimavy bol navrat zapornej postavy z jednotky. Potesil napad zmeny charakteru niektorych postav z dobrej na zlu a potom zase na dobru. Trochu mi tam prekaza, ze v pribehu zomreli postavy tvoriace kostru celej serie (dcera povedala, ze prave kuoli smrti jej oblubenej postavy tento diel nema velmi v laske). Asi tym chcelo byt povedane, ze dalsie pokracovanie uz nebude. I ked podla posledneho zaberu ... kto vie. Zahrane dobre, reziser si dal zalezat. Herci bezprostredni, prirodzeni. Studie postavy Thomasa kameraman aj herec zvladli perfektne. V niektorych zaberoch tak trochu lacnejsie CGI. Obcas klisovito natahovane (zachrana lietadlom), ale celkovo vysoko pozeratelne. Myslim, ze hudba nebola az tak uplne originalna, jednoznacne namety z DaVici-ho kodu a aj z Titanic-u. Koniec je tak trochu na slzy. Celkovo odo mna 4.5 *, tych 0.5 * davam dole za tie tri (OK, 4) postavy, ktore uz v (pripadnom) dalsiom pokracovani neuvidime. ()

Pcermis

Tak hura tak tu máme konec tohoto boybandu. Doufám, že tahle móda 15 letých děti která se probudí do postapo se snaží spasit svět brzo vyjde z módy. Hlavně jsem dost nepochopil ten konec tři filmy se honí za výrobou léku a když ho konečně mají tak se zdekují k moři kde začínají znova ale je fakt, že těch nelogičností má film a celá série daleko více. ()

ambrobene

Toto je shit. Tereza mení pozície jak Beblavý politické strany. Človek stále nechápe a do konca filmu ani chápať nebude. Bez knihy je to dobrá akcia, ale človek to nepochopí ()

user1982 odpad!

oh boy, to bola ale p***ina (zly film). Uz len na zaciatku cast kde "odpalia" posledných 5 vagonov a tie sa zastavia uuuuuplne presne tam kde boli za skalami schovany "kumpani" boze to bola blbost. vobec nema zmysel pozerat. jednotka sa ako tak dala, dvojka uz slabsia, ale toto je uz zbytocne. ()

PhoenixTears

Filmová ukázka dětské akčnosti pokračuje. Celkový dojem z trilogie hodně dobrý. Jediná věc, která mi tam nesedla a prakticky celý film ( trilogii ), mi vadila - obsazenost Teresy " Kaya Scodelario ", tak nesympatickou ženu jsem již dlouho neviděl. Thomas "Dylan O'Brien", byl za mne dosti dobrý, ale někdy jsem měl pocit že je na pár facek a někdy zase na obdiv za výkon. Rosa Salazar jako vždy sexi dobrá a škoda že ta pusa nebyla s ní, ale s tou obludkou Kayou. ()

pupidup

Ja myslim, ze se zadarilo. Obvykle nemam tyhle adolscentni sagy rada... ale tohle se mi fakt libilo. Nadprumerne udelane sci-fi.. ()

Muffin

Velmi nepovedené zakončení trilogie. Celá série má problémy s nelogičností scénáře a zde už se zničilo i to, co  dříve fungovalo. Hrdinové umírají zcela zbytečně a důvody jsou absurdní. Režisér se stím holt nechtěl drbat, takže helikoptéra prostě blíž, přilétnout nemůže… A ve finále to šlo vlastně vyřešit vše už v první minutě prvního dílu 😀 Na co ty odběry krve sakra děláme! ()

Od Labyrintu k Myší hlídce

Od Labyrintu k Myší hlídce

07.04.2018

Young adult série Labyrint je za námi a nikdo nepochybuje o tom, že se o Wese Balla strhne v Hollywoodu rvačka.  Režisér všech tří dílů totiž dokázal, že umí do kina nahnat spoustu omladiny, což je v… (více)

Spider-Man a čtení myšlenek

Spider-Man a čtení myšlenek