V ulicích New Yorku řádí bezohlední gangsteři, kteří unášejí lidi, zabíjejí je a odebírají jim vnitřní orgány, jež pak se ziskem prodávají. Hrdina příběhu Josh Baker, který se živí kreslením comicsů, se jednoho dne setká na ulici se ženou svých snů. Během rozhovoru se však ženě udělá špatně. Vzápětí přijíždí na místo záchranka a odváží ženu do nemocnice, kam však nikdy nedorazí. Když chce totiž Josh na druhý den ženu v nemocnici navštívit, dozví se, že nikdo takový tam přivezen nebyl. Nevědí o ní nic ani v jiných nemocnicích. Josh začíná být pevně přesvědčen, že tu něco nehraje. Policejní důstojník Spencer, s nímž si Josh o svém podezření promluví, však věří spíš na malířovu bujnou fantazii než na záhadnou sanitku. Více pochopení naštěstí nalezne u policistky Sandry Malloyové, která mu slíbí, že se bude případem zabývat. Josh nakreslí portrét zmizelé ženy, rozmnoží a kopie rozdává na ulici. Přitom se mu podaří seznámit s její spolubydlící. Když se i ta zakrátko ztratí, dostane Josh strach. (oficiální text distributora)

Razzor_82

"Pane klid, sanitka už jede." Před lety tajemná sanitka brázdící noční ulice New Yorku trochu děsila. Po letech je to spíše úsměvná nostalgie. Eric Roberts v solidním béčku fakt nenudí. 6/10 ()

Petulka88

Čekal jsem všechno možný, ale že to bude taková zábava by mě nenapadlo ani ve snu. Je tady všechno co dělá béčko béčkem. Děsivé herecké výkony (v čele s Ericem ,,Držkou" Robertsem, který má problém napodobit i chůzi), jedna nelogičnost stíhá druhou a to, co herci pronáší s kamennou tváří do kamery je naprosto hrůzostrašné (,,Kde to jsme?" ,,Tady Cheryl pracuje:" ,,Nějak se to zamotává..."). Do toho skvěle zapadá i český dabing, kdy jeden hlas dabuje šest postav. Navíc se tu objeví i Stan Lee, který hraje sám sebe. Někoho by takové krystalicky čisté béčko možná otrávilo, já se ale opravdu bavil. ()

haffen

Kvalitne B-cko. Je velkym umenim najst nieco v tychto vodach, kde hral Eric Roberts (povestny srackovymi filmami), aby to malo aspon stipku dostojnosti. Vcelku zaujimavy a da sa povedat, ze nezabudnutelny film. Ako maly som sa bal sanitiek (dopomohli tomu aj cierne pohrebarske, ktore unasali ludi na podobne ucely). Davam tomu zasluzene 3* ()

Ernie_13

Aj takéto patetické blbôstky môžu potešiť ak si ich idete cielene pozrieť, navyše s nulovými očakávaniami. Záver to celé iba zaklincoval. ()

horor2

Horor, po kterém mi je vždycky zle. Eric Roberts se seznámí s dívkou, která odpadne na ulici. Záchranka ji odveze a po dívce se slehne zem. Začíná po ní pátrat, aniž by tušil jaké nebezpečí ho čeká. KULTOVKA! :-) ()

ali-n

Béčkovo našlapané. Rozjazd trvá tak 5 minút, než sa neznáma kráska zvalí na chodník a potom nasleduje už len slušný thriller, ktorému dominuje Eric Roberts .. a je vo forme, telesnej, aj ako ukecaný a vtipný kreslič komixov, čo sa tak-nejak dostal do problémov. ()

Cechyno4

V dnešní době už nic světoborného. Ale když jsem to viděl v 9 letech bylo to strach nahánějící. A pro mě v tu dobu skvělá podívaná. Kdybych se na to podíval dnes, určitě by mě to nedostalo jak tenkrát. Nebudu si kazit dojem :) ()

honzic

Začátek vypadal slibně, ale zvrhlo se v to poměrně nudné krimi, o horor skutečně nejde, strach to nenažene ani náhodou, celé je to nepřehledné a dosti nedoladěné. Hodnocení: 30 % 1.5 hvězdičky a to jen díky opravdu svůdné Janine Turner. ()

hanazu

Jedna z nejlepších Cohenových věcí. Čím déle sleduji jeho tvorbu, tím více jsem shovívavá k těm dialogům, záběrům, hereckým výkonům, celým filmům... To ještě bude láska. ()

Svadbos

Popletený thriller, ktorý rozpráva príbeh o tom, čo sa stane, keď sa z ulíc NEw yorku začnú strácať nevinní ľudia. Rutinná záležitosť, všimnite si však veľmi dobrý herecký výkon Reda Buttonsa. Eric roberts hrá komiksového umelca a Stan Lee, editor Marvel Comics hrá samého seba. Film išiel rovno na videokazety. ()

chaosteory

Budu odvážný a nazvu to klasikou, budu ještě odvážnější a označím to za nejlepší film Robertse, ve kterém nestřílí a nikoho nemlátí. Ambulance skoro i po čtvrt století pořád funguje, takže houkačky houkají, světlomety svítí a lidi se ztrácejí. Filmu nejvíc dává, ale i bere právě Roberts. V atmosférických pasážích dobře klame jako oběť, ale v mezidobí jsem se prostě nemohl ubránit pocizu, že koukám na sjetého bráchu Jacka Sparowa. Radost po letech vidět. ()

Honzissis

Jako jednorázová záležitost docela dobré pobaví, ale nic víc. Slabší hudba, slabší příběh ale dobré herecké obsazení. Jeden z lepších "Béček" , a proto 2 hvězdy. ()

Mark1983

Film.i když je průměrný,je zcela koukatelný,ale jedná se spíše o kriminální thriller se zločinnými lékaři,což jsem tento film měl už odjakživa za thriller,což když jsem se na internetu dočetl,že se jedná o horor,trochu mě to překvapilo,ale na tom nakonec přece jen nezáleží. ()