Odloučeného univerzitního kampusu se zmocňuje šířící se zombie nákaza. Ve snaze zastavit šíření nákazy a skoncovat se zombie morem přichází tajná vládní služba, aby našla Patient Zero (Nultého pacienta), původního zombieho, od nějž se nákaza začala šířit, a vytvořila protilátku. Po příchodu do kampusu zjišťují agenti Alex (Emmanuelle Vaugierová) a Ellis (Ed Quinn), že celá univerzita je úplně zamořená! Alex a Ellis se vrhají do monstrózní bitvy se zombie a docházejí k odhalení, že někteří z jejich kolegů mají vlastní plány se zombie DNA... (oficiální text distributora)

fisus

Jsem rád,že druhý díl nemá s prvním nic společného.Nejde sice o bůhví jaký převratný film,ale zombie horory u mě vedou.A u tohohle jsem se rozhodně nenudil. ()

DEMON odpad!

Nieco priserne, kapitolou samou o sebe je "specialna jednotka". Ale na druhej strane som cely film stravil v zachvatoch smiechu nad absolutnou neschopnostou vsetkych zucastnenych. ()

Revo2sion odpad!

Tak tenhle film byl jeden z nejhorších zombiehorrorů všech dob...naprosto zbytečný film...už nikdy více....prosím ()

djbarrel

Nebý těch dvou neskutečných agentů (nepřemožitelní, nezničitelní ...) mohl to být tak nějak průměrný film se zombíky. Ti dva ho, ale docela zabili. Samozřejmně moc nepomohli ani "hyper sapiens" , kteří získali díky 5 minut trvající evoluci, zuby na prokusování brnění a podobné nesmysli. Je to trochu moc přehnané a proto to nemůže být dobré. Jinak samozřejmně už název je špatně, ale to je jen parazitování na jménu. 39 % ()

Facerr

Byl by to docela ok zombie horůrek, KDYBY. Kdyby se hlavní postavy nechovali tak idiotsky, kdyby se v akčních scénách neobjevovalo tolik naivních nelogičností, kdyby se film nebral tolik vážně a tím i kdyby se tady neobjevovaly patetický slovní průjmy údajných "Rambů", který by se ve skutečnosti podělali i před bandou zombie yorkshírů na invalidním vozíku. Jedna hvězdička za jakžtakž odsejpací děj a druhá za zombíky. ()

Kennedy_R

Souhlas s Campbellem. Dvojka není od Bolla, tak má vyšší hodnocení. Ale ona je to větší hovadina než jednička. Té jsem dal o hvězdu navíc. Zbytečně jsem tímto filmem vyplácal prázdné DVD. ()

Kalidor

Už jen kvůli Emmanulle Vaugier se vyplatí na to mrknout. Zombie béčko jak ma být žádné zdržování, ale pěkně rychle na věc. ()

Tygr01 odpad!

tragedie.Začátek docela zajímavý,ale po chvíli jsem se nestačil divit, a nepřestal až do konce,jak někdo mohl natočit a zaplatit tak strašný film.Kdyby na začátku neukázali nějaká ňadra a pěkné postavy+bobr,tak to vypnu hned.Zbytčných 80min.mého života.To bych snad už vydržel ordinaci v růž.zahradě a z té mi také naskakuje husina. ()

ELDoctorow odpad!

Keď už točím takúto nehoráznu blbosť aspoň ju natočím s nadhľadom a šupnem do nej riadnu porciu humoru, a nie brať sa takto smrteľne vážne a potom nechať hrdinov aby sa z úplného obkľúčenia zombíkmi dostali ich odstrkovaním (???) Pritom by tam bolo potenciálne vtipných scén ako idiotov v parlamente. Škoda. ()

zeromen

Nebýt těch sexy koček, pár vtipných scének a menších prkotinek. Byla by to dozajista kravinka jakou svět neviděl.:-) ()

sun.eagle

Lepší než Bollova jednička což ale v tomto případě zas tolik prace nedalo, ale je to jen o trochu mín debilní. Nečekám ve filmech o zombie scenář, režii nebo herce hodné Oscara ale aspon trochu latku by to mít mělo, tady ta latka je zakopaná v zemi dobrého pul druhého metru, ale i to je pokrok o proti 3 metrům u jedničky. ()