Odloučeného univerzitního kampusu se zmocňuje šířící se zombie nákaza. Ve snaze zastavit šíření nákazy a skoncovat se zombie morem přichází tajná vládní služba, aby našla Patient Zero (Nultého pacienta), původního zombieho, od nějž se nákaza začala šířit, a vytvořila protilátku. Po příchodu do kampusu zjišťují agenti Alex (Emmanuelle Vaugierová) a Ellis (Ed Quinn), že celá univerzita je úplně zamořená! Alex a Ellis se vrhají do monstrózní bitvy se zombie a docházejí k odhalení, že někteří z jejich kolegů mají vlastní plány se zombie DNA... (oficiální text distributora)

Zayl

Neměl jsem žádná očekávání a tak jsem mohl House of the Dead 2 nezaujatě zhlédnout. Hned na první pohled vás do očí praští špatné herecké výkony a uši rvoucí dialogy. Jedna hvězda za tu hromadu zombíků. ()

fcreading

Pokračovanie filmovej adaptácií populárnej videohry House of the Dead 2 nadväzuje na diel predchádzajúci. Či je to lepšie pokračovanie, to neviem. Zombie vyzerajú dobre. Príbeh nie je až taký zlý, ale v prvom rade by tento film potreboval kvalitných hercov, scenár a lepšieho režiséra. Boll predsa není Romero. ()

SaNcHeZ_cz

Zombies don't read! Po Bollovi se režii vyzkoušel někdo jiný, do vínku dostal poněkud rozumnější scénář (pokud se v těchto vodách můžeme bavit o rozumu) a vyšel z toho jen vyloženě špatný a neoriginální horor, navíc s neuvěřitelně amatérskými výkony, že i kdybych tam postavil krabičku od zápalek, zahrála by to v porovnání s některými na Oscara. Proti Bollovi ale pořád parádička, takže nezasloužená jedna hvězda. ()

YURAyura odpad!

Bylo lepsi nez prvni dil? Bylo to horsi nez prvni dil? Bylo to potreba natocit? Tezko rict ale na posledni otazku odpoved znam. Bylo to potreba videt? Ne, to teda rozhodne NE! ()

Martin741

Scenar k tomuto hororu je sice poriadne deravy, ale zombiky boli realne, reziser Michael Hurst si dal aspon aku-taku pracu s filmom a naslo sa aj par akcnych scen. 37 % ()

cariada

Tenhle díl je o poznání lepší než první . Poměrně i vtipný,hlavně začátek jak profesor srazí autem studentku a ta mu povídá ,že je v pořádku a on jí umlátí klíčem. Podobných scén je tam dost. Povedený zombi horor. Tentokrát přišli i tvůrci s něčím novým a to pomazat se krví zombi a oni si vás nevšimnou. Určitá nelogičnost .byla třeba kousnutí komárem a rovněž se člověk stal zombie, v tom případě by celé lidstvo bylo během pár dní nakažený. A druhá pro mě nelogičnost byla v tom ,jak hledali zombi první generace ,aby si vzali vzorek na proti látku. Proč si vzali jen jednu malou stříkačku ,proč si toho nevzali víc a každý ,aspoň by měli šanci náký vzorek donést celý. Pak se museli zbytečně vracet a stejně donesli kulový. ()

LordSnape

Oproti Bollově jedničce moc profi a moc okoukané. Herci neumí hrát a režisér vše bere příliš vážně. Některé scény vypadají, jako kdyby nezbylo ani na pár pořádných rekvizit. Navíc mi hodně vadilo, že většina postav chcípne skoro ještě před půlkou filmu... ()

TO

Odpad to určitě není. Zombíků jsou stovky, jsou celkem povedení a stejně tak jejich likvidace. ()

demented

Slušná zábava.Samozrejme film je plný nezmyslov, klišé, logických prešľapov a dier v scenári, ktoré sú typickými znakmi každého poriadneho (rozumej nevydareného) béčka a ktoré pošteklia bránicu snáď každého. Naštastie to nie je až na takej megalomasnkej úrovni ako jednička božského Uweho Bolla. A vzhľadom na to, že je to televízny film, je to fakt slušné. Musím pochváliť predovšetkým masky, ktoré sú fakt vydarené. Minimálne jednu hviezdićku si tento film zaslúži už len preto, že ho nerežíroval Uwe. ()

PetrPan2

Úvodní scéna se Sidem Haigem a sexy studentkou se povedla, bohužel v podobné atmosféře se už zbytek filmu nenesl, Sid to zchytal už na začátku a film se změnil jen v tupou vyvražďovačku a střet armády se zombíky... ()

Danny F.

Od svého předchůdce asi nejlepší horor s dějem. Je zde dost krve i humoru. Dostačující akce. Dost na to aby si zasloužil 80% ()

bloodvomit odpad!

Bezkonkurenčně jedna z nejhorších sraček co jsem měl tu smůlu vidět. Ke konci jsem to už musel urychlovat protože to opravdu nešlo. Herci tragičtí, scénář debilní, dialogy - ultrastupidní, ze všeho čiší klišé, samoúčelnost a nízký rozpočet. Naprostá hovadina, vyhněte se tomu svinstvu obloukem. ()

TheDude odpad!

Jestli byla jednička pořádná kravina, kterou jsem měl a mám rád...tak tohle mne už ani moc nepobavilo svou blbostí, měl to do svých otěží vzít raději Uwe....a bez Kirka to neni ono, bohužel, je již v pekle ()

Jayem

Po otrasnej jednetke nasleduje otrasná dvojka. Síce sa nehrabe až tak vysoko ako jednotka ale rozhodne nemá od nej daleko. Dosť to pripomína Resident Evil 2 ale čo je na tomto filme najlepšie je asi to že kde sa chceju pohnúť hlavný hrdinovia tam sú zombíci. Akoby len na nich čakali což mi príde na ludi, ktori sa len trasu a žeru čo im príde do cesti až moc inteligentné (ba dokonca jeden sa schoval do skrine). A to už ani nehovorím o tom konci. ()

matmanX

Film jsem si půjčil z DVD půjčovny a předtím jsem o něm nic nečetl. A to byla chyba. Taková kravina se mi jen tak pod ruce nedostane. Všechno je tak hrozně naivní a amatérské, že to musí vidět i retardovaný. Herecké výkony jsou u bodu mrazu, příběh je divný a naivní a o dialozích radši ani nemluvě. Pořád uvažuji, jestli je tenhle film vůbec myšlen vážně, protože scéna, kdy velitel řekne, že jeho muži jsou ti nejlepší a mají za sebou akci "Pouštní bouře" a o kousek dál je jeden z vojáků doslova po*raný strachy a neustále kecá blbosti. Chování všech postav a víc než podivné, nevím jestli opravdu neumí střílet, ptorože na zabití zombie k němu museli vždy přistoupit na 3 metry a až pak střílet. A myslím, že kdyby trochu změnili taktiku, přežili by to všichni. ()

arcticsky

Machrující vojenská jednotka "vycvičená" a "poučená" k boji se zombíky se od začátku dementně pouští do ručního křížku s pomalými mátohami a nechává se opakovaně pokousat, přestože se přímo ježí palnými zbraněmi...aneb další kreténský scénář. ()