1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

E lan

Průměrná odpočinkovka, od které člověk nesmí chtít víc. Schématický děj, dvě polonahé kovbojky s revolvery, záporáci tak záporní, že jim to člověk nevěří a ťunťa vedle krasavic z něhož se muž stane. Nechápu jak tohle může dohromady fungovat, ale funguje:-) ()

Acrobat odpad!

ucelove, ucelove, ucelove - dajme 2 krasky s peknym dekoltom a pridu vsetci. Ja som odisiel :) I keď váš....sa pri niektorých scénach dá do pohybu. ()

Alexandre

Taková pohodová westernová komedie. Parádní námět, skvělé obsazení a celkově příjemná atmosféra. Místy mohlo být víc akce, ale jinak je to u mě za 60%. ()

netWoor

naprosto blbé ... de facto jen 90 min. přemýšlení, která z těch dvou je hezčí ... dávám přednost Penélope, ale víc jak dvojku za film ze mě nevyrazí ()

Gendarme

tak trošku feminizovaná western-komedie, mě se to líbilo, ale velkou měrou tomu pomohly hlavní postavy, respektive jejich představitelky :-) .... °°° 59% ()

Ceberus

Zkouška z biologie, poznávačka - za 90 minut filmu se naučit poznat, která z těch koček je Penélope Cruz a která Salma Hayek. :-) Pokud je od sebe nepoznáte, tenhle film je jedinečnou šancí, jak si na ně zvyknout (něco jako když jsem se na Roninovi učil rozdíl mezi Renem a De Nirem). Opravdu netuším, co se na tomhle filmu ostatním nelíbí. Je to ukázkový případ filmu, u něhož je třeba vypnout mozek, abyste si ho užili. Resp. naopak: nechápu, jak u tohohle někdo vůbec může zapnout mozek. :-) ()

Moiraine

Jako western směšné, jako komedie s pár dobrými a mnoha špatnými vtipy, jako akční film slabý pokus. I když člověk vypne mozek, tak nad stupiditou některých rozhovorů musí nevěřícně kroutit hlavou. Alespoň, že to nebylo moc dlouhé. ()

mira.l

Kdo od tohohle filmu moc nečeká, asi úplně zklamaný nebude. Jako oddychový film na odpoledne nebo na večer po duševně náročném dni se to dá. Na ústřední dvojici Salma Hayek a Penelope Cruz se i vcelku hezky kouká. ()

ZnalecH

Film sám o sobě je to průměrný, ale Salma Hayek s Penélope Cruz, alespoň v mých očích, 2 hvězdičky přidávají. Tím, že jsem to viděl už alespoň 3 krát, získává film další kladné body. ()

Martini98

Pěkná pohádka a dvou krasavicích, (ty výstřihy =)), které jsi hrají na divoký západ! Jinak pěkná a zábavná podívaná! ()

Astrebleue

Po shlédnutí už si skoro nepamatuju o čem to bylo, takže to je taky důvod, proč se na to každý rok min. jednou v TV podívám.Ale záběry tam jsou hezký, rozhodně to oči přitáhne.Je to milé a vtíravé a já si k tomu zase za rok sednu.Hlavní představitelky předvedly, jak vypadají opravdové krasavice, to jo... ()

KdG

Zábavná oddychovka, oběma pistolnicím to dost sluší a je na co koukat. Děj je slabší ale neurazí. ()

Alojs

Oddychovka, které nelze odpustit řadu prohřešků (absence napětí, vyvanulý humor, šedivá akce) jenom proto, že je to oddychovka. Holky mají fajn výstřihy. Ale jinak... dvě hvězdy. A víc ani náhodou. ()

john.h

Strašná chujovina. Dvě hvězdy za dvě hlavní představitelky, které se ale měly setkat v jiném filmu, dále pak za dobrou kameru a zajímavej nápad s bullet time efektem ve vlaku. ()