It's All Gone Pete Tong

• Velká Británie It's All Gone Pete Tong

Frankie Wilde (Paul Kaye) je DJský bůh, který na Ibize hraje již 11. rokem s nepřeberným množstvím fanoušků, drog, sexu, alkoholu a skandálů. Lidé ho milují, média nenávidí. Jenže organismus namůže snést takový nápor, tak se stane, že Frankie ohluchne, také kvůli vrozené vadě. Tím skončí jeho účinkování na taneční scéně. Manželka ho opustí, jediným východiskem je, brát co nejvíce drog. Jenže Frankie se nevzdává a pere se s osudem. Nakonec si najde způsob, jak vytvářet hudbu i jako úplně hluchý. Hraje své staré sety a vrhne se zase do práce. Film je pseudodokument o Frankieho životě obsahující výpovědi slavných dýdžejů, kteří ho znali. (BUD-SFIS)

showxman

Paul Kaye jednoznačně válí a táhne film, to na něm a na neobvyklém příběhu to celé stojí. Pro ortodoxní clubbery jako jsem já povinná sledovačka. Ibiza is... ()

peetriss

Na pozadí bašty taneční hudby - Ibizy se rozehrává výborné drama člověka, kterého drogy, alkohol a vrozená vada stáhly až na nejnižší dno existence. Toto osobité dílo však divákovi přináší poselství o tom, že z každé těžké životní situace, jakkoliv se jeví bezvýchodná, se dá dostat. Stačí jen zabojovat a přemoci svou vlastní rezignovanost. Michael Dowse pojal své nezávislé dílko polodokumentárním způsobem, což příběhu dodává na autentičnosti, stejně jako styl pojetí plný místy až syrových scén a skvěle šílených kokainoplyšových "haluzí". Výborný film s perfektním Paulem Kayem, ve kterém si přijdou na své i diváci, kteří taneční scéně neholdují. ()

Mitin

Paul Kaye se do svojí role neskutečně ponořil! Nechápal jsem, jak tohle mohl zahrát... Leda by byl taky na fetu. ()

kluk z Na

to sem takhle jednou byl místo školy u kámoše a neměli jsme co dělat, přišel nápad na puštění filmu... byl jsem přehlasován k puštění Its All Gone Pete Tong, dle kamarádových vysvětlivek jsem se obával dvouhodinové nudy stylu Klubu sráčů... velice příjemně jsem se zmýlil... vynikající herectví, vtipný příběh, vysluněné lokace Ibizi a spousta kokainu mě dokázalo pobavit ve velkém stylu... v taneční hudbě se moc nevyznám, ale rozhodně se dá říci, že film není zaměřen na sofistikovanou skupinu uctívačů žánru taneční hudby... a Paul Kaye v roli Frankieho Wilda je naprosto ohromující stejně jako scéna s rachejtlemi naprosto odzbrojující :-) mrtkněte na to, stojí to za to ()

melloun

O drogách a mejdanech už toho bylo natočeno spoustu, tohle je však výjimečný film s velice silným příběhem. Je pouze o čisté krystalické hudbě a o tom, že se nesmí člověk nikdy vzdávat, i když mu osud zrovna nepřeje. Nedovedu si představit, že by se něco takového stalo mě. O to víc musím vypíchnout, jak to výborně zahrál Paul Kaye, který ztvárnil hlavní postavu DJ Frankie Wilde opravdu dokonale. Je mu dokonce vzhledově i dost podobný. ()

Viperine

Láska k taneční hudbě vám bude při sledování tohohle filmu velkou výhodou... Jako svého času "klaberka" jsem ho sledovala s notnou dávkou jistého sentimentu. ;) I bez toho si ale myslím, že tenhle snímek má řadu kvalit, které aby jindy pohledal. Dokázal parádně vykreslit atmosféru daného životního stylu... obsahuje hromadu výborných scénáristických nápadů... má moc pěkně vystavěný soundtrack.. dobrou kameru a vizuál vůbec... celé to hezky odsejpá... a navíc - Paul Kaye zahrál hlavní roli skvěle, fakt skvěle. ()

jandula00

I když Dance music (bo jak se to jmenuje) neposloucham a vyvolává ve mně spíš záporný pocity, tenhle film je prostě skvělej! Celý film jsem nevěděla, jestli Frankie Wilde opravdu žije nebo je jen kvalitnějším Zoolanderem. Paul Kaye má úžasné výrazy tváže, neuvěřitelný! Jak sjetýho DJ tak zamilovanýho ..DJ, jsem mu fakt uvěřila..A ta zápletka je taky super, závěr perfektní..Ani chvilku jsem se nenudila a určitě brzy kouknu znovu:) ()

atmen

Dopředu jsem tušil, že tento snímek adekvátně neocením. Důvod je prozaický, taneční muzice neholduji, abych vnímal hudbu nepotřebuji drogy. Přesto se přece jen něco, co utkví v paměti najde. A to je cesta po ohluchnutí k cítění rytmů, tónů a hledání slov, co právě opustí rty...Still Crazy na stupínku vítězů zůstane i nadále... ()

Troll

Originální zápletka o DJovi, který holduje všemu možnému nezdravému a žije bohémským životem, který přijde o sluch. Velice dobře a celkem originálně natočené. Soudtrack je pro příznivce taneční scény (především Trancového stylu) lahůdkou. Mě osobně se líbila Frankieho žena (kurva:D) a scéna kdy si hlavní hrdina omotá rachejtle kolem hlavy nemá prostě chybu! Pohoda prostě. ()

WillyMarks

Vskutku zajímavý příběh muže, jež dokázal přemoci své postižení a ukázat světu, že když člověk chce, tak dokáže cokoliv. Tento snímek s naprosto ideální stopáží ve mě nezanechal jedinou zbytečnou scénu a vše sedělo tak, jak mělo. Tento film střižen v dokumentárním stylu má skvělou hudbu a perfektní střih. Co se týče hudby, nedokážu být dosti objektivní, protože na tomto žánru taneční hudby jedu už několik let, nicméně tvůrci dokázali udělat komplet hudbu velice rozmanitou ve všech liniích. Hlavní hrdina je opravdový blázen a samotný herec musí být trošku zvláštní, když dokáže podat tak slušný výkon, kterým na mě zapůsobil. Co více říct.... pro mě osobně - skvělý soundtrack 75% ()

Yomega

Elektronickou tančení hudbu poslouchám a zajímám se o ni již řadu let. Proto jsem byl zvědav na tento snímek i když od začátku pro mě byla představa hluchého Dje dost bizarní. Bohužel má zlá předtucha se vyplnila. Jakkoli podal Paul Kaye skvělý výkon (ten chlap snad fakt musel bejt sjetej, jinak to nechápu), tak na mě celý tohle veledílo působilo neskutečně křečovitě a nevěrohodně. To že DJ přijde o sluch, následně se vrátí a mixuje pomocí „dřeváků“ ….mírně řečeno ujetý a naprosto nereálný. A to že film odkazuje na skutečné události už radši komentovat nebudu vůbec, Frankie Wilde je smyšlená imaginární figurka. O to víc zamrzí když takové ikony světové taneční scény jako je Tiësto, Paul van Dyk nebo Carl Cox prohlašují jakej že to ten Frankie byl masér….no nic, jdu se radši podívat na Groove to má aspoň hlavu a patu. ()

chaotic

Jediné co mě posadilo za celých 90 minut na zadek byl Reflekt feat. Delline Bass - Need To Feel Loved v závěrečných titulcích. Jak bych jen popsal tento film.... nerealistický, povrchní, roztahaný jako nudle z nosa? Určitě! Ale koukat se na to dalo :) ()

cerbygerby

Skvěle natočené hudební drama, které ukazuje jak může být sláva krutá a zároveň jak se člověk může změnit sice pozdě, ale přeci jen.. Dobrá hudba která mě baví, takže tomuhle filmu podle skutečné události nemám co vytknout ()

Dimo

V průběhu (na začátku) sledování (a poslouchání) filmu jsem si říkal, nějaké divné, takový jakýsi pseudodokument, pak ale dostal takovou speciální atmosféru, skvělý průběh a docela mě strhl. O taneční hudbě nevzniklo mnoho filmů a už vůbec ne těch dobrých. Tenhle byl skvělý, stejně jako Berlin Calling. ()

figliar

Film nabitý emóciami a skvelou hudbou. Príbeh hlavnej postavy je tak silný, úprimný a dojímavý, že som 5 rokov čakal, než som si ho pustil znova. ()

Kingjiri

Asi jsem vůbec nepochopil smysl týhle mystifikace. Jestli bylo záměrem přiživit nesmyslnej ale za to rozšířenej stereotyp o tom, že jsou posluchači elektronický hudby a její tvůrci smažky vyjetý jak olej z trabanta, tak byla mise úspěšně splněna (a to ještě na dvou třetinách stopáže). Osobně bych radši viděl serióznější pojetí námětu a dost mě zajímalo, jak hluchej DJ (pokud opravdu existoval) za mixážnim pultem pracuje, což bylo naznačený jen hodně z daleka. Kdo se v oblasti DJingu aspoň trochu vyzná, musí uznat, že dát dobrej beatmatching bez sluchu a ještě k tomu z vinylu je fakt výkon téměř nemožnej. Neni to jen o srovnání BPM, ale udělat přechod tak, aby se v něm netloukly výšky, středy nebo vokály, což už jsou věci, který člověk bez sluchu nemá jak "odezřít". Při troše fantazie si to dovedu představit v pířpadě tracků, který má člověk tak naposlouchaný, že přesně ví, kdy jaká část tracku přichází, ale jinak je to podle mě nesmysl. Jsem hodně zklamanej, aspoň trochu zajímavá byla jen poslední třetina a ačkoliv jsem velkej fanoušek taneční hudby a "bedroom DJ", musim s politovánim konstatovat, že jsem se při projekci víc nudil než bavil. Dvě silnější hvězdy a víc nedám ani za "párty" atmosféru Ibizy, soundtrack nebo cameo roličky známejch DJs (Pete Tong, Paul Van Dyk, Carl Cox a Tiësto). ()

koudis11

Když jsem se o tomhle filmu dozvěděl,Tak jsem se jako správný clubber těšil až ho uvidím, i když ve skrytu duše jsem si myslel že to bude shit jako Club sráčů.Už prvních pár minut se mi začlo líbít,skvělá kamera a hlavně skvělý herecký výkon Paul Kaye jako zfetovaného kaliče Dj,herecký výkon se dá přirovnat Macháčkovy v Samotářích.Film má spád a dobrý příběh,není to jen bezduchá černá komedie.Humor byl v některých částech skvělí jako:Jseš hluchej“ „Cože“ „Jsi hluchej!“ „Co říkáš??“ „že jseš hluchej,kreténe zasranéj!!!!“ Jediný co mi tam vadilo byly komentáře Djs a promotérů což ve filmu působilo rušivě,chvilkami jsem si říkal jestli koukám na nějaký dokument nebo na film. Celkově mě ten film příjemně překvapil,doporučuji všem,ne jenom clubberum. ()

arkie

Fiktivna spoved DJa, ktory marnotratne rozhadzal, co mal, aby sa nakoniec odrazil odo dna, aby sa raz vratil a nasledne zmenil svoj zivot. To je klise, ktore musite prijat, aby ste si film aspon uzili. Vykon Paula Kaye je zaujimavy, ale obavam sa, ze len kvoli tomu, ze je to taky "freak". Proste ten typ padleho anjela, ktoreho musite milovat, iked je vecne ozraly, sfetovany, nespolahlivy a ... proste chuj. Nakoniec v tom zahra rolu laska k zene, ktora ho donuti na sebe pracovat a je k nemu nemilostne uprimna. Tolko k deju, za povsimnutie stoji hlavne hudba - ocenia i ludia, ktorych elektronicka hudba obvykle nechava chladnymi. Stoji za zhliadnutie. ()