It's All Gone Pete Tong

• Velká Británie It's All Gone Pete Tong

Frankie Wilde (Paul Kaye) je DJský bůh, který na Ibize hraje již 11. rokem s nepřeberným množstvím fanoušků, drog, sexu, alkoholu a skandálů. Lidé ho milují, média nenávidí. Jenže organismus namůže snést takový nápor, tak se stane, že Frankie ohluchne, také kvůli vrozené vadě. Tím skončí jeho účinkování na taneční scéně. Manželka ho opustí, jediným východiskem je, brát co nejvíce drog. Jenže Frankie se nevzdává a pere se s osudem. Nakonec si najde způsob, jak vytvářet hudbu i jako úplně hluchý. Hraje své staré sety a vrhne se zase do práce. Film je pseudodokument o Frankieho životě obsahující výpovědi slavných dýdžejů, kteří ho znali. (BUD-SFIS)

vikino1

Film je o Bedřichu Smetanovi v době DJů se vším, co k těmhle večírkům na Ibize patří.. Do hlavní role vybrali maximálního exota, kterej se do téhle role hodí úplně perfektně a ta jeho vyfetovaná krysa (nebo co to bylo) neměla chybu :-). IBIZA FOREVER ! ()

ljukyljuk

Keď stojí celý film na hlavnom hrdinovi, ktorý vám je už od začiatku nesympatický, tak sa len ťažko dá s ním stotožniť. Neviem, či mal byť humor parodický, tragikomický alebo čisto smiešny, ale viem jedno, nebol vtipný. Teda, jeden krát som sa zasmial, presne si pamätám, kedy. A ani s tou dramatickou časťou to nie je bohviečo. S Frankiem som sympatizoval asi zo 10 minút, kedy som ešte videl šancu, že príbeh dostane druhý dych. Nedostal a až na niekoľko veľmi ojedinelých momentov zostal pre mňa jednoducho nezaujímavý. 48% ()

113kw

Mnohem lepší než Acid House i Human Traffic. Silnější příběh o taneční hudbě nevymyslíte. Skvěle propracované postavy mají jasné osobnosti i motivy jednání. scénář: Michael Dowse ()

Ewík

Tento film mi samozřejmě doporučil jeden z milovníků taneční hudby, a protože mě tenhto styl nevadí a příběh docela zaujal, šla jsem do toho. Musím říct, že nejvíc se mi líbila drogová/absťáková víla, postupná změna hluchého Petea a hlavně to, jak jenom mohl zavřít oči, aby "neslyšel", co kdokoli povídá. Pěkná podívaná, ale že by to byl nějaký majstrštik, to bych neřekla. ()

Juwe

Původně jsem myslel, že se jedná o autobiografii Pete Tonga a s tímto doměním jsem se vrhl do sledování tohoto snímku. Až po určité chvíli mi došlo, že se jedná vesměs o smyšlené dílo, i když na začátku filmu se tvrdí, že je natočen podle skutečné události. To nic nemění na faktu, že jsem se po celých 90 minut ani chvilku nenudil a to i hlavně z toho důvodu, že trancová a housová muzika je mi hodně blízká. Na druhou stranu si nemyslím, že styl hudby, který je ve filmu prezentován měl diváka nějakým způsobem odradit. Důležitý je důsledek, který se stal a který se při podobné životosprávě a stylu života může stát komukoliv. ()

jafuska

nejsem příznivcem tohoto filmu, ani hudbě, která je zde prezentována, styl filmu je úplně mimo mě, vlastně jsem od tohoto filmu nic neočekávala, a ani nedostala nic pozitivního, jen snad, negativismus, jak je lehké se dostat až na úplné dno, když se člověk pohybuje v hudební branži. ()

MikeMyers

Tento film mi byl doporučen a představen jako film o drogách a zfetovaném DJovi co ztratil sluch. Jsem moc rád a potěšilo mě že to není právě jen o tom. Má to svou hloubku. Zatímco na začátku si ťukáte na čelo co je to za člověka, na konci filmu mu fandíte :) ()

Lkn

Je neuvěřitelné co dokáže člověk když je v děsných sračká.. aby se zase dostal na vrchol! ()

BodG

Příběh o velké ztrátě, ale také o naději. Překvapilo mě, jak mne film vtáhl a donutil jako odpůrce takovýchto akcí a eletronické muziky vůbec, sympatizovat s hlavním hrdinou do takové míry. Zpočátku mi stylizace jako pseudodokument příliš neseděla, ale v průběhu filmu se stala více než přirozenou. ()

J.Cobra

O tomhle filmu jsem v životě neslyšel a do konce života na něho nezapomenu. I díky velice charizmatickému herci jménem Paul Kaye. (Komentář ze září 2009). /// Aktualizace 2017: Co to je sakra za film? Ten jsem viděl? :D ()

pOne

Celý film mi prišel jako jedna velká parodie. Což o to. Kdyby však nebyla mísena s vážnými řečmi skutečných DJs o tom, "jakej byl Frankie bomber". Tato forma mi opravdu nevyhovuje a popravdě nechápu vysoké hodnocení filmu. Přijde mi to jako laciný film o Spice Girls. Jména DJs použitá na obalu DVD jsou jednoznačným kalkulem na zvýšení prodejnosti. ()

Mord122

Prostě není co dodat ..i když hudbu tohohle žánru nemusím, tak mně ten film neskutečně vtáhl, chytil a pustil až při závěrečných titulcích....skvělý výkon hlvního hrdiny taky nelze přehlédnout. Prostě zasloužené plné hodnocení. ()

Blazis34

Velice zajímavé dílo o hluchém DJovi, který ještě před hluchotou žil život na plný pecky i co se týče drog, alkoholu, ale i hudby. Musím říct, že Paul Kaye zahrál ve své těžké roli mimořádně přesvědčivě a jako herecký výkon hodnotím na maximum, ale sympatická postava to opravdu nebyla. Přesto It's All Gone Pete Tong je bláznivý film, ale o něčem vypovídá. Ve všem špatném se dá najít něco dobrého, z čeho se dá vzít příklad. Zde je to odvaha začít částečně nový život a vrhnout se do něco nového. Za tento mystifikovaný film dávám 70% - tři hvězdy. ()

charlotteLnD

Příběh ujde, ale divný věci se mi z něj v kalhotkách teda nedějou (vrchol, zlom, pád, dopad, zmrtvejchvstání...hmmmm), vzpomínající DJs dobrej nápad, hudba mě na zadek taky vyloženě neposadila (i přesto, nebo možná právě proto, že tenhle styl - hudby, volnočasové večerní zábavy... libovolně doplň - hodně můžu), jetej jezevec v zástěře aka druhý špatný já grandiózní, Kaye taky supr. Ten obrejlenej libovec z labelu bombastickej. Ale jako celek mě, hlavně to provedení, nepřesvědčilo. Asi jako když zchroupete pufovanej chlebíček. Asi takový emoce to ve mně nechalo. To znamená rozčarování + otázka proč to vlastně dělám? ()