Mladá včela jménem Barry se nechce bezmyšlenkovitě zapojit do pracovního procesu. Když vylétne z úlu a rozhlédne se po světě, zamiluje se do sympatické květinářky Vanessy. S její pomocí zažaluje u soudu lidské firmy za vykořisťování, ale po vyhraném procesu musí napravit důsledky obousečného vítězství. (HBO Europe)

AdamesWWE

[6/10] Dobré, ale mohlo to byť aj tak lepšie. Pekná animácia ako vždy, zaujímavé postavy, dobrý príbeh, slušné tempo, stále mi tam chýbalo niečo viac, niečo, kvôli čomu by som si to druhý krát celé pozrel. Sú tu aj vtipné scénky, ale ako celok mi tento film príliš nesadol, jeden z tých priemernejších animákov. ()

unagi

Tomu sa hovorí prešlap! Asi došli nápady aj keď hlavná myšlienka je unikátna, pretože včely sú unikátne sami o sebe a pohnojiť to čo sa nedá??? Včelý úl tak hnusne spracovaný, priateľstvo s človekom a samotný súd, no proste NIE! ()

Prochy38

Vcelku sympatický a milý animák. Pro mladší publikum určitě lepší. Je tam hodně barev a něco málo reálného se i doví o životě včel... Mně to sice neurazilo, ale vadí mi pohádky, které jdou absolutně proti přírodě. A tahle je ten případ! Jinak jsem se celkem pobavil... Kvalitní dabing P. Rychlého :) ()

Yardie

Lepších 60%. Nebylo to špatné, ale viděl jsem už lepší. Co se týká animace postaviček, tak super. Nicméně prostředí kolem mi přišlo docela odfláknuté, resp.uděláno jen tak jednoduše. Co se týká příběhu, docela originální nápad. Bylo tam pár vtípků, ale zase ne mnoho, myslím, že jich mohlo být více. Každopádně atmosféra filmu byla fajn, dobře se na to koukalo a pobavilo to. Takový průměrný animák. Howgh! ()

Phillo

Obrovské prekvapenie s kopou humoru (ktorý mi tak chýbal pri tohtoročnom Ratatouille) a nádhernou animáciou. Absolútny uragán nápadov, z ktorého cítiť veľkú (včeliu) zanietenosť tvorcov. Všetko nádherné zladené, aj keď ku koncu trošku scenáristicky deravé, ale u mňa to v konkurencii tohtoročných animovaných filmov (samozrejme že Simpsonovci sú nedostižní) vyhráva na plnej čiare. Svojou sympatickosťou a zanietenosťou mi film pripomenul prvé "neskazené" pixarovky. Len tak ďalej. 80% ()

Oxymoron

Původně jsem čekal další kreslené dobrodružství z hmyzího světa a ono se z Bee Movie nakonec vyklubalo pořádné a originalitou hýřící soudní drama. Navíc už i trailery na film byly poměrně originální a taky zaslouží pár bodů k dobru. PS: Neví někdo, co přesně znamená Barryho hláška "vycákat žihadlo"? ()

betyn

Určitě se nejedná o špatnou pohádku,řekl bych že přesně naopak,jelikož dětem názorně ukazuje jak jsou pro nás zvířátka důležitá a že by jsme se k nim měli chovat lépe. ()

Šmoula

Pan včelka se docela povedl. Patří mezi tuctové animáky, ale svým příběhěm malé včelky má něco do sebe. Občas vás nějaký ten vtípek pobaví, ale spíš je to dělaný pro menší spoluobčany a myslím že těm se to bude líbit hodně, i když některý vtipy asi moc nepochopí. ()

TomBar

Aj keď možno animácia nedosahuje úplne svetovú úroveň, aj keď je príbeh trochu chabý a predvídateľný, aj keď je koniec ako inak "americký", aj tak sa mi toto dielko páčilo svojím vkusným humorom a peknou alegóriou na stereotyp. Určite odporúčam ako ľahší žáner. ()

melloun

Černo-žlutý, černo-žlutý, černo-žlutý, ááá žluto-černý, konečně nějaká změna. Docela zábavný animáč, který čerpá z obecných znalostí většiny nás o včelách a jejich práci v úlu. ()

Pidzey

Pro mě je to příliš přitažené za vlasy.Nějak mě nesednul docela absurdní příběh,ale mám to slušnou animaci a spousty dobrých vtipů.“Co kdybychom spolu spáchali sebevraždu?A jak to chceš udělat.Já tě bodnu a ty mě pak zašlápneš.NEEEE,to by si umřel dvakrát.“Nakonec by to mohlo být trochu poučné pro děti,které zábavným způsobem zjistí jak to se včelyčkama vlastně je.Sečteno a podtrženo,dá se na to kouknout,ale viděl jsem spousty lepších animáků. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány