Mladá včela jménem Barry se nechce bezmyšlenkovitě zapojit do pracovního procesu. Když vylétne z úlu a rozhlédne se po světě, zamiluje se do sympatické květinářky Vanessy. S její pomocí zažaluje u soudu lidské firmy za vykořisťování, ale po vyhraném procesu musí napravit důsledky obousečného vítězství. (HBO Europe)

LadyVader

Další tuctovej animák, asi už mám nakoukáno moc, a jen tak mě něco neosloví. nebo je to možná tím, že se netočí dobrý animáky. Mno nic.. mimochodem, ta ženska byla snad zfetovaná pylem, jinak si nedovedu vysvětlit tak otravný chování. ()

Melios

Milý jednoduchý animák ,ktorý ukazuje ako ľudia ničia všetko okolo seba a ako vždy si to najviac musia odpykať zvieratá. V tomto prípade milé malé a nebezpečné včely. Je to film cielený hlavne na extrémne mladé publikum ,preto to aj tak vyzerá. Dieťa nepotrebuje nejaký revolučný a dychberúci príbeh. Jemu stačí zábava ,okorenená nejakými tými edukatívnými prvkami ,ale stále doplnená o vtipné gagy. Jedna z tých lepších vecí ,čo priniesli tvorcovia Shreka od doby spackanej trojky. Odkazy na popkultúru ako vždy pobavili.l Na voľné rodinné popoludnie ako stvorené.....Žlto-čierny ,žlto-čierny, žlto-čierny...jej čierno-žltý!...Máš rada Jazz?...66% Známka: C+ ()

rozbris

Začátek ušel ale zbytek mě tak unudil, že jsem si musel dát 3 pauzy abych to dodíval. Ty poučky od včel....atd. je to fakt pro děti, které si z toho snad odnesou, že včely jen nepíchají, ale sbírají med a starají se o celý svět aby kytky neuschly:-)) ()

Testament

Spíš bych dal tak 7/10, ale nutno uznat, že se jedná o vcelku slušný, koukatelný animák. Příběh o včele, která zjistí, že slouží, stejně jako ostatní, lidem, kteří je okrádají o jejich med. A co neudělá? Rozhodne se s lidmi soudit. Nápad to není špatný, proč ne, animace pěkná, ale morální poučení na závěr mi moc pod vousy tentokrát nešlo-možná, že to bylo momentálním rozpoložením... Film obsahuje řadu popkulturních narážek-pěkná je i parodie na Terminátora 2 (scéna s mostem a s postelí....), takže sice ušmudlané, ale přece jenom ****. ()

Han22

Hrozně milej animák ze života včel. Včelí roj, fungování úlu a vůbec celý život je vykreslen krásně s nadhledem a vtipem a interakce s lidmi je jednoduše geniální. Hlavní hrdina je sympoš a popkulturní odkazy nemají chybu - Sting, který je žalován kvůli svému jménu, Ray Liotta ztvárněný jako magor. Co mě ovšem totálně dorazilo bylo SWAT komando vs. medvídek Pú, tomu se říká mazec :-) A i když vtípky ve finále ustupují při změnách žánrů (soudní drama, katastrofický film), Bee Movie netlačí na emoce, ale stále jede v pohodě s mírným ironickým nadhledem. ()

Herráček

Sice se to zábavnou formou snaží lidi naučit něco o chování včel... Ovšem ta forma je mnohem více zábavnější, než pochopitelná... Ale to asi nebylo gró filmu... Viděno s českým dabingem, takže nevím, nakolik by to bylo lepší v původním znění... Ale tohle hlavně byla taková ta pohádka Honza málem králem, která je ohraná už naprosto totálně... ()

korndaddy

V současné vlně animovaných filmů, si myslím, že Pan Včelka patří k těm slabším. Grafika nic užasnýho a přiběh také bůhví jak nenadchne. ()

iXtr3m3

Originálne ale málo vtipné, skôr pre dospelých ako pre malých. Animácia nie zlá aspoň na svoju dobu, ale tiež nič svetoborné. Dcérke sa viac páči Včielka Maja. ()

kery-

V tuhle dobu moc animáků v kině není a když konečně přijde jeden, co trochu vypadá, tak se akorád rozčílíte. No, tak to zase přeháním, ale i tak je pravda taková, že mi toho film moc neřekl. Raděj Dobu ledovou nebo si rovnou počkám na Mada a Gascara dvojku :) ()

MareT.

Uvažoval jsem, že dám 4 hvězdy, ale nakonec jsem se utvrdil, že zase tak obsáhlý a propracovaný děj to nemá, i když místama máte ten pocit! Vtipné odkzazy na lidský svět podaný očima včel je povedený! ()

Ripley

Po neúspěchu Shreka třetího jsem rád že si to u mě Dreamworks napravil právě tímto filmem.Byl jsem nadšený.Konečně něco originálního s chytrým humorem.Příběh je naprosto skvělý a co je důležité,hlášky jsou geniální.Nenudil jsem se ani minutu.Problém bude asi u menších diváků,které spoustu vtípků nepochopí.A ikdyž jsem otec sedmiletého chlapce,budu trochu sobecký a napíši že jsem rád,že konečně je tu zase 3D animák pro dospělé.Animace není tak úchvatná jako u filmů od Pixaru(ikdyž není vysloveně nepovedená),ale např. scény kdy Barry B. Benson a ostatní včely létají a výhýbají se překážkám, jsou úchvatné.Jinak řešit nelogičnosti u tohoto druhu filmu je hloupost.Důležité bylo že jsem se bavil a ne málo.Tento film byl pro mě překvapení roku mezi 3D animáky. ()

eagle-eye

Whatamothafucka co to mělo bejt???!!! Prvních círka 15minut je velmi slibných, ale jakmile dojde k setkání s lidským světem, tak to jde celé do řitě. Větší blbost jsem už dlouho neviděl. Naprosto dementní zápletka a do konce filmu už jen jedna velká nuda. ()

dopita

Sem z toho ňákej rozpolcenej. Začátek filmu nemá chybu, to jak to vypadá v úle, jak to tam chodí, výroba medu atd., stejně tak když se Barry dostane ven, tak je tam pořád spousta nápadů, jenže jak uvídí v obchoďáku butely s medem tak se to zvrhne v Perryho Masona a film ztratí šťávu. Sice se tam pořád najdou dobrý vtípky, ale už to zkrátka není ono. Ale celkově je to vtipnej animák, kterej trochu narazil s příběhem, ale zase to dohnal humorem. ()

cab

S odstupem casu musim jit o jednu hvezdicku nize, protoze mi tento prumerny animak v hlave moc vzpominek nezanechal. Pribeh je jednoduchy, gagy obcas ujedou a nekdy ne, namluveni je precizni (pokude je anglicke) a zakonceni pochopi kazde decko. 60% ()

Hanys_

Zkrátka to bylo příliš dětinské (hlavně v druhé polovině) a popravdě ne tak zábavné jak být mohlo. Navíc Pan Včelka nepřináší vůbec nic nového a jen vykrádá starší a úspěšnější Disneyho animáky... 4/10 ()

Paity

Vcelku milé, postupem času ale nudné. Pokud o létajícího Mravence Z prostě nevyšel. V záplavě animáků se tento rozhodně potopí ke dnu a nikdo se po něm shánět nebude. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány