Mladá včela jménem Barry se nechce bezmyšlenkovitě zapojit do pracovního procesu. Když vylétne z úlu a rozhlédne se po světě, zamiluje se do sympatické květinářky Vanessy. S její pomocí zažaluje u soudu lidské firmy za vykořisťování, ale po vyhraném procesu musí napravit důsledky obousečného vítězství. (HBO Europe)

RigorMortis

Priemerný animák pre celú rodinu akých isto ešte bude. Možno miestami originálny, občas absurdný, no ak beriete deti za odmenu do kina, je to dobrá voľba. Pre dospelého diváka žiaľ priemer. ()

kedu

Už od dob Včelky Máji lze zaznamenat velký zájem o zvířátka, která mají lidem přinášet užitek. A trend ideálu individuálního hrdiny podporovaného kolektivem je stále živý. Je škoda, že tak málo lidí dokáže správně dešifrovat sdělení skrytá pod masivní nános barev, akce a hudby. Je hlavně škoda, že málokterý rodič dokáže svým dětem vysvětlit, že v životě to chodí trochu jinak než ve filmech tohoto typu a že individuálními hrdiny jsme zasycováni proto, aby se uspokojila naše potřeba vzdoru vůči systému - tak to dnes chodí už od kolébky. V tomto směru lze rozhodně doporučit návrat ke sledování křesťansky orientovaných Broučků. ()

helrohir

Animáky mám celkom v obľube, ale tento ma v podstate ničím nenadchol. Príbehovo je to celkom znesiteľné, ale humor je, aspoň v mojich očiach, na veľmi nízkej úrovni. Grafické stvárnenie je OK. ()

ostravak30

Pana Včelku si mohou užít jak děti, tak i dospělí. Ti převážně kvůli mnoha narážkám na filmy a reálné živoucí předobrazy lidských postav, které dobře znají. Děti pak ve filmu budou hledat jinou zábavu a poučení. A právě to je účelem tohoto filmu, nejspíš. Ukázat dětem, jak moc jsou včely důležité. Bez nich a opylování zkrátka nemůže lidstvo přežít. Co by se stalo, kdyby nebyly? Můžeme to názorně vidět. Jinak si ale vpravdě myslím, že žádný velký úspěch u dětí snímek neudělá. Na to je v něm až moc dospělácké zábavy na úkor té dětské. Nabízí se také otázka, zda byl nejlepší nápad svěřit film režisérům, kteří měli do té doby na kontě jen dva filmy, respektive Simon J. Smith si střihl filmovou premiéru. Ale film asi neměl přílišné ambice... ()

Clariss

dvě hvězdy jen za zasmání, které připomínalo spíš absurdnost takovýho propadáku..děs..UPOZORNĚNÍ:dostupné do 12-ti let..Nestopjí mi to ani za slova.. ()

Nefaria

Neviem, nejako mi to pripadalo, akoby sa táto rozprávka nevedela rozhodnúť, či bude kópia Shreka alebo sa z nej stane náučný večerníček pre deti. Ale pobaviť pobaví i nedecké dušičky. ()

Dee_One

Skoda toho prehnaneho moralizovani, bez toho to mohla byt jeste vetsi zabava! Kazdopadne jsem cekala, ze to bude mnohem horsi a tak jsem byla jen prijemne prekvapena :) Btw: Hned po skonceni jsem letela pro orisky v medu ,) ()

yueh

Celkem průměrný animák, občas dobrá zábava, ale jednou stačilo. Skutečně spíše druhořadá záležitost mezi 3d animáky. ()

Miloško

Priemerný animák,ktorý som tu už videl vo viacerých podobách.Je to stále to isté.Gagy,naháňačka,a na koniec klasické moralizovanie.Tentokrát na tému-bez včielok nebudú kvietka,a med....Čo sa mi páčilo bol skvelý orig.dabing(renée zellweger možem nielen obrazovo ale aj hlasovo),a pestrá včelia animácia. ()

pasqviL

Nechápu proč je tu tolik negativních názorů na černo žlutého hrdinu. Dobrý děj, který je zabalený do výborné počítačové grafiky. A nezapomenutelný ftip: John Travolta je pilot ? Ano. Tak to létání nemůže být tak těžké. :) ()

Lalu

Hezký, mile působící film. Líbily se mi pečlivě vypracované detaily, i příběh, vcelku originální námět... ()

Plague.

Nečekal jsem že "Bee-movie" nebude dvojsmysl ale krutá pravda, opravdu je to béčkový film. Většina scén byla totiž uplně trapná... ()

TerP

Miluju tu lehkost podání, ten jeho šarm, ten humor. To je nejlepší animovaná oddychovka, kterou si mohu přát. ()

Thinger

Začátek filmu vypadal velmi nadějně. Včelí úl jako ultra-futuristická továrna, fungující přesně a spolehlivě jako hodinový strojek? Proč by ne. Jenže jak film pokračoval, v rychlosti se vytratila veškerá logika. Autoři nejspíš neměli ani trochu tušení, jak vlastně včely žijí a protkali film tolika nesmysly, že to dalece překročilo meze únosného zjednodušení pro dětský film. Oproti tomuto filmu je Včelka Mája hotový National Geographic. ()

maldoror16

Trochu moc všehomišmaš, vizuální stránka filmu taky nijak nenadchne a až příliš křečovitá snaha to někam dotlačit/protlačit... a na mě až přehnaně morálních/moralistických poselství, pár ucházejících momentů a vtípků, ale celkově v rámci "animáků" dost podprůměr. Takže 20%. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány