Wasabi

• Francie Wasabi (více)

Hubert je policista se zlatým srdcem a ocelovými pěstmi. Právě těmi jedné noci inzultuje v nočním klubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo v pořádku, kdyby ale nešlo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Incident je třeba zamést pod stůl, a proto je mu doporučena delší dovolená. Při svém posledním volnu před dvaceti lety se Hubert setkal s Japonkou Miako, svou životní láskou. Tenkrát se poprvé a naposledy cítil šťastný. Jako lidská bytost, ne jen jako policista. Miako jej ale záhy záhadně opustila. I proto bere nyní dovolenou jako šanci vnímat svět kolem sebe jinak. A brzy zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miako před několika dny zemřela. Než odešla, sepsala závěť. Odkázala mu svůj nejcennější majetek. Něco velmi speciálního. Je to víc než dědictví, víc než dar a také víc než obrovský problém... (TV Prima)

Frajer42

Po delší době jsem si mohl Jeana vychutnat v roli, která mu byla ušitá na míru. Role drsného a neohroženého padesátníka mu skvěle sedla. O poznání méně mi sedla Rjóko Hirosue, a to navzdory tomu, že Japonky moje oči mají rády. Nevyhovoval mi humor založený na jejím nevkusným oblékáním a ztřeštěné povaze. Naštěstí to nebyl jediný styl humoru, kterým snímek disponoval. Bez přestání stříkající testosteron Jean Reno skvěle fungoval. Při scénkách, kdy létal vzduchem jeden Japonec za druhým, jsem se skvěle bavil. Pohanit bych si dovolil i soundtrack, který do velké části scének absolutně neseděl a působil maximálně rušivě. Děj byl velmi prostý, což v tomto případě rozhodně nebylo na škodu. Rozhodně se jedná o snímek v jeho přítomnosti lze strávit příjemné odpoledne či večer. Za mě lepší 3 hvězdy. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Asia_Power a uživatel AlistairMir. ()

MikeCool

Výborná komedie s Jeanem Reno, který opravdu pobavil svými hláškami. Celý film byl i citově zabarvený. Hubert (Reno) objeví svojí dceru (Miko), o které ani neví, že jí má. Když se s ní v Japonsku setká, dcera vyhrožuje, že až potká svého pravého otce, pošle na něho Yakuzu a v tu chvíli si Hubert uvědomil, že by nebylo zrovna nejlepší říci Miko, kdo opravdu je. ()

AllShallFall

Takový trošku komediální francouzský drsný Harry v podání Jeana Reno, podle oblíbeného Luca Bessona, "Drsný Hubert". Takže není divu, že se mi film libil. Bavil mě Michel Muller. Je to proste správný ucho, co do komedií patří. Zápletka nebyla něco úžasného, ale to mi vlastně ani nevadilo. Já se bavil. Za mě pecka film. ()

Sašenka165

Není to špatné, potěší to, ale za den si toho už moc nepamatujete. Myslím, že Reno má navíc, než na takovéhle filmy, ale zase tak špatné to nebylo a za tři hvězdičky to stojí, ne? ()

Slartibarkfast

Tak trochu bláznivá komedie, ale dívat se na to dá. Jean Reno, kterého mám rád pro jeho dramatické role, je tu tentokráte jako drsný agent, kterého bohužel vložili přímo doprostřed Francouzského filmového cirkusu. Inu.. myslím, že i 60% je moc, ale jak říkám: Dívat se na to dá a sem tam se člověk i zasměje. ()

Slarque

Po poněkud kostrbatém zhruba čtvrthodinovém pařížském úvodu se s přesunem do Japonska film roztáčí do vyšších obrátek. Rozhodně je to víc komedie než akční, ale pokud vám nevadí trocha nenáročné zábavy, není třeba nad tímhle křenem ohrnovat nos. ()

Bachy

Já mám Rena tak rád a ono přijde tohle. Ještě, že tam byla ta scéna na letišti a golf, jinak bohužel nuda. Když Reno v komedii, tak Drž Hubu. Škoda ()

LaciLC

Fakt vydarená japonskofrancúzska komédia s príjemným humorom a krásne odľahčenou atmosférou. Jean Reno opäť predviedol svoj komediálny talent a výborne ma pobavil. Rozhodne dosť nadpriemerná záležitosť. ()

Chrustyn

Čekal jsem rozhodně více akce (než jen trapnou závěrečnou přestřelku) ale díky Renovi jsem se celkem slušně bavil. ()

korbitch22

wasabi a operace corned beef,jsou ty nejlepší komedie,kde hlavní hrdina,nekompromisně likviduje svoje protivníky a neřídí se žádnými pravidly.film wasabi představuje skvělé herce,svižnou akci,skvělý humor a rozkošnou miko alias ryoko hirosue.bravo,bravo,bravo.tyhle ujetý francouze prostě zbožňuju.navíc tahle je jedna zmála,u které preferuji původní znění. ()

Jirka_Šč

Jean Reno v Japonsku, ve standardním francouzském stylu a s Ryoko Hirosue. Michel Muller je taky super, ostatní jsou jen kulisy. ()

Stanislaus

Když už francouzská komedie, tak rozhodně nějaká, kde hraje Funés. Jean Reno je sympaťák a díky Momovi (Muller) jsem se fakticky nasmál, ale na jiné žabožroutské klasiky to nemá. Zkrátka průměrná záležitost, která se hodí na zaplácnutí večera. ()

Xeelee

Bez Moma a s uvěřitelnějšími scénami Huberta (Reno) s dcerou by to mohl být dobrý film. Jako oddechovka se mi Wasabi líbil, ale scény typu Momovi nenastartuje auto, zázrakem zjistí kam Huberta odvedli a přijede (autem zboří zeď) pomoct Hubertovi potom, co ho chtěli zabít a všechny postřílel, v ruce drží (bůhví proč) odjištěnej granát, který pak po zběsilém úprku vybuchne (s dalšími dvaceti granáty v kufru auta), to je na mě fakt trošku moc. Místy skvělý akční film a místy taškařice plus pár vtipných scén a suchý francouzský humor. Při nakupování za doprovodu Voodoo People od Prodigy jsem čekal něco akčnějšího. Z tohoto tématu šlo vytěžit mnohem víc, scénář je poněkud slabší a filmu by určitě slušel vážnější tón. Verdikt: jdu si koupit atomový tapety, kde kolem atomového hřibu tancuje spousta lidiček techno. ()

eraserhead666

Zpočátku to vypadá na větší srandu, ale nakonec to ohledně humoru dost vyměkne. Dost mě zamrzela jen minirole Carole Bouquet. Pomáhá ale japonské prostředí. ()