Černé zrcadlo - Série 5 (2019) (série)

Rachel, Jack a Ashley Too (S05E03)

(epizoda)
  • Velká Británie Rachel, Jack and Ashley too
všechny plakáty

Osamělá teenagerka se zblázní do robotické panenky navržené podle popové hvězdičky Ashley O právě v době, kdy se Ashleyin život pořádně zamotává. (Netflix)

Yardie

Ulítlé, vtipné, zábavné, jiné. Tohle už hodně vybočuje z povětšinou vážné série, je to taková vtipná epizoda na rozloučenou. Nicméně, i přes ten odlehčený tón dokáže upozornit na několik nešvarů doby a to jsem asi ještě všechny na první dobrou nepostřehl a kdybych hodně přemýšlel, tak bych našel ještě další. Není to čistých 80%, takových lepších 70%. Ale spokojenost. Howgh! ()

LachtanShows

Vůbec na mě s tak nízkými čísly nechoďte. Jediné, co mi na téhle obzvláště tematicky nevídané povídce iritovalo, byl vyzpívaný chraplák Miley Cyrus. Nevím, zda je její skutečný, nebo záměrný pro postavu, kterou ztvárňuje, ale vůbec mi nesedl. Co mě ale vyhouplo do vesmírných výšin, je mezititulková scéna, kde se z té rádoby showmanky stane ta sexy Miley Cyrus a se skvělou Madison Davenport rozjedou tu správnou verzi ústředního songu. ()

andio

I když se mi hodně líbilo provedení této epizody a chemie mezi sestrami a ani ty komické scénky s "deratizací", atp. (které určitě nejsou důvod, proč by někdo sledoval Black Mirror) mi nevadily, nemůžu dát téhle epizodě víc než tři hvězdy kvůli pitomé zápletce a fakt hroznýmu endingu. 5/10 Nejlepší a nejhorší epizoda pátý série v jednom. ()

waits

Vzal jsem to odzadu, tahle povídka je pro mě první z Black Mirror, a jestli patří mezi ty horší, tak se na zbytek doopravdy těším. U nahozeného příběhu jsem měl tendence očekávat horrorový vývoj, ale tímhle směrem asi BM nechodí. Varovné poselství ke mě žádné nedolehlo, na to je epizoda příliš odlehčená, nicméně pobavil jsem se dostatečně. A Miley Cyrus v coveru Head Like a Hole od NIN ..slušná raritka. ()

IvcaSammet

Jsem si 100% jistá, že ve světě popu a showbusinessu to přesně takto funguje. Bohužel mě ale tento díl moc nebavil, nemám ráda Miley Cyrus a navíc závěr byl nehorázně přitažený za vlasy - vyhrocená honička s policií v super autě s kraksnou snížila hodnocení spíš pod průměr. A protože epizodě nedominovala ani tak technologie jak spíš smutná realita bez jakékoliv pointy, dávám přesný průmer. Epizoda by nebyla zas tak špatná nebýt stupidního konce. ()

Trilobitter

Na Black mirror hodně nestandardní zápletka plná teenage trapnosti. Paradoxně mě to ale fakt bavilo. Miley Cyrus předvádí uvěřitelný výkon a kdyby se místo zpěvem proslavila herectvím, vlastně bych s ní vůbec neměl problém. Šablonovité postavy sester "křehká tuctovka" a "ještě křehčí undergrounďačka" úsměvně připomínají, jací jsme všichni v tom věku byli. Pět hvězdiček bez mrknutí. ()

Fifer

Tak se mi to vážně nezdálo. Celá třetí epizoda Black Mirror je Miley Cyrus hrající ultrapopové předělávky Nine Inch Nails. Což mimochodem znamená, že Trentovy texty tu jsou prezentovány jako nitro rozervané post-puberťáčky, jajks. Pro fanoušky NiN povinnost. No, Miley to nezahrála vůbec špatně, ale já asi zůstanu u originálu. ()

Lukin413

Linka s přisprostlou panenkou se povedla, vztah obou sester je také na omezené ploše životaschopný, zneužití technologií blízké budoucnosti v kombinaci s idolizací celebrit tepe do živého ve stylu nejlepších epizod, jen to opět v závěru vyznívá celé tak nějak do prázdna. ()

ElStupido odpad!

Miley Cyrus jako utiskovaná umělkyně s citem pro poezii a originálními nápady na písničky? Ne, to není vtip, tvůrci to mysleli vážně. Jenže kdo to má tý oplzlý krávě s vyhulenym hlasem 40-ti letý cikánky věřit? ()

BaronDevil

Me tenhle dil neprisel tak hroznej (a ne - neposloucham Miley Cyrus - vlastne jsem ji ani nepoznal a zjistil jsem to az na konci v titulcich, takze jsem ani nevedel, ze ta hudba je od ni). Epizoda nebyla spatna, ale na druhou stranu musim souhlasit s terez.coufal - kdybych nevedel, ze je to z Black Mirror serie a kdybych videl to bez uvodnich titulku, tak asi ani nevim, ze to muze z Black Mirror byt. Takze ve finale - jako oddychovka docela dobry, jako Black Mirror zadnej zazrak. ()

Mngwa

Věřím tomu, že hodnocení je hodně ovlivněno diváky, kteří prostě apriori nesnáší Miley Cyrus, proto to relativně nízké číslo oproti jiným dílům. Její tvorbu ani osobnost moc nemusím, ale tady mi prostě sedla. Pro mě osobně jeden z nejlepších a nejzábavnějších dílů Black Mirror vůbec. A se zajímavou pointou, nebo možná dokonce se dvěma. Jedno téma, které bylo naťuknuté byla umělá inteligence a její použití pro umělé společníky a druhé se týkalo ne až tak hvězdného života superhvězd. Já prostě nevím co by fans Black Mirror ještě chtěli. ()

IvonaK

Asi jediný díl z tohoto seriálu který nerozhodí, ale naopak zahřeje u srdce. Určitě doporučuji aby si tento díl skoukly i dospívající děti. :-) Ostatní díly jsou opravdu pro dospělé. ()

oasismanik

Na západe majú Ashley Too, my máme Ludvika! Ako aj prvá časť tejto série, aj tá posledná by sa dala popísať ako taká neškodná blbostička. Piata, a zrejme posledná, séria bola samozrejme absolútne najslabšia, došli nápady a v najlepšom treba skrátka prestať, táto časť slabší priemer, neurazí, nenadchne, a že tu hrá Miley Cyrus som zistil až v záverečných titulkoch. Ale dám 4, keďže minulá časť bola výrazne slabšia a z nejakého dôvodu je v červenom. No a za NIИ samozrejme. ()

MartinTerran

Sice nijak zvlášť objevný či zajímavý díl, ale vtáhl mě atmosférou a jednoduše bavil ač je to docela předvídatelné. Robot je vtipný včetně jeho hlášek. Závěr byl dobrý pak se to i dalo poslouchat. ()