Zoom: Akademie pro superhrdiny

• USA Zoom (více)

Před mnoha lety sponzorovala americká armáda tým superhrdinů, který bojoval proti zlu. V jeho čele stáli Jack Shepard, známý jako super rychlý Kapitán Zoom, a jeho bratr Connor jako Concussion. Během pokusu znásobit jejich schopnosti, kdy byli vystaveni paprskům Gamma 13., se Concussion stal silnějším, současně se však obrátil proti svým kolegům. Všechny je zabil a napadl i bratra. Boj skončil explozí, během níž Zoom ztratil své schopnosti a jeho bratr byl vržen do jiné dimenze. O třicet let později zjistí doktor Grant, vedoucí projektu, že se Concussion vrací. Generál Larraby rozhodne o vytvoření nového týmu. Grant donutí zahořklého Jacka, aby se k projektu přidal jako poradce a instruktor. Jenže sestavit tým nebude tak snadné, protože mladí adepti na superhrdiny mají schopnosti spíš kuriózní než užitečné. Nakonec se členy stanou sedmnáctiletý Dylan West, který dokáže být neviditelný, šestnáctiletá Summer Jonesová s telekinetickými schopnostmi a dvanáctiletý Tucker William, jenž dokáže zvětšit libovolnou část těla. Výcvik postupuje stále rychleji a vyjde najevo, že Dylan je jasnozřivý. Díky tomu dokáže odhalit fakt, že jsou pro generála Larrabyho jen návnadou k odlákání Concussionovy pozornosti. (TV Nova)

Lilloos

Než si někdo začne dělat srandu ze superhrdinů, měl by si to nejprve dobře promyslet. Jinak nebude ani vtipný, ani nápaditý, ani jinak zajímavý. Zkátka dopadne jako tahle kravina, která v očích dětí chtě nechtě akorát tak podkopává supehrdinskou autoritu. Jediným světlým momentem celého snímku je písnička Hero, která ale v něčem takovém vůbec nemá co dělat. ()

rusty09 odpad!

Jak prostě tohle někdo může natočit, nafoukne si nudli jako balón a pak praskně?ňah,ňah, ňah, mrtě vtipný... ()

SpeedyCZ

Nejhorší film o Superhrdinech co jsem kdy viděl. Jedna hvězdička je za respekt k tématu a za roztomilou Courteney Cox, který si snad ani horší film vybrat nemohla. Nebrat.20% ()

gombarix

- - - zřejmě dost ubohá záležitost i v rámci žánru, ale bystrá Courteney se tu promenuje ve velkých plusových brýlích, což je samo o sobě nejmíň za 3 :-* ()

char_t

Na takovej odpad, jak naznačuje celkový hodnocení, bych to rozhodně neviděl - já se celkem dobře bavil :) Jasně, je to blbost, ale blbost komixově stylová, vtipná a krásně přehnaná :) Snad jen ta finální bitva, na kterou celou dobu trénujou, je dost nemastná neslaná. Taky bych chtěl do drive-inu zajet lítajícím talířem :D Souhlasící komentáře: nash., honajz ()

Ydrosten

Nevyužitá šance , udělat superhrdiny trochu jinak než sme zvyklí z " tvrdých " akčních filmů. Škoda no. Zajímavý nápad - nevyšlo to jak by asi mělo. ()

pepa3rd

Film, který běží tak nějak bez ladu a skladu. V podstatě se sice stále něco děje, ale mám pocit, že jen proto, aby se něco dělo. Chybí nápad, inovace, humor. Nemůžu říct ani to, že to je promarněný potenciál, protože už základní myšlenka je bez nápadu a jakýkoliv pokus o vlastní originalitu je spíše zoufalost. Skoro škoda času známých herců. Díky nim jsem přeci jen asi čekal příliš. 30 % ()

kluzo

No pravda, tolik známých komediálních herců si zasloužilo lepší scénář... Ale pro 5tiletá dítka na ráno na 7h (aby dala pokoj a nechala rodiče si trošku přispat) je to myslím dobré. ()

kersten

Pre deti, ale za pár fakt vtipných scén dávam o hviezdu viac. Ideálne na sobotné ráno, kedy nemusim skoro vstavat ale som už o siedmej hore aj keď sa mi ešte nechce vstať z postele a v telke dávajú takéto blbiny. Ale je to ozaj lepšie ako vstať z tej postele ()