Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ben Randall je držitel mnoha rekordů a za svůj záchranářský život zachránil již přes 200 lidí. Jenže jednoho dne má při akci záchranný vrtulník nehodu a zřítí se do moře. Benovi se podaří dostat do člunu, kam vtáhne i svého zraněného kolegu a nejlepšího přítele Carla. Než se jim však dostane pomoci, Carl umírá. Otřesený Ben uvažuje o odchodu, je však přeřazen na místo instruktora v elitním výcvikovém centru pro mladé záchranáře. Dostává na starost 30 mladých mužů a žen, kterým má předat všechny své bohaté zkušenosti. Vrhá se do výuky jediným způsobem, který je mu vlastní, a svými nekonvenčními metodami obrátí celý výcvikový program naruby. Pak narazí na domýšlivého plaveckého šampióna Jakea Fischera. Pozná v něm člověka, který má potenciál stát se nejlepším z nejlepších - pokud ovšem dokáže svůj talent zkombinovat s plným nasazením a vyhnout se chybám, které učinil sám Ben. Jake je brzy nasazen na svou první misi do divokých vod Beringova moře. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (321)

spaceboyCZ 

všechny recenze uživatele

Pozor spoiler: Dlouhodlouze (minimalne takovych 100minut) mel tento film u me jiste 4*. Ma to smrnc, ubiha to rychle, herci to hraji na vybornou a celkove se na to vyborne kouka...nicmene, pak to sleti ke klasickemu holywoodskemu sladaku, kdy se Costner obetuje, aby mohl Kutcher prezit a nest tak jeho odkaz dal. Samozrejme se to neobejde bez tech klasickych kecu, na ktere jsme zvykli atd. Timhle to trochu shodili...nicmene, i celkove z toho filmu nakonecvychazi trochu horsi 4*, takze si je stale zaslouzi...a kdyz to pobezi zase v TV, rad na to mrknu. ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Fajn, je to zaujímavé i dojímavé... ale tých klišé! Hlavným zámerom bolo asi nakrútiť film skladajúci poctu záchranárom, posilňujúci americký kult hrdinov a všetko ostatné sa zbúchalo podľa osvedčených, ale aj ošúchaných pravidiel Hollywoodu. Síce pekný film, no sledujúci presne danú a do bodky predvídateľnú líniu. ()

Reklama

genetique 

všechny recenze uživatele

Vymeniť vojenský výcvik za výcvik vo vode, vojenskú záchrannú akciu za záchrannú akciu v Beringovom mori a príbeh je hotový. Popri tom nejaké tie omáčky so vzťahmi, nabitý mužský testosterón a film šliape celkom slušne. Davis proste dostal zadarmo, bez námahy, už dopredu klasický trháčik, ktorý si na seba určite aspoň zarobí. To vodné prostredie a všetko v ňom a okolo neho na mňa síce zabralo, ale nie až tak ako som čakal. Kutcher pomaly vykukáva z nedozretého ksichtíku stupídnych komédií a Costner zabral tak, ako som to určite nepredpokladal. 75%. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Příjemná oldschoolovka o učiteli a žákovi, která vytahuje Keva Costnera z vod šedé průměrnosti. K předvídatelném příběhu se toho moc říct nedá, ale čas od času je třeba si u filmu prostě odpočinout a nechat se vést dobře známou cestou. Ashton Kutcher taky nehraje špatně a akční scény na moři mají celkem šmrnc. Pěkně to uteklo. P.S: Konec byl doják. ;-) ()

jojinecko 

všechny recenze uživatele

3,5*/5...Andrew Davis natočil drámu zo záchranárskeho prostredia podľa všemožných osvedčených trikov,stokrát videného storylinu a pod. Vtip je v tom, že ono to celé napriek hereckým "ne-esám", zabijáckej stopáži, pátosu, klišé a všetkému možnému funguje veľmi dobre! Ničím výnimočné ale poctivo odvedené remeslo a "dobrá komercia", ktorá neurazí... ()

Galerie (53)

Zajímavosti (6)

  • Více jak 27 tun ledu bylo navezeno do města Elizabeth pro napodobení prostředí na Aljašce. (D3VIL)
  • Postavu Marka Colbyho ztvárnil plavec Mark Gangloff, vítěz zlaté olympijské medaile z Athén 2004. (D3VIL)

Reklama

Reklama