Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  ***

  The Guardian je len ďalší snímok v zbierke Hollywoodu. Scénar je slušný, ale potrebovalo by to trochu viac. (Takýchto snímkov už bolo natočených mnoho). Kevin Costner sa snaží, ide mu to - kazí to však Ashton Kutcher, ktorý je úplne mimo. Jediný snímok, kde tento mladík to ako tak zahral boli Tie roky 70. Andrew Davis to zvládol, aj keď vsadil na istotu. Vo filme sa nájdu "dych vyrážajúce" scény, ale nieje ich mnoho, trochu hudby, Kevin Costner... 6/10(30.11.2007)

 • heyda
  ***

  Několik fází filmu velmi zdařilých - ať už výcvik v bazénu, Costner mlátící mariňáky či záchraňování kajakářů. Hudba se mi taky líbila, jenže zbytek filmu průměrný, Kutcher pro mě není herec, ale co je snad vůbec nejhorší, tak to závěr filmu, který je tak strašně holywoodsky trapný, že to víc jak na 60% nevytáhnu.(28.7.2015)

 • Xmilden
  ****

  Kevin Costner na svých bedrech s přehledem utáhne tenhle sice poměrně dlouhý, nicméně stále zajímavý snímek od kdysi skvělého Andrew Davise. Ashton proti němu vypadá jako takové telátko, tady naštěstí dostal takovou roli, která pokazit snad ani nešla. Možná kdykoliv jindy bych tuhle nacionalistickou srágorku odpálil, ale zrovna mě tak nějak padla do noty. Širé moře já prostě můžu. 70%(24.2.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $55,011,732Tržby Celosvetovo $94,973,540Tržby za predaj DVD v USA $53,808,639 //počet predaných kusov 3,187,245║ Dosť rozpačitý dej, kde je miestami zbytočne naťahovaná vata, technická stránka zvládnutá, výcvik zaujme, Costner ošumelí ale dobre dá sa, Kutcher tiež nebol ta najlepšia výhra do postavy záchranára on nevie proste vážne hrať, určite som čakal viac od tohto filmu. /55%/(11.11.2008)

 • Vědma
  ***

  Čirý průměr, který mě ničím moc nezaujal. Možná, že si film mohl vybrat, jestli chce být komorním a zajímavým filmem o výcviku záchranářů nebo dobrodružným katastrofickým spektáklem. Potom by z toho možná mohlo být víc. Takhle se kupilo klišé na klišé, z nichž mně nejvíc vadila Kevinova manželka. To je naprosto typické. Jsi hrdina, miluju tě, ale chci abys seděl na prdeli doma, jinak se s tebou rozvedu...(28.11.2010)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 11. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Více jak 27 tun ledu bylo navezeno do města Elizabeth pro napodobení prostředí na Aljašce. (D3VIL)

 • - Postavu Marka Colbyho ztvárnil plavec Mark Gangloff, vítěz zlaté olympijské medaile z Athén 2004. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace