Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

• USA Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (více)

Nejrychlejší muž na čtyřech kolech. To je Ricky Bobby (Will Ferrell) – mohutný vlasatý americký stroj na vítězství a jeden z největších jezdců série NASCAR v celé její historii. Je to sice trochu zabedněný idiot s poněkud větší dávkou odvahy, ale má všechno, co si může přát: luxusní dům, okouzlující manželku (Leslie Bibb) a tolik hamburgerů, kolik se do něj vejde. Rickyho super divoký životní styl však zasáhne nečekaná rána, když mu porážku uštědří namyšlená evropská jednička Jean Girard (Sacha Baron CohenBorat) a udělá z něj ubohou, vystrašenou trosku. Navíc si jeho ženu i úspěch přivlastní jeho stejně bláznivý "kámoš" Cal Naughton, Jr. (John C. Reilly). A tak Rickymu nezbývá než opět pořádně šlápnout na pedál, aby svou kariéru vrátil do starých kolejí, porazil Girarda a získal zpátky slávu a bohatství. Protože jak Ricky vždycky říkal: "Když nejsi první, jsi poslední!" (oficiální text distributora)

AbelXavier

Ferrell opet predvadi looserovskou postavu patrici napul do lecebny napul za mrize. Urcite zabavnejsi nez Kicking and screaming nebo Zpravar, kde slo jenom o zdimani propoceneho trika, ocenuji vybornou kameru a spoustu usmevnych zablesku. Navic detinske reseni point tolik typicke pro filmy skupiny Rat Pack je temer bezchybne, stejne jako vsudepritomna reklama.Mnohymi nedocenene u me mozna precenene. ()

Weruss

Osobitý humor Willa Ferrella může být pro někoho málo. "The ninjas are trying to get me." - to už jsem plakal. ()

jda23

Zabava z kategorie pro-debilita and I like that ! Skae-n-bake is a non-sence, a potom vždy smiech. Neodporucam kazdemu a chapem aj najhorsie hodnotenia, pre blbcov ako Ja - very funny a very prirodzeny smile. Ale ved komici sa zišli, plus jeden magor. Aha, a ešte je konečne vysvetlene akemu tlaku, su tito jazdci, vystavovaní :))) Mr. Happy ()

PedroPo

...a já se tak těšil! Přesně jak napsal "tron" - Zprávař, Zoolander (a pro mě ještě Mládí v trapu) jsou o ligu výš. Tady už je to jen povětšinou trapné (ale ne vtipně trapné, jak jsem od Ferrella byl zvyklý). S. B. Cohen to nezachrání - naopak, spíš mě tam štval a připadalo mi, že on sám by asi byl radši někde jinde. Škoda, přeškoda. ()

Klokani_koul

"Wow. I feel like I’m Highlander!" "What is the Highlander?" "It’s a movie. It won the Academy Award." "Oh for what?" "Best movie ever made" ()

Euchrid

Tak tady s kozlem ty pětky prorazíme! Ještě těd se nahlas směju (jenom po mě prosím nechtějte nějaké LOL-ko), když vzpomínám na nejlepší scény a fórky. Zvlášt Rickyho rehabilitace v nemocnici je nářez..."I´m so paralyzed!!" ()

-henry-

Přiznám se, že s tímhle typem filmů nemám příliš zkušeností, ale u tohoto jsem byl okouzlen jeho trapným, debilním, bizarním a nekorektním humorem, přisprostlostí, snahou nabourávat klišé a to celé ve velkolepém balení drahých nascar závodů. Jednoduše: povedená americká zhýralost. ()

BaronX

"... to je vážně těžké rozhodnutí. Ale promyslela jsem si to a chci ho odpojit" "Madam, Váš manžel neumírá. Jen si zdřímnul!" Will Ferrell je opět ve formě a tentokrát mu skvěle sekunduje Sacha Baron Cohen, který si střihnul francouze tak dokonale, že je těžké uvěřit, že jím opravdu není. Příběh je trochu obehraný, máme tu šampiona, přijde krize, tápání a návraty. Ale co, hlášky jsou ve filmu tak geniální, že si tenhle "závod" rozhodně užijete. ()

markyzgero

i kdyby měl ferrell zrzavou prdel, stejně ho budu adorovat. čim hloupější vtip, tim větší pocit, že takhle to má bejt. klouzejme po povrchu, protože jedině tak poznáme, co je overground. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Možná škoda, že to mělo 2 hodiny, protože si to neudrželo až tak zábavné tempo, ale jinak klasická ujetá a trhlá "ferelovka". ()

Uesbe

výborná hovädzina marinovaná redneck omáčkou a trápnym humorom za všetky drobné.......tuším dám 4* ()

Stanix

Ale jo nakonec to nebylo tak hrozný jak se z prvních 20 minut zdálo. Docela se to rozjelo a dokonce to mělo i něco jako spád děje, přitom taková blbost že? Dostavily se i salvy smíchu ve scénách s neviditelným ohněm. ()

mikhail

Priemerná komédia, ktorá za svoje 3 hviezdičky vďačí najmä "Boratovi". Veľmi ma potešil výkon Johna C. Reillyho. Naopak Will Ferrell ako hlavná postava nazahviezdil. ()