Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora)

Derek

miestami totalna hovodina ale cuduj sa svete obcas to bolo tak infantilne az to bolo vtipne, hlavne shawn wayans je miestami svojou detskostou totalne haluzny. ku koncu to zacina vyzerat ako nejaky extremny klon sam doma ktory nieje prilis vtipny ani napadity, ale celkovo to nie je taka blbost aku som ocakaval podla traileru. a kerry washington v ulohe vanessy je neskutocne naaaaadherna. ()

kajas

Kamarádka mi "Pidihajzlíka" půjčila s tím, že se určitě nasměju. Film jsem si tedy pustila, ale když jsem viděla, že je plný černochů... no, řekla jsem si, že to určitě bude nějaká sprosťárna. Byla jsem příjemně překvapená a smála jsem se opravdu hodně. ()

Colonist

Podobné filmy sice opravdu nemusím, ale už se tak nějak stalo, že jsem se připletl k jeho sledování. A co pro mě bylo překvapující - přežil jsem to a občas se i bavil. Humor téhle komedie nepatří zrovna k tomu nejinteligentnějšímu (však také zhruba každých pět minut někdo dostane něčím do koulí), ale objevily se zde i dobré momenty, u kterých jsem se chtě nechtě musel smát. Dávám sice jen dvě hvězdičky, ale pro tento druh filmu je to ode mě velice kladné hodnocení. Já se u toho bavil. Stydím se za sebe. Občas si asi člověk musí trochu vypláchnout hlavu podobnou hovadinou... ()

MessiM

Nesympatické postavy, hraní jako na zchátralém ochotnickém divadle a s komedií to má společné asi to, jako obsluha benzínové čerpací stanice s přistaveným Lamborghini na parkovišti. Absurdní, hloupé a bezduché plácání jako živé vysílání z parlamentu, kdy se někdo pokouší o vtip. ()

Agent006 odpad!

Eh, tak snad bych i ocenila tu snahu o humor, ale tady se to dosti vymyká z rukou a směřuje k neskutečný trapnosti, která je teda předevšim zapříčiněná hlavní myšlenkou - nastrčit dospělýho chlapa, aby předstíral mimino. Co to sakra?! ()

Tuomi

Byla tu jen jedna trišku vtipnější scéna - když se hrál americký fotbal. Jinak nic moc a mockrát jsem měl chuť to vypnout, ale vydržel jsem :) ()

Amroth666

Viděl jsem hodně komedií, ale už dlouho mně nějaká nepřinutila přemýšlet o vyšším hodnocení. Tahle komedie je prostě dobrá. Příběh je skvělý, hodně se zamotává a je to více zajímavější. Proč ale dávám 3 hvězdy? Kvůli trapnému nápadu vykrást neoriginální a z filmového hlediska už okoukaný trik s diamantem, který se musí najít a taky kvůli občasným výkyvům režie. Daleko více mně bavil Calvin Simms - ____"Kuku keke", "Kuku keke". ____ U toho jsem se fakt smál. Ten herec mně dostával. Jeho výkon byl více než dobrý a jsem rád, že ani mezi nabouchanými negry se neztratí a své miminovské herecké umění může uplatnit v tomto filmu. ()

enjoi

Další z řady amerických "sraček" z dílny bratří Wayansů. Absolutně ničím nepřekvapí, nemá nic nabídnout a taky si nezaslouží víc jak 3 hvězdičky. Jenže mně se tyhle komedie líbí :D. 70 % ()

zette

Zase takova hruza to neni, jak jsem si myslel. Hlaska dedy, " chvili jsem si myslel, ze jsi Chucky "... " nebo prohledejte medvidka, on vi " me fakt pobavily. Trapne to sice je, misty ale i trochu vtipne a nemyslim si, ze zrovna tohle by mel byt odpadovy film. ()