Magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. (Česká televize)

Cortesz

Jednu hvězdu dávám za původní kinobox na kterej sem často koukával, ale co se toho chopil Čtvrtníček, kterého úpřímně nesnáším za ten jeho pro mě odpornej (ne)humor, kterej je o tom, že si dělá srandu ze všeho a všech. Navíc zde vypadá jako debil. ()

LuNaj

Původní Kinobox byl sice lepší, ale když ono nic jiného o filmech není. Snad ještě nějaký pořad na óčku a Top TV. Jsem filmový fanda, takže Kinoboxu dávám z milosti 4* ;-) ()

xxlch

Pro moje "já" je todle něco,co by bez moderátora bylo o něčem.Poňádž u nás jiný takovýto pořad zatím nebyl,občas jsem kouknula-ale opravdu jen občas. ()

habertek

To byl skvělej pořad! Člověk hned věděl co se bude natáčet, co půjde a co už v kinech je, co bude a je na v té době ještě kazetách...Fakt škoda, že už ho nevysílají! ()

curfew77

Hodnocení samozřejmě platí pro rané díly s Romíkem a Milošem, jejichž třeskuté skeče naroubované na devadesátkové hollywoodské hity byly naprosto nesmrtelné. Na gymplu jeden ze základních kamenů televizní zábavy. 80 %. ()

(fjw)

Kinobox je zpátky. Už matně si vzpomínám na starou verzi, ale utkvělo mi v paměti, že když měl premieru Jurský Park, tak celý díl Kinobox se mu věnoval:) Nyní se Kinoboxu se Čtvrtníčkem opět zvedla kvalita:) ()

quasar

Stejně jako většina hodnotících: s Holým a Kohoutem za 4, bez moderátora za 2 a se Čtvrtníčkem 1- za ten trapný projev. Kde je ten Čtvrtníček ze Sody a Obsluhoval jsem... Jeho projev se posunul od recese a černého nevypočitatelného humoru k naprosté trapnosti a upocené snaze za každou cenu říct něco vtipného. Mám pocit, že to začalo někde u "Vodafounu"... ()

gotham

Opravdu jen průměrný pořad o filmovém dění, který těží z toho, že tady je naprosto nulová konkurence. 50% ()

Igy007

Dávám 5 hvězd za zlaté časy s Kohoutem a Holým. S nimi se pořad zrodil, s nimi také zahynul. Miloš & Roman forever ! ()

Werewolf2

Budme radi, ze mame alespon ten kinobox, ze...Na (z)nove by to melo prisernou znelku a dementniho moderatora. Treba Lohlika (Housku), nebo Chalabalala..la..la..lu...ehm :-) ()