Magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. (Česká televize)

Oktavianus

Když si vzpomenu, co tam kdysi Holý s Kohoutem vyváděli, parodovali jednotlivé scény z filmů a podobně, to byla paráda. Ale pak už to šlo do pekel. ()

anderson

Môj milý ripo :-) a z akého dôvodu by sa program ako KINOBOX nesmel hodnotiť ? Nielenže nás informuje o časti filmového diania v ČR ale v predchádzajúcich rokoch, keď tam vystupoval ROMAN HOLÝ aj s parťákom, som sa pri každom vydaní váľal od smiechu. Škoda, že slovenská relácia NOVÉ FILMY V KINÁCH (neskôr FILM & VIDEO) zanikla. Čo keby si to sem tiež nahodil synak ? :-) (8.12.2005) ()

SOLOM.

Svého času jsem měl tento pořad o filmových novinkách hodně rád. I já v něm našel řadu inspirací a dvojice moderátorů nebyla rovněž vůbec špatná. Jejich forma byla zábavná, poutavá – no prostě OK. Když se toho chopil Péťa Čtvrtníček, už to bohužel tak zábavné nebylo. Jako herce a komika ho mám rád, ale postupem času ty jeho gagy zaváněly i mírnou trapností a to je ještě slabé slovo. ()

duklak2

Velice zajímavý týdeník, který jsem před několika lety hltal. Znělku nikdy nezapomenu. Kinobox, kýnóbox, kinobox, kýnóbox. Jó to byly časy, když to uváděli Holý & Kohout. Bylo to povedené a zajímavé. Dříve jsem to velmi sledoval. Bavilo mě to, i když v dětství jsem se o filmy moc nezajímal. Se Čtvrtníčkem jsem viděl jen jeden díl a vůbec mě to nechytlo. Snaží se být vtipný, ale já z něj mám husí kůži! Takže tři hvězdy za dřívější díly. Škoda, že nějakej takovej pořad nevymyslí TV NOVA. Protože přeci jenom, dnešní svět žije filmem, lidi navštěvují houfně kina, ale informace o filmech musíme hledat na internetu. ()

6thSun

Jestli na něco v bedně koukám pravidelně, tak na Uvolněte se, prosím a právě Kinobox. Čtvrtníčkův humor je něco co mně tady scházelo, nevím, proč neuvádí Českýho lva, je jedinej, kdo se zase může přiblížit Duškově genialitě. Nebojí se jít až za hranici trapnosti humoru, kde se ale právě vtip povyšuje nadruhou. Tohle už umí jen Mistři, jakkoli může někomu tento tilul ve srovnání se Čtvrtníčkem připadat absurdní. Na to já kašlu, pokaždý se královsky bavím, takže díky, Petře a DOBRÝ KAČER! ()

BoPo

Starý dobrý Kinobox (Holý s Kohoutem) bol kultovou záležitosťou. Potom boli roky sucha. No a teraz je tu opäť Kinobox, ktorý sa oplatí sledovať. Čtvrtníček to oživil a vrátil tomu zábavnosť. ()

BigDeal

Poteší síce trhlý moderátor, ktorého absurdné keci nemajú konca, keď však príde na filmové novinky, či iné záležitosti, po skončení relácie zistíte, že vlastne nič nové o spomínaných filmoch, čo by stálo za zmienku neviete. Nezáživné rozhovory, nezaujímavé reportáže, pár trailerov a minimum recenzií... ()

svik

Co víc si přát vím, že toho zde hodně schází, ale ukažte mi něco lepšího v televizním podání. hodnotím od ted změnu kinoboxu je to velice slabý pohled do sveta fimu ()

Kryton

Za holého s kohoutem bych dal plný počet. Sice se čvtrníček snaží , ale někdy to vtipné moc není a někdy až moc. Zase na druhou stranu v TV csfd nevysílá.Dobrý kačer! ()

depony

Zpočátku to bývávalo vtipné, protože Roman Holý s Milošem Kohoutem měli přesně ten břitký humor, který vyplňoval místa poměrně slabá a bezduchá. Bez moderátorů už to působí naprosto stereotypně a bezduše a celkově ztratil Kinobox na své působivosti. Škoda ho. ()

Vojcl

Výborný pořad o filmech, jaký na komerčních televizí znatelně chybí... Škoda,že je obvykle vysílán v době kdy moc lidí u obrazovky nesedí... ()

gogos

Zajimavy porad s ukazkami a vubec s materialem kolem filmu. Jenze ma take nevyhodu v tom, ze nez se nejaka udalost natoci, muzete si o ni precist uz davno na netu :D ()