Magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. (Česká televize)

Pump

Ještě v dobách kdy Kinobox uváděl Roman Holý a ten jeho prima parťák, patřil tento pořad mezi mé oblíbené a nenechal jsem si ujít žádný díl nebo jeho reprízu. Po té co ČT začala nesmyslně šetřit, stal se z toho paskvil pouze s mluveným slovem a ukázkami filmů. Nevím jaká je dnešní podoba pořadu, třeba se někdy zase podívám. ()

smolicek04

Neviem prečo tu niektorí píšu že to vôbec nieje humorné...Veď to je predovšetkým niečo zo sveta filmov čo nové sa deje vo svete kinematografie.....nemá to byť zábavné.....ale poučné. Si prečítajte žáner, a potom komentujte! ()

Pražák

Teď jen průměrný pořad ve kterém se nikdy nedovím nic novýho a jediný na co mě jakžtakž baví je koukat z nostalgie moderátor Čtvrtníček (který připomene chvilkama své zlaté okamihy z České sody). Holý&Kohout ovšem byli na pět hvězdiček! ()

V.Silver

Kohout a Holý byli nepřekonatelní, dodnes se pamatuji, jak jsem nedočkavě seděl u televize a těšil se na další scénku, kterou tohle příšerné a zároveň úžasně geniální duo vymyslí. Když pak byli nahrazeni Čtvrtníčkem, byl jsem trochu zklamaný, ale i on svoje "hájení" ustál a jeho specifické glosy také našly svoje místo. ()

Krasus

Sice je to někdy poměrě trapné,hlavně s Čtvrtníčkovým humorem a neustálým řvaním "KINOBOX",ale je to filmový pořad a spolu s Filmopolisem jediným u nás. ()

pfa

Kinobox je asi nejlepší, když je prostě bez moderátora. Ale ten "Čtvrtníčkový" je v pohodě a dokonce i vcelku zábavný. Předěly jsou teda strašný. [8/1O] ()

Richard_Ba

Jednoducho milujem ako Petr Čtvrtníček paroduje Přemka Podlahu a prísne vzaté celý Receptár. Skúste si to všimúť ak ste si to ešte nevšimli... ()

Frankie

Nabízí se otázka, jestli Vachlerově páce v ČT máme být vděčni za udržení Kinoboxu v programu jako prakticky jediného filmového týdeníku nebo si do něho a tvůrčího týmu kopnout a obvinit je ze sveřepého setrvávání ve stále stejném zaběhnutém schématu a nékolikaletém zamrzunutí na svém "životním minimu". ()

Lavi

Výborný Čtvrtňa se sice nevyrovná Kohoutovi s Holým, ale i tak se jedná o zmrtvýchvstání tohoto pořadu. A ty různé komentáře, recenze a reportáže nehodnotím, v tom se nevyznám. ()

bari68

Pre filmového fanúšika je to v našich končinách to najlepšie čo môžme na televíznych obrazovkách zhliadnuť. ()

Zagros

Svého času pro mě zásadní zdroj filmových novinek. Je pravda, že je to už skutečně dávno, ale pamatuji si, že jsem se vždycky těšil. Bylo to svižné, vždycky jsem se něco nového dozvěděl, podíval na kraťoučké ukázky a začal se těšit na nové filmy. ()

wosho

Sice to nedosahuje na kvalitu první verze s Romikem a Milošem,ale ČTVRTNÍČEK je boží a jeho humor je moje nota.Díky bohu za to,že se Vachler vrátil k humornému stylu a nezůstal u sice graficky moderního,ale nudně dělaného víčtu premiér a novinek. ()

Milan25

Je až pozoruhodné, jak se dá takový pořad posrat. Nemoderovaný kinobox jsem ohodnotil 4*. Ale nová verze moderovaná velice trapným, rádoby zábavným Čtvrtníčkem je naprosto strašná. Nevim co bylo důvodem takové změny, ale rozhodně to nebyla změna k lepšímu. Dávám hodnocení takto, starý Kinobox 4*, nový Kinobox 2* ()