Magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. (Česká televize)

korok

V době kdy člověk něměl doma přístup k internetu, to byl velmi přínosný pořad pro fandy filmového průmyslu a nejinak tomu tedy bylo i u mě. ()

maaan

Na starou verzi jsem za mlada koukal hodně, s našim vesničním výběrem programů ČT1, ČT2 a buranů z Novy to nemělo velikou konkurenci. 50%_&_3***. ()

cogi

ale tohle hodnocení patří, dokud to bylo bez moderátora, s Petrem Čtvrtníčkem .. ten byl trapný a polovinu času prokecal místo, aby se pouštěly ukázky, reportáže apod. ()

PolluxGem

Zlatý starý Kinobox. Jinde mi Čtvrtníček nevadí, ale v tady je příšerný. Jeho rádoby vtipy jsou spíš k pláči než k smíchu. Z druhé strany je pěkné si poslechnout nějaké ty perličky z filmu. ()

Sosak

Dobrej informační pořad o filmech. Od dob České sody se hodně změnilo - Kinobox přestal moderovat Holý s Kohoutem, což byli řízci a Petr Čtvrtníček poněkud opadl co se vtipu týče. Mno a to je dnešním moderátorem...ale smějte se - bude hůř... ()

dessa

Čtvrtníček je bůh!!!!!!!!!! Recenze občas nůďo, ale ty Čtvrtníčkovo kecy... "Pán se nás ptá, kde se žije líp, jestli v Praze nebo v Brně. Na tuto otázku bohužel nemůžeme odpovědět, protože bychom přišli o všechny diváky z Brna..." ()

Zoltarr

5 hvezdiček a to za éru kdy pořadem provázeli Romik a Míla r.i.p. Podle průměrného hodnocení co tady vidím ty dva frajery pamatuje jen málo kdo. ()

kukkik

Tak, já jsem mladší generace a tenhle pořad si vybavuju jen jeno matnou vzpomínku z dětství, která mě nikdy nijak neoslovila. Teď jsem se podíval na víc jak hodinové záznamy tehdejších dílů a to vám povím, to je velebizár. Devadesátky z toho čiší plným proudema je až k nevíře, že ty nevtipné a především neskutečně bizarní scény, parodující propagované filmy, tehdy mohli vysílat v celostátní televizi. Takový artefakt doby, kdy nic pořádného nebylo a to, co bylo, si pamětníci malují dorůžova. 1/5 ()

denbrough

Stávající forma Kinoboxu nestojí za nic. "Kohout s holým" - to bylo jiný kafe.. Jsem velký fanoušek filmů, a představoval bych si mnohem důstojnější pořad v české televizi. Ale co... Ať si dávají co chtějí, já mám www.csfd.cz :-) ()

raiN[ratm]

Nie že by som nemal rád Čtvrtníčkov humor, ale starý Kinobox som mal oveľa radšej. Bola to možno moja vôbec najobľúbenejšia relácia .. už len kvôli tej zvučke :-)) ()

Clark_Kent

Tak tohle byla, vždycky moje denní dávka, přímo do žíly. Hlavně svého času ten nejzásadnější zdroj o new movies ze zahraničí. Chlapci Holý a Kohout, opravdu šlapali. Ovšem do té doby, kdy přišel rádoby Čtvrtníček, kterej to ve finále dobře podělal. ()