poster

Jumanji

 • USA

  Jumanji

 • Slovensko

  Jumanji

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Thriller

USA, 1995, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ramirez85
  ****

  Perfektní film pro celou rodinu, zábavný a v některých situacích i docela dost napínavý (pamatuju se, že toho lovce, či co to bylo, jsem se jako malej sopel i docela bál). Triky výborný, ale herecké výkony především Mr.Williamse a Ms.Dunst jsou nezapomenutelné. Rozhodně si to při každé TV repríze nenechám ujít.(24.7.2012)

 • Hismael
  ****

  Je to už dávno co jsem tenhle film viděl na HBO, ale za to jsem ho viděl snad 10 krát a pořád mě to bavilo. Některý zvířata sice vypadaji trochu uměle počítačově, ale to tady není skoro žádný problém, protože všechno ostatní je skvělý, hlavně příběh, který je opravdu dost nadprůměrný a je potřeba ho pochválit. :) Jeden z těch lepších rodinných filmů pro každého.(30.12.2009)

 • MISSha
  ****

  ''V džungli budeš tolik let, než na kostkách padne pět.'' Nezapomenutelné, naprostý kult z mého dětství. Viděla jsem ho nesčetněkrát a ani dnes nestrácí ani o píď ze svého původního kouzla. Dále vynikající ''dunivá'' hudba ze které při poslední scéně až mrazí, důstojné efekty, vynikající Williams a mladičká Kirsten. Jeden z nejlepších rodinných filmů.(17.7.2010)

 • CaptainNor
  ****

  Na americké filmy s drzými fracky nemám nervy, ale tady to absolutně neplatí. Jumanji je vynikající nápad, který nepředbíhá realizaci. Všechno tady funguje jak má. Film má vysoké tempo, spád, úžasné efekty i herecké výkony. Režisérovi zde evidentně rostla s jídlem chuť, kterou zúročil v Jurkém parku 3(12.8.2014)

 • Tuax
  *****

  Jako puberták jsem tento film míval hodně rád a i po dnešním shlédnutí jej můžu stále řadit mezi mé nejoblíbenější rodinné filmy. Je v něm mnoho co mě fascinovalo dříve a přetrvává to dodnes. Jen dnes už ty efekty a loutky vypadají nezvykle na dnešní trikové poměry. Přesto jsem si to opět užil a na chvíli se vnořil do fantazie tvůrců i své, kdy by si člověk aspoň trochu šílený chtěl zkusit takovou hru Jumanji. I po letech to neztrácí kouzlo, což je fajn. 9/10(8.3.2012)

 • - Všechna zvířata vznikla v počítačích Industrial Lights & Magic George Lucase, jež poprvé divákům představily fotorealistickou zvířecí srst. (Cherish)

 • - Keď policajné auto mizne v priekope, jeho poznávacia značka sa zmení z G2298 na CFJB95. (Greenpeacak)

 • - Náctiletý Alan Parrish (Adam Hann-Byrd) má oči hnědé, ale dospělý Alan (Robin Williams) má modré. (Aknah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace