Šarmantní podvodník Viktor neztrácí po propuštění z vězení čas a hned se pustí do nových podvodů. Nejprve prodá dům své milenky Heleny, aby získal peníze na věno své dcery Katrin, a pak se pokusí prodat jachtu, která mu pochopitelně nepatří. Pak ale dojde v jeho životě k osudovému zlomu - setkává se se svou kurátorkou Charlottou. Z lásky k ní začne dokonce uvažovat o tom, že by přestal spolupracovat se svým komplicem Kamilem a napravil se, jenže v rozhodující okamžik ho svým nečekaným návrhem zaskočí sama Charlotta... Kriminální komedii Philippa de Broky vévodí okouzlující Jean-Paul Belmondo v roli rozpačitého zamilovaného podvodníka. (TV Prima)

bertrand

Belmondo jede na vlně totální anarchie a veze s sebou všechny, kdo se mu postaví do cesty....ještěže ve druhé půli trochu zpomalil, protože panu Bertrandovi docházel dech a potřeboval zatlačit bulvy zpátky do důlků očních. Nejlepší Belmondova komedie. "Kde jsou dnes Belmondové minulých dní?!" křičí pan Bertrand nepříčetně kdykoli zapne TV set. ()

PORTER44

Ztřeštěná komedie s Belmondem ze začátku nebylo jasné o čem film vlastně je až po několika minutách jsem pochopil že příběh je o podvodníkovy který okecá a prodá vše co chce a nakonec naplánují se svým strýcem loupež obrazu.Belmondo předvedl opět své herecké umění ať už velkou spoustou humorných dialogů,snad třičtvrtě filmu mluvil jenom on,tak spoustou převleků a gegů ale bohužel pro mě to byl jeden ze slabších snímků,některé humorné scény byli praštěné až otravné a přehrávané. ()

StarFsh

Výborná komédia v ktorej JPB predvedie, aký bol živel. Mám rád staršie filmy, ktoré sú postavené na hereckých výkonoch a nie na efektoch. ()

mover

Bohémský mladý svěží nadšený vtipný originální perfektní Belmondo. Tahle role mu přesně sedí, Bebel tisíckrát jinak, pokaždý přesvědčivý, bravurní. Komédie má navíc děj, humor, známé herce, pěkný auťáky, ale neni přeplácaná. Nic proti ostatním veselohrám jako Velikonoce nebo Acapulco, ale nenapravitelný je taky neokoukaný. Byla by škoda dávat míň jak 5 hvězd. ()

Zemřel herec Charles Gérard

Zemřel herec Charles Gérard

20.09.2019

Ve věku 92 let zemřel francouzský herec Charles Gérard. Gérard patřil mezi oblíbené spolupracovníky režiséra Claudea Leloucha (Dobrodružství je dobrodružství) a byl také blízkým přítelem herce Jean… (více)