Šarmantní podvodník Viktor neztrácí po propuštění z vězení čas a hned se pustí do nových podvodů. Nejprve prodá dům své milenky Heleny, aby získal peníze na věno své dcery Katrin, a pak se pokusí prodat jachtu, která mu pochopitelně nepatří. Pak ale dojde v jeho životě k osudovému zlomu - setkává se se svou kurátorkou Charlottou. Z lásky k ní začne dokonce uvažovat o tom, že by přestal spolupracovat se svým komplicem Kamilem a napravil se, jenže v rozhodující okamžik ho svým nečekaným návrhem zaskočí sama Charlotta... Kriminální komedii Philippa de Broky vévodí okouzlující Jean-Paul Belmondo v roli rozpačitého zamilovaného podvodníka. (TV Prima)

Pecival

Nezastavitelný příval energie a elánu v podání Belmonda, který sice točil pořád stejné role (v komediích), ale byl v nich naprosto nepřekonatelný. Hromada skvělých gagů a neskutečně pohodová záležitost. Pro mě poměrně nečekaný konec, ale jak se trefně vyjádřil kamarád: Belmonda nelze zkrotit, to by ty ženské nebraly :) ()

IMPAIRED

Výborná komedie, Belmondo jako lhář s neutuchajícim zdrojem energie pro svoje výmysly podvody a přetvářky, parádní zábava. ()

Čtec

Sice se zde vyjímečně nespouští po provazovém žebříku z helikoptéry, ale jinak je v tomto filmu Belmondo ve vrcholné formě. Hýří dokonalými převleky, v jednom z nich je téměř dokonalým panem Tau, včetně deštníku. ()

bloodvomit

Belmondo rozjetej na max. Frajer co se kolem každýho prožene a aniž by si dotyčnej všiml o co běží má prázdnou šrajtofli a akcie neexistující firmy.... v tomhle stylu se to celý hrne. Rámec klasickýho francouzskýho filmu 70. let baví téměř vždy a francouzi přehrávaj už od přírody, proto jejich komedie působí tak zběsile a díky tomu to celý vlastně hrozně rychle uteče. Belmondo v nejlepších letech prostě uměl ;-) ()

SG-1

"Tedy já myslím, že můj pan otec se trochu zlobil, že jsme vypnuli poplašné zařízení." -kurátorka- ()

klukluka

Nelíbilo se mi to. Bylo to hrozně afektované, totálně přemrštěné naprosto ve všech ohledech. A já jsem se nad to nedokázal povznést a nějak se s tím vnitřně sladit. Dokonce se mi tady nelíbil ani Belmondo, a to už je skutečně co říct, když jsem ho zařadil i do své herecké TOP 10. Proč tedy 3 hvězdy? Po pravdě řečeno vlastně pořádně nevím. Ale vychází mi to na nějakých 50% (za pár slabších vtípků, za pěkná auta, za hezkou, spoře oděnou slečnu) a to na ty tři pecky stačí. ()

Han22

Klasika, která mi moc nechutnala. Ne že by to byl špatný film, jen Belmondo hraje takového šmejda, magora a hajzlíka a navíc chlápka, který co slovo, to lež, že mi jeho postava absolutně nesedla. Spíše jsem ho měl sto chutí zabít, protože lidi jako on v reálu úplně nesnáším. Pár dobrých scén se najde (např. sex versus vykrádání muzea), ale jinak docela o ničem. ()

Bohemák

Na můj vkus už trochu moc bláznivá komedie. A to ne tím stylem, kdy jde fór za fórem. Ale pořád jedna z těch nejlepších francouzských věcí, co během roku televizí proběhne. ()

Ixbalanke

Kromě toho, že je ten film hrozná nuda a kromě pobíhání Belmonda tam a zpátky se tam nic neděje, tak chování té ženské bylo absolutně ... pro mě nepochopitelné. A úplně mě dostala na konci: "Však tu máte ženu, která dětem navaří!" Nejsem nějaká radikální feministka, ale tohle už na mě bylo moc. :) ()

Zombi

Tenhle film by byl v podstatě hrozná blbost a pravděpodobně by nebyl ani moc zábavný, nemít v hlavní roli Belmonda, který tu řádí jak utržený ze řetězu. Ano, Belmondo táhne celý film, lže, dělá podfuky, svádí ženy, krade obrazy a jeho charismatu a šarmu nic a nikdo neodolá, navíc je alergický na štafle :o) ()

Mikino00

Mělo by se to spíš jmenovat Nezastavitelný, Belmondo se totiž ani na vteřinu nenastaví. Na začátku je to vtipné, ale postavit na tom celý film není zrovna nejlepší. Jediné co je třeba vyzdvihnout je vozový park, kterým jezdí Belmondo, krása. ()

aLPaC

Belmondo tady opravdu řádí a je skutečně nenapravitelný tak, jak to máme rádi. Natáčení musela být neskutečná zábava. ()

Jayem

"Pane vy máte fúzy? Ja som vždycky mal fúzy. Pane kde máte fúzy? Čože ja som fúzy nikdy nenosil." Jedna z najlepších Belmodových komedii. ()

mira007

Jsem fanda Belmonda, ale jeho film Nenapravitelný o podvodníkovi, který jede šméčka 24 hodin denně ve zběsilém tempu jsem viděl dnes poprvé a ohodnotím ho jen třemi hvězdami. Mám rád Belmondův osobitý styl, ale tady to bylo jak na steroidech až to vypadalo jako přehrávání. ()

arcticsky

Klasická kaskáda vtipných převleků a prolhaných, oblbovacích řečiček napsaných přesně na tělo Belmondovi. Ten je zde samozřejmě ve svém živlu a jeho skvělý český dabér taky. ()

Zemřel herec Charles Gérard

Zemřel herec Charles Gérard

20.09.2019

Ve věku 92 let zemřel francouzský herec Charles Gérard. Gérard patřil mezi oblíbené spolupracovníky režiséra Claudea Leloucha (Dobrodružství je dobrodružství) a byl také blízkým přítelem herce Jean… (více)