Mise na Měsíc 3D

Magnificent Desolation: Walking on the Moon 3D

Dokumentární / Dobrodružný

USA, 2005, 40 min

Můj první vyděný 3D film a hned naprosto úžasný.Spojením geniálních záběrů,krásných prostřihů a vhodných komentářů se tento projekt mění na naprosto ozbrojující pocit lehlosti a volnosti,jako bych byl v tom vesmíru také.(1.5.2007)

Přesto, že I-MAX tohle zvládá na jedničku, tento dokument byl nějaký odfláknutý. Nepoučil, jen poučoval.(1.4.2013)

Viděno se školou jako teens a zážitek to byl skvělý. Co se samotného snímku týče, ten mě tehdy až tolik nebavil. Příliš nových znalostní nepřinesl, ačkoliv to nebylo podáno nudnou formou, ale co se týče vizulní stránky to bylo ve 3D famózní. První 3D film. Na určité chvíle nikdy nezapomenu. Ne, nebylo to tak špatné. Naopak. Film jsem si užila, obraz jsem si užila, ten prožitek jsem si vychutnala.(22.7.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $30,254,225Tržby Celosvetovo $35,873,675(30.10.2008)

Velmi svěží a naprosto strhující povídání o tom, jak to vypadá, když se letí na měsíc. 3D využito na maximum. Nádhera.(13.2.2007)