O pokračování New York Times napsaly: „…nejodvážnější, nejuvolněnější komedie moderního filmu.“ Spoře odění kašpaři Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Chris Pontius, Wee Man, Ryan Dunn, Preston Lacy, Dave England a Ehren McGhehey opět pohoršují na velkém plátně s absurdní směsí senzace, darebáctví a neplech v Jackass 2. Užijte si nekontrolovatelné záchvaty smíchu a návaly dávení, když chlapci vyšlou svá otlučená těla do boje s těmi nejabsurdnějšími situacemi. Ať Pontius předvede své mužství v loutkovém divadle nebo se Knoxville převlékne za devadesátiletého muže, vždy ví, co vás zvedne ze židle při jejich výpravách za nesmyslnou zábavou. Spolu s nepoužitými, vynechanými scénami, přidanými úseky a dalšími bonusovými drobnostmi je Jackass 2 komedií, kterou si budete pouštět stále dokola. Připoutejte se a připravte se na nekompromisní zážitek – Jackass 2. (oficiální text distributora)

Trailer

Malarkey

Přiznám se, že jsem se na to hodně těšil...o to víc bylo moje zklamání, které jsem po shlédnutí filmu utrpěl. Je to stejné jako jednička, tudíž nejlepší scény, které Jackass od vzniku prvního 'Movie' vypustili. Jestli to jsou nejlepší scény nebo ne, to netušim, jasné je, že řada z nich je opravdu neorázně nechutná a naprosto zvrhlá a ti lidi z party jsou fakt děsný prasata a nemá to cenu dál řešit. Za to řada scén je naprosto geniální a je opravdu těžké hodnotit něco takového. Mezi tyto scény patří např. arab v taxiku nebo rocket man. Taky jsem si všiml toho, že Johnny Knoxville dostává jednu ránu za druhou a schytá toho nejvíc z celý party a často jde i o život i když je pravda, že si s ním zahrává téměř každý. Ač jsem řekl, že zklamání tak tím myslím to, že do filmu zahrnuli opravdu nechutné scény a je to škoda...mělo by se to podle mě ubírat trochu jiným tempem. ()

darwin

Zvrhlá zábava pro zvrhlé časy, v jakých žijeme. Znovu to stojí za to, i když Dave England mě už trochu sere a rodiče Bama Margery se také mohli více zapojit. Jinak kousky jsou ještě drsnější než obvykle. Jenom čekám, kdy si někdo z nich zlomí vaz. Na kultovní jedničku to však nemá už jenom proto, že jednička prakticky seznámila veřejnost s fenoménem Jackass a první dojem je vždy nejsilnější. ()

Isherwood

Za nárůst kadence zdařilého humoru dva puntíky nahoru. Za nárůst kadence absolutních prasáren zase jeden dolů. Nakonec tedy solidní dva, které drží nad vodou hlavně klasické kaskadérské kousky a parádní muzikálové číslo nakonec. Jinak ale pořád drzá zábava „dnešní mládeže“, která jde víceméně mimo mě. ()

Jango_Fett

Viděl jsem dvě verze filmu, obě jsou špatným kinoripem a v každé něco chybí. Ovšem pokud si to dáte dohromady vychází vám slušný nástupce prvního filmu. Už při úvodních titulkách, kde jsou hlavní aktéři pronásledováni býky se budete usmívat. Závěr který je udělaný jako muzikál, při kterém se každému z party něco stane nemá taky chybu. I zde nechybí pár nechutností, ale to k jackass patří. Pokud se vám nelíbil první film tak ruce pryč, ovšem pro fanoušky jackass nutnost. Doufám že u nás vyjde alespoň na DVD když se vykašlali na kino. ()

Avalon820 odpad!

Já jsem to asi nepochopil - my se měli smát? A čemu? Trapnosti, odpornosti, či naprosté dementnosti? Bohužel, to není k smíchu, to je spíše pláči. Nějak nedokážu pochopit, jak se tímto někdo může bavit a už vůnec ne, jak může toto mít hodnocení v červených číslech. Říkejte si třeba, že jsem zpanštěl, ale vyznávám asi trochu jiný styl humoru... takový, co je dělán s mozkem. ()

• Johnny Knoxville byl během natáčení třikrát v bezvědomí. (zdenur)
  • Po vypálení značky na zadku dostal Bam skutečně infekci a musel být hospitalizován. (zdenur)
  • Scéna, kde Knoxville šňupe wasabi, byla natočena v den jeho narozenin. (toomm)