poster

Jackass 2

 • USA

  Jackass: Number Two

 • Slovensko

  Jackass 2

 • Velká Británie

  Jackass: Number Two

Komedie / Akční

USA, 2006, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnMiller
  *****

  Najlepší najbolestivejší, najkrvavejší, najnechutnejší Jackass 100% zábava pre náročných divákov. Už epická úvodná scéna s býkmi nám naznačuje že to bude teraz oveľa brutálnejšie. Scény ako prepichovanie úst háčikom, vypaľovanie pohlavných údov na riť , pitie konského semena, osy v limuzíne, hojdanie sa pri býkoch. Lovenie anakondy. To nejde nemilovať! Jeden s mojich najobľúbenejších filmov(27.1.2013)

 • Bauer
  ***

  Je tohle možné? Banda úchyláků předvádí několik opravdu nechutných scén a také scény, ve kterých si způsobují bolest. Například scéna, ve které si čtou něco na srdci v hotelu a ze srdce se vynoří pěst a ti chlápci se smějí, až tam lezou po zemi, tak bohužel ten smích mi připadá velmi nucený!!! Jinak abych jen nekrizitoval. Je samozřejmé, že se zde najde i pár vtipných scén při kterých se prostě zasmějete ale ty nechutné scény, například s koněm. To je prostě hnus, jenž se nemůže libit snad nikomu a nebo jsem možná nepochopil tento fekální humor!!!Dále mně potěšila velmi krátká účást skateové legendy Tony Hawka a bmx legendy Matta Hoffmana . Prostě průměr!!!(21.1.2007)

 • jesus666
  ****

  Dvojka je síce o niečo lepšia ako jednotka, ale päť hviezdičiek by som dal iba v prípade, že by vystrihli niektoré žalúdok zdvíhajúce zábery. Mám rád humor absurdný, čierny aj politicky nekorektný, ale "fekálny" humor ma naozaj nerozosmeje. Čo sa týka pripomienok niektorých ľudí, že Johnny Knoxville a spol. nemajú mozog v poriadku (keď si napríklad jeden z nich dobrovoľne prepichne háčikom na ryby líce), zaujímalo by ma koľko z týchto "kritikov" dovoroľne vdychuje do svojho tela decht, nikotín a daľšie toxické látky obsiahnuté v cigarete...(4.6.2008)

 • Shadwell
  *****

  Jackass nikdy nebylo o pouhým skákání mezi střepy z osmimetrové výšky. Knoxville svůj pořad etabloval spíš jako zábavu pro náročné a intelektuály - jelikož čím je člověk chytřejší, tím požaduje hrubší a vzletnější rozptýlení -, ale nezapomíná na tzv. brutalitu s lidskou tváří a stejný prostor věnuje nekompromisním kouskům jako lidem, kteří je provádějí.(12.12.2007)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Mám rád takové film, kde jsou taková videa obsahující takhle šílené kousky. Navíc v komediálním podání. Pro Jackass mám slabost hned po tomto dílu. Vlastně ještě nedávno jsem o nich nevěděl skoro nic. Opravdu perfektní a šílená komedie, u které jsem se fakt pobavil... až na tu babičku, co dělala děvku a sraní do barbie domečku :-).(16.11.2012)

 • - Johnny Knoxville byl během natáčení třikrát v bezvědomí. (zdenur)

 • - Scéna, kde Knoxville šňupe wasabi, byla natočena v den jeho narozenin. (toomm)

 • - Po vypálení značky na zadku dostal Bam skutečně infekci a musel být hospitalizován. (zdenur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace