Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

deep

* Ale jen pro Roberta Patricka, ten je tady totiž absolutní. Jinak je to jen srandovní vyměklá blbost. ()

WolfIssen

Pitomé, předvídatelné a rádobyvtipné. Nejvíc se mi líbilo, jak zmlátil ty dva chlápky v maskáčích, co jej svázali k židli a ani si nevzal jejich zbraně... Navíc nevím jak by se i takový hromotluk jako je on tvářil, kdyby ho vzali kladivem po žebrech (viz jedna z posledních scén). ()

sniperjozef

Obohý film, který neměl nic! Jediné proč jsem dal jednu hvězdu je John Cena, kterého mi je do takové filmu líto. On patří spíš do filmů jako je Legendary, než tento odporný paskvil! 88min života v pytli a chce se mi z toho akorát zvracet! ()

borohub

Mno docela kravina, ovšem zas taková bída to není. řekl bych spíše takový průměrný, možná lehce podprůměrný akčnák. Nejdebilnější scéna snad byla jak padouši utíkali z té chatrče v džungli, cestou jeden z nich vystřílel na jeden zásobník pistole asi 50 nábojů(což je opravdu kravina) a pak se trefí do generátoru a vznikne takový výbuch za který by se nemuselo stydět ani pár kg plastické trhaviny, výskok z budovy, ve kterém, hned po vyskočení hlavního hrdiny je exploze jak svin to nesmí v žádném béčkovém filmu přece chybět :) Plusem na tomto filmu považuji boje na blízko, kterých v tomto filmu bylo opravdu mnoho. ()

Frog.cz

Nejlepší záběr tohoto filmu bezesporu byl když se Robert Patrick podíval do zpětného zrcátka pohledem T-1000. ()

Mamlas

Postosmdesátkový akčnák, jen natočený s 20letým zpožděním. Jede podle zaběhlé šablony - hodný, který všechny zmlátí, a zlí, kteří se do něj nikdy netrefí. Film obsahuje asi všechna úsměvná klišé, nesmysly a podivnosti, které byly pro osmdesátkovou akční tvorbu obvyklé. Dívat se na to s častým přeskakováním dá, ale nepřekvapí to ničím. (27%) ()

JasonV

Tento film pochováva OTRASNÝ a absolútne fádny hlavný hrdina a ani Robert Patrick a pár výbuchov to z biedy nevytrhnú, oproti akčným klasikám je to nudná uspávanka pre materské škôlky. ()

sirrgulo

Skoro hodinu a půl jsem čekal kdy John Cena předvede nějaký z kousků co má natrénovaný z wrestlingu. Nedočkal jsem se. Je patrné, že dnes už akčňáky s ramenatým hlavním hrdinou moc neletí. Voják na tom nic nezměnil. Jedná se totiž o opravdu špatný film bez nápadu. ()

bobin

Silikonová blondýna + nabušený Amík = hlavní hrdinové . Zlosynové se oslovují " sakra kámo " a zlosyně konstatují " pěknej zadek " . Jinak jde vlastně jen o loupež diamantů a honičku kolem . Vše provází kvanta mrtvol a řádění pyrotechniků . Pro náročného diváka to není , ale pro milovníka akce slušnej biják . Ten si tu neoddechne ! ()

Idealista

Jasně díru do světa to neudělá a ani se to nemůže rovnat těm nejlepším b filmům z 80. let ale už dlouho tu takovýto snímek nebyl . Má moderní fasádu , dělá si srandu z jiných akčňáků , když je tu něco přehnané tak pořádně . Padouch strčí do kapsy hlavního hrdinu , prostě klasika . J.C je správně toporný , K.Clarson sexy sympatická , R.Patrick je skrátka úžasný "terminátor T 1000" . Černoch je zde pro srandu (klišé všech akčních filmů ) dávající jednu hlášku za druhou ( už si viděl nějakého černocha v pikapu, černoši neřídí rodinná auta ) . Rvačky správně wrestlerovské , honička a zničení policejního auta by se nestratila ani v Terminátorovi . Jedním slovem paráda . ()

kenny79

Bývalý mariňák (propuštěn za neuposlechnutí rozkazu) se vydává se svou ženou Kate na výlet. U benzínové pumpy jsou přepadeni a Kate je unesena. Začíná zběsilá honička za unosci... PS: vždy mě dojímají trapné závěrečné scény těchto Béčkových filmu, kdy už je po všem, tak se ukážou policajti. Ne jinak je to i tady!! ()

elanista1

Akcny thriller, v ktorom je hlavny hrdina nesmrtelny a pritom to nie je to sci-fi! Ano nesmrtelny, totiz nachadzat sa presne v epicentre vybuchu a prezit ho bez zdravotnej ujmy /k tomu este efektny spomaleny zaber ako pomaly kraca z dymu a v pozadi horia auta/, to je vela aj na mna. Len malo chyba k odpadu. ()

Odpocivadlo

Od začiatku filmu sa to velmi pomaly rozbiehalo, ale dej sa stupňov akcia naberala na obrátkach a John Cena ako muž z ocele mastil darebákov hlava nehlava. V scéne keď nájde nôž a ide s nim džungľou tak mi to pripadalo ako trápne pripomenutie Ramba, tvorci asi chceli aby si to divák porovnal ale na Ramba to nemalo. Viac menej dobre scény, dej aj príbeh maly čo do seba. Nenudil som sa, bavil som sa. 80 % ()

VanBradley89

John Cena nebude nejžhavější kandidát na Oscara za herectví, ale je to neskutečná bedna. Přesně do filmů tohoto typu. Jednoduchého, zábavného a přímočarého béčka. Nebere se to moc vážně. Obsahuje dvě povedené smrti. Několik odkazů ( nejvíc pobavilo Vysvobození) A veselou historku z tábora. Prostě film na pohodu, který nenudí a má v obsazení nedoceněného Roberta Patricka. ()