Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

Aleššek

Vemte si lahváče, brambůrky a popcorn a sledujte, jak nesmrtelný mariňák zachraňuje svou ženu , která byla ve špatný čas na špatném místě. Tenhle chlápek by přežil i atomový ůtok a tak ho nějaké výbuchy, střelba či divoká jízda v úplně rozstříleném policejním bouráku nemohou rozhodit. Pro milovníky akčních filmů jako je Komando taková oddychovka na večer. ()

Figuto

Výborný akčňák s namakaným bývalým vojákem, množstvím explozí, neuvěřitelných kousků, nemilosrdnými padouchy, sympatickými herci, svižným tempem, dynamickým střihem. Kde se hrabou nějací Mizerové. ()

padlar

Po celkem ucházejícím akčním začátku a krátkém a zabavném intermezzu s ochrankou jsem čekal, kdy se film pořádně rozeběhne, ale ono nic. Rozeběhl se jen hlavní hrdina, ale nějaká pořádná akce si dala pauzu až do konce filmu. Jediným světlým bodem celeho filmu byl hlavní záporák. Ten byl luxusní. ()

JARDAHONDA

Akční drama, které si zkusil v hlavní roli zahrát wrestlingový šampión John Cena. Myslím si že jeho debut se rozhodně povedl.. Slušné béčko, které je plné akcí a dobrodružství ... Pro mě osobně příjemná zábava.. 50% ()

Wenzel88 odpad!

jako, kdo umi přežít výbuch benzinové pumpy přímo vevnitř?....Rockovi bych to zbaštil, ale Ceno, nenene. Mazej zpatky mezi provazy. ()

Mike_Zet

Opravdu dlouho trvalo, než konečně vznikl "pořádnej akčňák" s lehkou naivitou, ale absolutní odevzdanosti svému žánru. Akce dostatek, hláška skoro na každém rohu, padouch parádní, co více si přát? Za film bych dal 3 a půl, ale za ten pocit to klidně zaokrouhlím výš! ()

Lucinka591

Všetci odzačiatku vedeli o čo tam pojde, že John dá všetkym cez hubu a bude ako Chuck Norris. Všetko dobre skončí- typický americký akčný film, v ktorom ide o NIČ. Úplný prepadák absolútne nezaujímavý. 1* len zato, že robí wrestling a dobre sa nanho pozerá, inak ako herec nič moc. ()

jerzy1976

pro mě maximální spokojenost a dostal jsem to, co jsem čekal - při sledování filmu jsem vypnul mozek a jen se bavil, Cena je bourák jak má být a i jméno hlavního hrdiny John Triton je skoro tak stejně úderné, jako John Matrix v Komandu s Arniem :-) ()

mpet

Akční film ve stylu osmdesátých let, který fanoušky tohoto žánru nezklame, ale zároveň nijak extra neoslní. Chybí tomu totiž trošku více krve a akce, a hlavně sympatičtější hlavní hrdina. Cena mě nikdy nijak zvlášť neoslnil ani jako wrestler a už vůbec ne jako herec. Přesto si dovolím tvrdit že je to taková příjemná oddechovka před spaním. ()

bizon.99

Hodně povedené béčko,které je sice plné klišé,ale je to docela slušná jízda,u které se nenudíte a za to dávám plusové body.75%. ()

pistabaci

Film kde namakaný mačo musí rozjebať bandu iných namakaných mačov, jednu slečnu a jedného starkého, lebo mu ujebali ženskú a svrbí ho čuráčik :) Proste akčné B-čko čo sa na nič nehrá. ()