Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

Kingjiri

Po úvodních titulcích ve stylu salutujícího mariňáka mě jímaly obavy, co přijde dál. Ale nakonec jsem byl velice mile překvapenej, protože Voják obsahuje dostatek slušně nakroucený akce (ačkoliv je často hodně přepálená - viz kompletně prostřílený a stále jedoucí policejní auto nebo úniky hlavního hrdiny před explozema) a nadhledu, s čimž souvisí několik fakt dobrejch hlášek (zmínka směrem k Robertu Patrickovi o Terminátorovi jasně vede:-)). Díky tomu je znát ten správnej oldschoolovej feeling akčních béček z 80. a 90. let. ()

Candyman

Klasická akčňárna ve sytlu 80-tých let. A to je právě dobře. Výbuchy, svaly, sem tam humorná hláška. Paráda. ()

LordMysti

Akční svižné dílko. Trochu mi vadilo hluché místo v druhé polovině filmu odehrávající se v lesní mokřině a pak také přehnaná tvrdost a odolnost lebky hlavního hrdiny. Spočetl jsem že za pár hodin překonal mnoho těžkých otřesů mozku až do bězvědomí, o tvrdých úderech pěstmi a kovovými předměty do hlavy ani nemluvě :). Ale pokud od tohto filmu očekáváte nenáročnou akční zábavu pro relaxaxi, je určen právě pro vás. ()

sonoluca

Po Rockovi přichází další namakanej akční řízek s charisma a dokonce i špetkou hereckého umu. John Bonito servíruje příjemnou a efektně natočenou vzpomínku na 80. léta (spousta odkazů: již zmiňovaný Terminátor - včetně tahače či jméno jedné z postav - Bennett). Přičtěte si k tomu nekompromisního záporáka v podání Robert Patricka a jste doma. Silných 60% ()

KarlWalf

Tohle mělo být pokračování Terminátora, ale nakonec z toho raději udělali normální akční film. Protože pokud tomu tak není, tak tenhle svět je hodně zvrácený. ()

zberatel

Vydavat wrestlerske mlatacky za marinacky vycvik je uz naozaj silne kafe :o)))...ale nemozem povedat ze som sa pri niektorych scenach naozaj nepobavil a jediny kto tu nieco naozaj hra je robert patrick ktoremu sekunduje dalsia hora svalov v podobe jeho komplica cernocha,ktory neviem sice ako sa vola ale aspon vie vykuzlit na svojom ksichte grimasu co sa o hlavnom predstavitelovi povedat neda,v skratke je to blbost ktora vam rychlo vysumi z hlavy ale tych cca 88 minut vas urcite nezabije :)) ()

BDMarty007

Druholigový akční film, jehož hlavní protagonista je hora svalů, ale hrát neumí. Naopak nekteří herci v záporných rolích jsou docela slušní. Film se s reálností ani trochu neobťežuje, nesmyslné, zbytečné ohňostroje a naprosto předvídatelný vývoj děje. ()

Veseldaa.!

Digitální výplach s absolutně nesympatickým neherckým Cenou. Nevím, kdo přišel s nápadem pouštět wrestlery na plátno. Jediné výraznější plus dávám samozřejmě Robertu Patrickovi, ten si svou roli užil myslím výborně. Narážka na Terminátora potěšila. ()

bakeero

příjemné béčko; pár vtipných hlášek a cool scének, ale jinak jsem si při pobíhání džunglí vzpomněl na Randala, jak v Clerks 2 líčil děj Pána prstenů... :-D ()

dauni1

Akční hrdina, který se nezastaví před ničím. Dostane železnou tyčí do žeber, oklepe se a mlátí se dál. Takových filmů je strašná spousta a tento film zase patří mezi béčkové bez pořádného příběhu a inteligentních bojových scén. ()

Luckyman

Čakal som od tohto filmu viac. Príliš jednoduchý a prehľadný dej. Jediné, čo za niečo stalo tak Cena keď robil wrestlingové triky a potom srandičky medzi záporakmi, hlavne černoch. "Niekto vyhodí policajtov do vzduchu? A kto za to môže? Černoch." ()

10Domik10

Totálne nerealistické, slaboduché, podobný dej má každý druhý akčný film a o napätí sa nedá ani hovoriť. Najhoršie na filme sú scény ako J.Cena vždy vyskočí z okna pred tým, čo daná budova vybuchne. Po týchto záberoch ma hneď napadla hláška Jacka Harpera (Two and half man) "Pre koho dnes tie filmy točia ?". John Cena dokonca nie je môj obľúbenec ani v WWE, a myslím si že filmové úspechy "The Rocka" nenapodobní. Takže až na pár vydarených efektov a tvrdých rán tu nie je nič čo by stálo za to. A to som sa Vojakovi, mysliac si že to takto dopadne tak dlho vyhýbal. ()

PedroPo

Pohádka o tom, jak šla almara na výlet. Skákala při tom, plavala, rozdávala rány a minimálně polovinu v toho ve slow-motion. Deset patnáct minut se to dá vydržet, ale celý film určitě ne. ()

Nix

Moje prvotina se Cenou a jak se tak očekává, nějak mne to nevytrhlo. Moc akce tu není, takže Cena se moc nepředvede, ale občas má dobrej záběr. Je to takový průměrný béčko. Trochu tam jde cejtit pocta k 80. a 90.tkám, ale viděl jsem i lepší počiny. Takže teď záleží na vás zda tomu holdujete nebo ne.  Pokud ne, tak nemá cenu ani aby jste to viděli, pusťte si raději 12 kol, uděláte líp. Ale musím říct zas na jeho obranu, Cena je sympaťák a určitě bych ho hned neodsuzoval. ()

aik

Od dob Arnieho Komanda, jsem nic tak ujetého a ve své podstatě i zábavného neviděl. Cena je pořádné prasátko, všechno kolem něj pomalu bouchá a Robert Patrick jako záporák nemá chybu .... Zkrátka bezmyšlekovitě zábavná jízda ala 80tá léta. ()

Lichty

Jedna hvězdička za výborného Roberta Patricka, který film dokáže v určitých momentech držet nad vodou, ač jeho postava naprosto postrádá jakýkoliv nadhled. Zbytek Vojáka je něco tak trapně hloupého a povrchního, že by díry ve scénáři mohl slepit snad jen opravdu dobrý herec v hlavní úloze. John Cena je však snad nejhorší akční herec v dějinách lidstva. ()